سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۹۹۴
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
ایلام-رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه ویزا تا ۲۰ روز در کشور عراق اعتبار دارد، گفت: زائران در برگشت عجله نکنند.

شعار سال: سعید اوحدی در بازدید از مرز گفت: مرز مهران از دو طرف باز است و هیچ مشکلی برای رفت و برگشت زائران با مدارک قانونی وجود ندارد.

رئیس سازمان حج و زیارت در ادامه با اشاره به اعتبار ۲۰ روزه روادید در کشور عراق گفت: با وجود اینکه حجم تردد زائران در مرز مهران سنگین است و ازدحام جمعیت در این مرز نسبت به دیگر مرزهای کشور بیشتر است اما مرز از هر دو طرف رفت و برگشت در حال حاضر آزاد است.

اوحدی افزود: زائران به مدت دو هفته از مرز خارج می شوند و می خواهند در سه روز به کشور بازگردند که ما توصیه می کنیم به دلیل ازدحام جمعیتی در سه روز پس از اربعین، برای بازگشت عجله نکنند.

وی با پیش بینی تردد دو میلیونی زائران از مرزهای سه گانه به کشور عراق، تصریح کرد: از این میزان، پیش بینی می شود حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مرز مهران به کربلای معلی مشرف شوند.

وی عامل کندی تردد در مرز مهران را حضور زائران بدون مدارک قانونی دانست و از مردم خواست بدون گذرنامه و روادید به مرز مهران مراجعه نکنند.

اوحدی تاکید کرد: با هماهنگی های انجام شده، گذرنامه و روادید یکروزه صادر می شود و از مردم تقاضامندیم بدون مدارک به مرزهای کشور مراجعه نکنند چون طرف عراقی بدون روادید اجازه ورود نمی دهد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 25 آبان 95 ، کد مطلب: 3825251: www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین