سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
بزرگ ترین محله شهر جاسک با گذشت 28 سال از ثبت نام اشتراک تلفن خانگی، در سایه غفلت مسئولان مخابرات ایران و استان همچنان در انتظار به سر می برد.
شعارسال: محله یکبنی، یکی از قدیمی ترین محلات جاسک است که اهالی آن در سال 67 حق اشتراک تلفن ثابت را به امید بهره مندی از مزایای آن پرداخت کرده اند اما با گذشت 28 سال از فرآیند واگذاری تلفن ثابت توسط مدیران شرکت مخابرات، هنوز خبری از واگذاری تلفن ثابت نیست.

بهزاد مرادی، رئیس مخابرات بندر جاسک در این باره یادآور شد: در جلسه ای که در مرکز استان در خصوص واگذاری خط تلفن خانگی در محله فوق الذکر مقرر شد، باید شهروندان محله یکبنی همگام با نیروهای مخابرات در نصب و حفاری مشارکت داشته باشند. بهزاد مرادی اضافه کرد: مخابرات جاسک، کابل و دستگاه مورد نظر را مهیا خواهد کرد و اهالی این محله کار حفاری کابل های تلفن را انجام دهند تا این کار سریع تر انجام شود.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت خبری تی نیوز، تاریخ انتشار: شنبه 25 اردیبهشت 1395، کدخبر: 5a9862771970، www.tnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین