سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
«ایگور کناشنکوف» در سخنانی ضمن محکوم کردن حمله خمپاره ای تکفیریها به بیمارستان نظامی صحرایی روسیه در حلب سوریه، گفت: حامیان تروریسم نیز از جمله مسئولان این حمله محسوب می شوند.

شعار سال:


ایگور کناشنکوف در سخنانی ضمن محکومیت شدید حمله گروه های تروریستی به بیمارستان صحرایی نظامی روسیه در حلب، تأکید کرد: می دانیم گروه‌های تروریستی از کجا محل استقرار بیمارستان در حلب را شناسایی کرده بودند.

بر اساس این گزارش، وی افزود: مسؤولیت حمله به بیمارستان صحرایی روسیه در حلب که برای کمک رسانی به اهالی این شهر ایجاد شده بود، نه تنها بر عهده شبه نظامیان بلکه بر عهده همه کسانی است که از گروه های تروریستی حمایت می کنند.

کناشنکوف، به خبرنگاران گفت: حامیان تروریست ها از جمله آمریکا، انگلیس و فرانسه نیز مسئول این حمله هستند؛دستان آنها خون آلود است.

گفتنی است، بیمارستان نظامی صحرایی روسیه ظهر دیروز هدف حمله قرار گرفت و یک خمپاره به بخش مراجعه کنندگان برخورد کرد. تعدادی از مراجعه کنندگان که از ساکنان محلی بودند در این بمباران مجروح شدند. ۲ پزشک زن روس در این حمله کشته شدند.


با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 16 آذر 1395، کد مطلب: 3842216 : www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین