سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
معاون خانه صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مشتریان تا کجا هزینه کیفیت پایین خودروهای چینی را پرداخت کنند، گفت: کیفیت بد خودروهای تولیدی باعث سلب اعتماد مرد به تولید ملی شده است.

شعارسال: بیژن پناهی زاده گفت: متاسفانه بعضی از شرکت‌های خودروساز حتی در مونتاژ خودرو هم بسیار ضعیف هستند و منافع خود را بر منافع مردم ترجیح می دهند و جوابگو ضرر و زیان به جان و مال خریداران نیستند و حاشیه امنی را از طریق ارتباطات برای خود هم فراهم نموده اند.

وی افزود: اخیراَ نیز شرکت‌هایی اقدام به مونتاژ خودروهای چینی نمودند و مردم در نمایندگی ها سرگردان نبودن قطعه هستند و خدمات مناسبی به آنها داده نمی شود.

دبیر کارگروه ویژه اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی گفت: در کجای دنیا به جز ایران این چنین خودروهای بی کیفیت با این قیمت وارد و عرضه می شوند و ایمنی مردم را به خطر می اندازند؟

معاون خانه صنعت، معدن و تجارت، یادآور شد: از طرف دیگر خودروهای بی کیفیت محیط زیست را هم بیش از حد آلوده می کنند که نمونه بارز آن آلودگی شهر تهران است. مونتاژ کنندگان چنین خودروهایی باید به مسئولیت مدنی خود در قبال مردم عمل نمایند و در قبال تولیدات بی کیفیت خود پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: نهادهای نظارتی هم باید بیش از پیش به بحث واردات و مونتاژ خودروها وارد شوند تا مشخص شود چه کسانی در اتلاف سرمایه‌های عظیم مردم دخیل بودند و هستند و در صورت تشخیص مراجع تحت تعقیب قانونی قرار بگیرند.

پناهی زاده در انتها گفت: از نظر من حتی در آسیب رسیدن به جان مردم بعضی از خودروسازها مقصر هستند زیرا کسانی که به فکر ایمنی، سلامت و ثروت ملی مردم کشورشان در تولیدات نباشند با مردم دشمن هستند و در جهت عکس اقتصاد مقاومتی گام بر می دارند زیرا اقتصاد مقاومتی به معنی ضربه زدن به منابع ملی کشور نیست و هر چه زودتر باید جلوی خودروهای تولیدات دشمنان جان و مال مردم گرفته شود.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار خبر 6 آذر 1395، کدمطلب: 1251244 ،www.tasnimnews.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین