سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور به نقش استاندارد جدید افشای اطلاعات اشخاص وابسته در شفافیت، انضباط مالی و افشای اطلاعات مربوط به دریافتی ها و وام های مدیران اصلی دستگاه های اجرایی مشمول و خویشاوندان آنها اشاره و اعلام کرد که پیش نویس افشای اطلاعات این اشخاص درحال تدوین است.

شعارسال: «سید رحمت الله اکرمی» افزود: با تصویب این استاندارد، همه دستگاه های اجرایی مشمول، مکلف خواهند بود اطلاعات مربوط به جبران خدمات مدیران اصلی که خارج از ضوابط مصوب حاکم هستند را ارایه کنند.

وی ادامه داد: همچنین این دستگاه ها باید اطلاعات مربوط به جبران خدمت خویشاوندان نزدیک به مدیران اصلی و اطلاعات مربوط به وام هایی که به طور معمول از دسترس بودن آن برای مدیران اصلی و خویشاوندان آنها آگاهی ندارند را در یادداشت های توضیحی صورت های مالی ارائه کنند.

براساس این گزارش، تدوین استاندارد یاشده از اواخر سال گذشته با همکاری معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور، سازمان حسابرسی و دیوان محاسبات کشور آغاز شده و در حال حاضر در مرحله نظرسنجی عمومی قرار دارد.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: 25تیر1395، کدخبر: 82150004: www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین