سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۴۰۶۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۴
وزیر آموزش و پرورش گفت: معوقات بازنشستگان فرهنگی و شاغل که شامل حق‌التمعوقات‌ بازنشستگان حق التدریس‌ها هم می‌شود، به‌زودی پرداخت خواهد شد.
شعار سال: فخرالدین احمدی دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جشنواره تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری دانش‌آموزی و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از تمام دانش‌آموزان تشکر می‌کنم که به دنبال علم و یادگیری هستند.

وی افزود: توصیه‌ای هم به آنها دارم که با کشف و روال سیستم حل مساله، مفاهیم علمی را یاد بگیرند و به شدت از حافظه محوری پرهیز کنند.

احمدی دانش آشتیانی در پاسخ به این پرسش که سرانه مدارس چه زمانی واریز می‌شود، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌هایی داریم که البته در کوتاه مدت جواب نمی‌دهد اما در بلند مدت سعی می‌کنیم سرانه‌های آموزشی را افزایش دهیم و بیشتر تمرکز را بر مدرسه بگذاریم زیرا آنجا جای اصلی است که باید اتفاقات خوبی رخ دهد.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش دیگری درخصوص زمان توزیع شیر رایگان در مدارس، گفت: این موضوع را انجام دادیم و به‌زودی هماهنگی‌هایی را در این خصوص انجام می‌دهیم.

دانش آشتیانی در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه چه زمانی مطالبات فرهنگیان و حق‌التدریس‌ها پرداخت می‌شود، تصریح کرد: مراحل آن در حال انجام است و نمی‌خواهم صد درصد بگویم چه زمانی اما به‌زودی معوقات بازنشستگان و حق‌التدریس‌ها را پرداخت می‌کنیم.

با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از خبرگزاری آنا، تاریخ انتشار: 21 آذر 1395، کد مطلب: 166893، http://ana.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین