سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۴۸۵۵
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
بنابر اعلام بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی و عضو هیأت‌داوران جشنواره، با اعلام این خبر گفت: بانک‌ پاسارگاد در پی استقبال بسیار خوب علاقه‌مندان از نخستین جشنواره، دومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد را برگزار می‌کند.
شعارسال: وی افزود: این جشنواره به‌ منظور ایجاد فرصت برای ارائه ایده‌ها و نگاه‌های مختلف به حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و همچنین اهدای عضو و با هدف جلب افکار عمومی به موضوعات فوق و مشارکت اقشار مختلف مردم، همچنین شناسایی جوانان مستعد در این حوزه، در حال پیگیری است؛ در بخش جنبی جشنواره نیز ایده‌های هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، مورد ارزیابی داوران قرار می‌گیرند.

رفیعی تصریح‌کرد: از زمان اعلام فراخوان برای این جشنواره، علاقه‌مندان، هنرمندان و جوانان بسیاری از آن استقبال کرده و آثار خود را به دبیرخانه ارسال کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه ارسال آثار همچنان ادامه دارد، بیان کرد: سازندگان آثار حداکثر تا پایان تیر سال ۱۳۹۶ فرصت دارند تا نسخه نهایی فیلم خود را همراه با عکس کارگردان برای دبیرخانه ارسال کنند. زمان آثار ارائه‌شده نباید بیش از ۱۸۰ ثانیه باشد. همچنین طرح و ایده اثر باید در یک صفحهA۴ ارائه شود.

دبیر اجرایی و عضو هیأت‌داوران جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای پاسارگاد در خصوص جوایز این جشنواره افزود: به نفرات اول تا چهارم در هر بخش این جشنواره به ترتیب تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۸۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۴۰ میلیون ریال و تندیس جشنواره به‌همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهدا می‌شود. همچنین در بخش جنبی، به چهار ایده برتر در هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال پرداخت می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس با دبیرخانه و همچنین ثبت‌نام به سایت جشنواره مراجعه کنند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تاریخ انتشار: 8 اسفند 1395، کدخبر: 95120805400، www.isna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین