سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۴۱۰۵۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۴
یک شرکت هواپیماسازی به تازگی از طرح مفهومی هواپیمایی پرده برداری کرده که در آن کافی شاپ و رستوران و حتی مرکز ماساژ وجود دارد.

شعار سال: به نقل از ویرد، هرچند آینده سفرهای هوایی نامعلوم است و سازندگان هواپیما هر روز محصولاتی تولید می کنند که از فضای مخصوص به مسافران می کاهد، اما این شرکت با هدف بهبود سفرهای هوایی این طرح را به نام «ترانسپوز» خلق کرده است.


در طرح مذکور بخش های داخلی هواپیما قابل تغییر هستند. به عبارت دیگر مسافران علاوه بر راحتی می توانند در راهروهای چنین هواپیمایی تردد کنند، قادر خواهند بود رستوران مورد علاقه خود را انتخاب کنند یا در فضایی کافی و مناسب به امور کاری خود بپردازند.


بخش هایماساژ درمانی و کافی شاپ نیز به حالت کوپه وار ساخته می شود.


ه عنوان مثال برای هواپیمایی که در مسیر پاریس- نیویورک تردد می کند، کوپه های مخصوص خواب ساخته می شود. اگر هواپیما مسیر خود را به سمت استانبول هم ادامه دهد، کارگران فرودگاه مدول های تختخواب شو را با کافی شاپ و میزهای تحریر عوض می کنند. به این ترتیب شرکت هواپیمایی می تواند تا حد ممکن نیازهای مشتریان خود را پاسخگو باشد.


چنین هواپیمایی لوکس به نظر می رسد و احتمالا فقط افراد ثروتمند مشتری آن خواهند بود اما این شرکت اعلام کرده می تواند آن را با صرفه جویی در هزینه ها در بخش تجاری هواپیما و برای باقی مسافران نیز اجرا کند.

جیسون چوا در سیلیکون ولی مسئولیت پروژه این هواپیما را به نام A^3, Airbus را برعهده گرفته است.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 24 آذر 95 ، کد مطلب: 3849985: www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین