سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۴۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷
روند ساخت آکادمی ملی کشتی با مشارکت بانک پاسارگاد و همکاری صورت گرفته از سوی مسئولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و مدیریت مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شد.

شعار سال: به نقل از فدراسیون کشتی، روند ساخت «آکادمی ملی کشتی ایران» از چند روز گذشته با تجهیز کارگاه پروژه، در «مجموعه ورزشی آزادی» آغاز به کار کرد.

آکادمی ملی کشتی ایران، با تخصیص زمین از سوی وزارت ورزش و جوانان و مشارکت بانک پاسارگاد و فدراسیون کشتی جهت ساخت و راه اندازی و به منظور ایجاد فضای مناسب اردویی و تمرینی احداث می‌شود تا تیم‌های ملی کشتی ایران در فضایی مناسب و متناسب با جایگاه فنی کشتی ایران در جهان، به تمرین بپردازند.

کلنگ زنی آکادمی کشتی بزودی با حضور مدیران محترم بانک پاسارگاد، پیشکسوتان گرانقدر کشتی، مسئولان وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد شد.با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ 16 دی 95 ، کد مطلب: 13941016000816: www.farsnews.com , www.iawf.irاخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین