سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۸۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
استاندار هرمزگان گفت: جاسک در آینده نزدیک به قطب بزرگ صنعتی، تجاری، اقتصادی و انرژی در شرق کشور تبدیل می شود.
شعارسال: جاسم جادری در آئین تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید شهرستان جاسک با تاکید بر اینکه باید تمام تلاش مسئولان در جهت خدمت مجدانه به مردم باشد، عنوان کرد: با تلاش های صورت گرفته مشکلات بسیاری در شهرستان جاسک رفع شده که یکی از مهمترین آنها آب رسانی از سد جگین به شهر جاسک بود و خدمات مهم دیگری نظیر تجهیز و ساخت مدارس شهری و روستایی و برق رسانی به روستاهای دوردست این شهرستان نیز به خوبی انجام گرفته است.

وی ادامه داد: جاسک در آینده نزدیک به قطب بزرگ صنعتی، تجاری، اقتصادی و انرژی در شرق کشور تبدیل می شود و امکان تصویب سریع طرح منطقه آزاد تجاری و صنعتی این شهرستان به زودی فراهم خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: یکی از اتفاقات خوب در این شهرستان در بخش کشاورزی و در پرورش میگو، اختصاص مبلغی بالغ بر یک میلیارد و۵۰۰ میلیون تومان برای برق رسانی در مزرعه پرورش میگوی جاسک بوده است.

جادری با بیان اینکه وظیفه همه ما مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی است، تصریح کرد: مبارزه با قاچاق از مصوبات نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و به یک قانون مهم تبدیل شده اما ورود اقلامی همچون مواد غذایی از طریق گمرک در جاسک، قاچاق محسوب نمی شود و باید از این طریق شرایط را برای اشتغال و تجارت مردم فراهم کرد.

وی گفت: فرمانداران باید ذهن و تمرکزشان را بیشتر بر روی مسائل اجرایی و مطالبات مردم قرار دهند و روش و منش آنها باید اعتدال باشد و رویکرد اصلی فرماندار جدید جاسک نیز باید اقتصاد مقاومتی باشد.

در این مراسم از زحمات علی سالاری فرماندار سابق جاسک قدردانی و محمداحمدی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از جامعه خبری تحلیلی الف، تاریخ انتشار: یکشنبه 11 مهر 1395، کدخبر: 397945، www.alef.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین