کد خبر: ۴۰۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۴
شایعاتی منتشر شده که تاکنون با محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مذاکراتی انجام شده تا وی به عنوان معاون اول رئیس جمهور یا دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت آینده به کار گرفته خواهد شد.

شعار سال: جهت ایجاد تزلزل در برخی مسوولیت ها و ایجاد قوت در میان برخی افراد نزدیک به حسن روحانی، شایعاتی در مورد پست های دولت آینده منتشر می شود.

بر همین اساس به دلیل ایستادگی علی شمخانی در مورد زیاده خواهی های آمریکا و موضع های دقیق و به موقع وی در مورد سیاست خارجی، مورد نکوهش حلقه اعتدال قرار گرفته است.

از طرف دیگر به دلیل اینکه اطرافیان روحانی احتمال میدهند جهانگیری در برخی محافل از ورود به انتخابات سخن گفته، از هم اکنون تهدید به برکناری در دولت آینده شده است.

با این همه شایعاتی منتشر شده که تاکنون با محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مذاکراتی انجام شده تا وی به عنوان معاون اول رئیس جمهور یا دبیر شورای عالی امنیت ملی در دولت آینده به کار گرفته خواهد شد.

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اعضای مؤسس حزب اعتدال و توسعه(حزب حسن روحانی) است وی در دوران ریاست حسن روحانی، معاون پژوهش‌های سیاست خارجی مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده داشت.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی پارس، تاریخ انتشار 21 آذر 95، کد مطلب: 413062: www.parsnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین