سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۴۵۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۵
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا گفت: در سال گذشته یک میلیارد تومان بودجه ملی برای ورزشگاه قدس شهرضا تخصیص پیدا کرد و ۲ میلیارد ریال دیگر برای اتمام کامل ورزشگاه نیاز است.

شعار سال: نخستین نشست مدیران و مربیان تیم‌های فوتبال شهرضا شامگاه پنجشنبه به منظور ساماندهی و تبادل نظر با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا و به میزبانی هیئت فوتبال در ورزشگاه تختی این شهر برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا در این نشست با تقدیر از مدرسان و مربیان تیم‌های فوتبال شهرضا که در سال گذشته همکاری همه جانبه‌ای با هیئت فوتبال در امر برگزاری مسابقات داشتند اظهار داشت: ورزش فوتبال جذابیت بسیاری در بین جوانان و نوجوانان و مردم ورزش دوست کشور دارد.

علی نقی انصاری افزود: فوتبال به عنوان یکی از مهم‌ترین ورزش‌هایی است که می‌تواند با جذب جوانان و نوجوانان با ناهنجاری‌های جامعه مقابله کند.

وی با حمایت از هیئت فوتبال شهرضا با بیان اینکه با اعتباری بیش از 200 میلیون ریال چمن ورزشگاه تختی شهرضا بازسازی شد اظهار داشت: در سال گذشته یک میلیارد تومان بودجه ملی برای ورزشگاه قدس شهرضا تخصیص پیدا کرد و 2 میلیارد ریال دیگر برای اتمام کامل ورزشگاه نیاز است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرضا بیان کرد: در راستای برطرف شدن مشکلات و معضلات سخت‌افزاری ورزشگاه‌های تختی و قدس در آینده نزدیک قول مساعد داده و زمین چمن ورزشگاه قدس را به عنوان یک هدیه به مجموعه فوتبال شهرضا ارائه می‌کنیم.

وی تصریح کرد: تیم‌هایی که در رده‌های سنی پایه حضور فعال داشته باشند به آنها کمک می‌کنیم و مربیان و تیم‌های فوتبال به منظور اشاعه فوتبال و بازگشت این رشته جذاب به قله‌های رفیع استانی و کشوری از هیچ کوششی دریغ نکنند.

رئیس هیئت فوتبال شهرضا در ادامه این نشست با ارائه گزارشی از روند برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال در سال گذشته، رئوس تقویم فوتبال در سال 1395 را ارائه کرد و مدیران و مربیان باشگاه‌های شهرضا با ارائه نقطه نظرات خود برای هر چه بهتر برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال در سال 1395 اعلام همکاری کردند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ 24 اردیبهشت 95 ، کد مطلب: 1073721: www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین