سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۷۱۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای دختران تحصیل کرده در مراکز دانشگاهی برنامه ویژه ای طراحی کرده و به زودی آن را اجرایی می کند.

شعار سالمعاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای دختران تحصیل کرده در مراکز دانشگاهی برنامه ویژه ای طراحی کرده و به زودی آن را اجرایی می کند.

معصومه ابتکار شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در ورامین در جمع خبرنگاران گفت: دولت بر اساس قانون اساسی و اعتقاد عملی به برخورداری بانوان از امکانات برابر جامعه ، برنامه های ویژه ای طراحی کرده که در این طرح ، دختران تحصیل کرده در اولویت توجه قرار دارند.
وی افزود: دولت در ادامه فعالیت چهار سال قبل در دوره یازدهم ، به منظور حمایت از فعالیت های اقتصادی ، تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته و سیاست های مناسبی درحمایت از صنایع و تولید در نظر گرفته است.
ابتکار افزود: در حمایت از بخش تولید و صنعت ، بانوان از توجه ویژه تری برخوردار شده اند که این امر می تواند در توانمند سازی این قشر عظیم در جامعه نقش به سزایی ایفا کند.
وی تصریح کرد: حمایت دولت و ارائه تسهیلات ویژه به حوزه صنعت و تولید در راستای کارآفرینی و رونق بنگاه های موثر در تولید و شکوفایی اقتصاد زنان و خانواده ها صورت می گیرد و یقینا می تواند کارکردهای بانوان در اقتصاد را ارتقا بخشد.
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت : مناطقی مانند ورامین که از شهرک های صنعتی متعددی برخوردار است می تواند توجه ویژه ای به توانمندی اقتصادی بانوان داشته باشند و فعالیت های آنان را توسعه و رونق بخشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری شفاف ، تاریخ انتشار شهریور 96، کدمطلب:۴۳۹۳۴۷، www.shafaf.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین