سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۰۹۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۶
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای آینده باید شجاعت داشته باشند که وقتی مشکلات را می‌بینند به سمت آن بروند نه اینکه فقط در جلسات درد دل کنند.

شعار سالعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز طی سخنانی در هشتمین کنفرانس بین‌المللی بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد که در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، اظهار داشت: موضوع این کنفرانس بسیار مهم و مورد اهتمام همه بوده و در قانون برنامه ششم توسعه نیز بر آن تأکید شده است.

وی افزود: در این میان، ساز و کارها و تحولاتی در کشور نیاز داریم که کار ساده‌ای نیست اما مهم به نظر می‌رسد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در مفهوم عدالت هیچ واژه و جمله‌ای جز اینکه هر چیزی جای خودش قرار می‌گیرد، نیافتم؛ دولت نباید دولت حداکثری باشد و باید بگذاریم مردم انتخاب کنند، انتخابی آزاد و همچنین علم و تحصیلی آزاد، بنابراین سیستم‌های دیوانی نباید جایگزین آن شوند.

لاریجانی همچنین یادآور شد: سازمان برنامه و بودجه هر سال برای رتق و فتق، به ما لایحه بودجه را ارائه می‌دهد اما حادثه‌ای در کیفیت کار رخ نمی‌دهد.

وی اضافه کرد: اگر ما گفتیم دولت باید چابک شود به خاطر این است که روال قبلی ادامه پیدا نکند، اما با تکرار روند گذشته اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما بدون اصلاح برخی نظامات آموزشی نمی‌توانیم رشد و توفیقی در توسعه داشته باشیم، تصریح کرد: وزرای آینده باید شجاعت داشته باشند که وقتی مشکلات را می‌بینند به سمت آن بروند نه اینکه فقط در جلسات درد و دل کنند.

وی ادامه داد: رجال ملی کسانی هستند که وقتی با مشکلات مواجه می‌شوند بگویند ما 3-2 مورد از این مشکلات را حل می‌کنیم، بنابراین به تأخیر انداختن مشکلات روزمرگی خواهد بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری شفاف ، تاریخ انتشار 25 تیر 96، کدمطلب:۴۳۴۶۶۹، www.shafaf.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین