سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۹۶۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۹
عضو فراکسیون ولایت مجلس با بیان این که ممکن است اصول‌گراها افرادی چون جلیلی، رضایی و قالیباف را مورد بررسی قراردهند، گفت: مطمئنم که اصولگرایان در مورد آقای روحانی هیچ‌ وقت به جمع‌بندی نمی‌رسند.

شعار سال: مجتبی ذالنور در پاسخ به این سوال که آیا سعید جلیلی می‌تواند به عنوان یکی از کاندیدای اصول‌گرایان برای انتخابات ۹۶ مطرح باشد، به عصر ایران گفت: هنوز اصول‌گرایان به نتیجه نرسیده‌اند؛ چرا که در حال بررسی افراد مختلف هستند که بعد از امتیازدهی به شاخص‌های مختلف مورد نظرشان یک نفر را به عنوان کاندیدای خود معرفی می‌کنند. ممکن است آقای جلیلی نیز یکی از این گزینه‌ها باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد این که آیا احمدی‌نژاد نیز یکی از این گزینه‌هاست، اظهار داشت: نمی‌دانم که وی می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد؛ چرا که بودن احمدی‌نژاد در انتخابات به جمع اصول‌گرایان بستگی دارد و نه نظر بنده.

ذوالنور همچنین در مورد احتمال حمایت اصول‌گرایان از روحانی بیان کرد: قطعا آقای روحانی از کاندیداهای اصول‌گرا و جبهه انقلاب در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نخواهد بود.

نماینده مردم قم در مجلسبا بیان این که ممکن است اصول‌گراها افرادی چون جلیلی، رضایی و قالیباف را مورد بررسی قرار دهند، گفت: مطمئنم که اصول‌گرایان در مورد آقای روحانی هیچ‌ وقت به جمع‌بندی نمی‌رسند.

این نماینده اصول‌گرای مجلس در مورد این که آیا اصول‌گرایان می‌توانند به یک کاندیدای واحد برسند، خاطرنشان کرد: امید این است که اصول‌گرایان به یک کاندیدای واحد برسند، محال عقلی نیست ولی تلاش این است که این وحدت محقق شود.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران«ایسنا»، تاریخ انتشار 28 شهریور 95 ، کد مطلب: 95062817492: www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین