سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۹۵۹۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۳
برای سفر نوروزی تان هر روز دیرتر تصمیم بگیرید، ضرر است. تورها از همین حالا دارند برای سفرهای نوروزی، مسافر جذب می کنند. آنها هر چقدر به عید نزدیک شویم، قیمت تورهایشان را بالاتر می برند. این تورها به سفرهای خارج کشور محدود نمی شوند و آژانس های مسافری برنامه ریزی های زیادی برای تورهای داخلی نیز کرده اند.

شعار سال: آنها برای سفر به شهرهای توریست پذیری مثل مشهد، اصفهان، شیراز و کلی شهر دیگر و حتی شهرهای کمتر شناخته شده کشورمان مردم را به نام نویسی و پرداخت هزینه برای سفر به این شهرها ترغیب می کنند. سفر به این شهرها هزینه ای معادل ۳۰۰ هزار تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد. این قیمت بستگی به هتل، کلاس سفر هوایی، هواپیمای مورد نظر، اتاق دوتخته و یک تخته و خدمات پذیرایی دارد.

می خواهیم در مطلب پیش رو برایتان مقصدهای مختلف سفر نوروزی را معرفی کنیم.

*سفر به اصفهان

هزینه سفر به شهر اصفهان در ایام نوروز، به همراه تورهای این شهر، با توجه به نوع هتل و خدمات آن، وسیله نقلیه و رقمی میان ۴۰۰ هزار تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان متغیر است. می توانید با تور سه روزه و دو شبه به هتل پنج ستاره ای در اصفهان بروید که باید برای اتاق دو تخته، ۵۲۲ هزار تومان و برای اتاق تک تخته ۸۱۹ هزار تومان به ازای هر نفر پرداخت کنید. در هتل سه ستاره هزینه اتاق دو تخته برای هر نفر با ۴۶۳ هزار تومان کاهش می یابد.

ir3701  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

اصفهان یکی از شهر های زیبای ایران برای سفر های نوروزی است

*سفر به مشهد

تور مشهد به واسطه بارگاه امام رضا (ع) یکی از پرطرفدارترین تورهای ایران گردی است. اگر با پرواز هوایی به مشهد بروید و در هتلی سه ستاره اقامت داشته باشید، هزینه شما به ازای هر نفر ۷۰۵ هزار تومان است. در این سفر تهیه صبحانه، ناهار، شام و منوی انتخابی بر عهده آژانس مسافرتی است. هزینه سفر دو شبه و سه روزه شما به مشهد و اقامت در هتلی پنج ستاره به ازای هر نفر ۹۸۵ هزار تومان است.

در این سفر تنها صبحانه بر عهده آژانس گردشگری خواهدبود. اما اگر سفر شما با قطار درجه یک صورت بگیرد؛ در طول سه روز و دو شب اقامت تان باید هزینه ای معادل ۳۶۰ هزار تومان پرداخت کنید. در این حالت هتلی دو ستاره با صبحانه و ناهار از شما میزبانی خواهدکرد.

ir3701 3  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

تور مشهد به واسطه بارگاه امام رضا (ع) یکی از پرطرفدارترین تورهای ایران گردی است.

*سفر به بوشهر

شهری است که جاذبه های دیدنی بسیاری دارد؛ از آن جمله می توان به موزه رییس علی دلواری، قلعه نصوری، رافائل، سحانتیر، گنبد نمکی جاشکف موزه دریانوردی خلیج فارسی و ری شهر اشاره کرد. سوغاتی های زیادی در این شهر هست که خرما، ارده، حلوای سنگک، خارک پخته و ماهی از جمله آنهاست. هزینه سفر سه تا چهار روزه به این شهرستان حدود ۹۰۰ هزار تومان است.

ir3701 4  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

بوشهر، شهری است که جاذبه های دیدنی بسیاری دارد

*سفر به محلات

محلات از دیگر شهرهایی است که به شهر گل معروف است. مردم با هزینه ای حدود ۶۰۰ هزار تومان می توانند از این شهرستان دیدن کنند. چشمه آب گرم، ستون های خوره، آتشکده آتشکوه، قلعه آقاخان و غار آزادخان از جمله جاذبه های این شهرستان است.

محلات از دیگر شهرهایی است که به شهر گل معروف است و برای سفر نوروزی گزینه خوبی است

ir3701 5  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

*سفر به کاشان

شهر گل و گلاب. کاشان شهری است که جاذبه هایی همچون مسجد جامع، مسجد آقابزرگ، آتشکده نیاسر، غار تالار، کاروان سرای مرنجاب، باغ و حمام فین دارد. از سوغات این شهرستان می توان به کلوچه، گلاب و روغن نباتی اشاره کرد. هر مسافری در ایام نوروز با هزینه ۵۰۰ تومان می تواند از این شهرستان به مدت سه تا چهار روز دیدن کند.

کاشان شهری است که جاذبه هایی همچون مسجد جامع، مسجد آقابزرگ، آتشکده نیاسر و دارد

*سفر به بندرعباس

مدت اقامت شما در تور یک آژانس، سه شب و چهار روز در نظر گرفته شده است. در این سفر قرار است خدمات صبحانه، بیمه مسافری، راهنمای تور و گشت شهری ار طرف آژانس برای شما مهیا شود. نوع پرواز شما چارتری خواهدبود. سرویس های رفت و برگشت این تور برای تاریخ های ۲۹ اسفند به سوم فروردین، سه فروردین به شش فروردین، ششم فروردین به ۹ فروردین و ۹ فروردین به ۱۲ فروردین در نظر گرفته شده است. هزینه سفر برای هر نفر یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است. هزینه کودک یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان محاسبه شده است.

ir3701 7  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

بندرعباس از دیگر شهر های زیبای ایران است که برای سفر نوروزی انتخاب خوبی است

*سفر به شیراز

هزینه سفر به شهر شیراز در ایام نوروز، به همراه تورهای این شهر، با توجه به نوع هتل و خدمات آن، وسله نقلیه و رقمی بین ۶۶۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان متغیر است. اگر با هواپیما به شیراز سفر کنید، تور مسافرتی که اقتصادنیوز درباره آن تحقیق کرده است، سفری به مدت سه شب و چهار روز در نظر گرفته شده است. اگر هتل پنج ستاره منظور نظر شما باشد، هزینه هر نفر در اتاق دوتخته یک میلیون و ۸۴۹ هزار تومان و دراتاق یک تخته دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهدبود. هتل چهار ستاره را که انتخاب کنید، هزینه بلیت را هم باید پرداخت کنید. یعنی به این ترتیب برای اتاق دو تخته ۹۰۲ هزار تومان به علاوه هزینه بلیت رفت و برگشت به دوش شما خواهدبود.

ir3701 8  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

شیراز داردای جاذبه های بسیاری است و در نوروز آب و هوای بسیار دلنشینی دارد

*سفر به سرعین

دارای جاذبه هایی همچون آب گرم، سبلان، بش باجیلار و گاومیش گلی، دهکده صخره ای باستانی و بندر کلخوران و پیست اسکی است. سوغات معروف این شهر عسل و حلوای سیاه است. شما با ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان می توانید یک سفر سه تا چهار روزه در ایام نوروز به این شهرستان داشته باشید. بندر خارک از دیگر شهرهای دیدنی و گردشگری کشورمان است.

ir3701 9  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

سرعین، دارای جاذبه هایی همچون آب گرم، سبلان، بش باجیلار و گاومیش گلی است

*سفر به بروجرد

دارای جاذبه هایی همچون پل قلعه حاتم، گلدشت، روستای دره صیدی، گرگیخان و موزه مردم شناسی است. کلوچه روغنی، نان گوشه ای و خشکبارها از جمله سوغاتی های این شهرستان هستند. برای سفر به این شهرستان فقط ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان کافی است.

ir3701 10  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

*سفر به تفرش

از جاذبه های گردشگری این شهرستان می توان به آبشار قطره باران، روستای خانک، روستای طلاد، آب انبار بلورف چشمه آب معدنی گراو، مسجد جامع شش ناو و غار امجک اشاره کرد. از سوغات این شهرستان می توان گردو، بادام، نان تندی، شیرینی خانگی و عسل را نام برد. شما فقط با ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می توانید به این مکان زیبا سفر کرده و از آنجا دیدن کنید.

از جاذبه های گردشگری تفرش، می توان به آبشار قطره باران، روستای خانک و روستای طلاد اشاره کرد

ir3701 11  برای سفر نوروزی کدام یک از شهر های ایران را انتخاب کردید؟

با اندکی تلخیص و اضافات، برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی کیانسه، تاریخ انتشار: 7 اسفند 1395، کد مطلب: 25505: www. kianse.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱
0
0
کاش یه زمانی به این نتیجه برسیم که مسافرت فقط بستن چمدون و سفر به شمال کشور نیست ، نباید به این قطب زیبای کشور اینقدر فشار بیاریم
ا.ح75
ناشناس
Germany
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
0
0
هزینه سفر به استانبول را اگر با بعضی از شهر های ایران مقایسه کنید بسیار ارزان تر است ؛ بهتر نیست کمی قیمت هارا کنترل بیشتری کنید؟
ا.ح75
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین