سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۸۳۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷
استاندار هرمزگان گفت : به دنبال مهار روان آب ها در هرمزگان هستیم .

شعار سال: جاسمجادری در نشست شورای حفاظت از منابع آب استان هرمزگان، با بیان اینکه نشست‌های این شورا باید هدفمند و منجر به نتیجه شود، اظهار داشت: مصوبات این شورا به مرکز نیز ارسال و در شورای ملی آب در مورد آن بحث می‌شود که می‌تواند به سود استان باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه سالانه بين 400 تا 500 میلیون مترمکعب روان آب ناشي از بارندگی‌ها در استان به هدر مي رود، افزود: در سفر اخیر معاون اول رئيس جمهور این موضوع را به وی گزارش دادیم، کما اینکه به دنبال راه‌هایی هستیم که این میزان روان آب را مهار کنیم.

استاندار هرمزگان به طرح ایجاد شهرک گلخانه‌ای هزار هکتاری در هرمزگان و انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت شهرک‌های کشاورزی کشور اشاره كرد و بيان داشت: از اینگونه طرح‌ها در حد توان حمایت می‌کنیم چون بهترین روش‌ اجراي اقتصاد مقاومتي حمایت از اینگونه طرح‌هاست.

جادری اضافه کرد: طرح هايي كه به صرفه‌جویی در مصرف آب و تقویت بخش کشاورزی و اقتصاد مقاومتی مي كند، مورد حمایت و تایید دولت قرار مي گيرد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت میناب نیوز، تاریخ انتشار 5 آبان 95 ، کد مطلب: 2027: www.minab-news.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین