سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۷۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۳
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه مواردی از فساد در ورزش خصوصا فوتبال گزارش شده ولی هنوز اثبات نشده است، گفت: در حال حاضر عرصه مدیریت ورزش کشور نیاز به ساماندهی دارد.

شعارسال: سیدفرید موسوی در خصوص وضعیت استفاده از منابع مالی در عرصه ورزش و وجود فساد احتمالی در حوزه فوتبال، گفت: مواردی از فساد گزارش شده ولی هنوز اثبات نشده است از این اگر مسئولان از بروز چنین مسئله مطلع هستند باید سریعا به مراجه نظارتی اطلاع داده تا این مهم بررسی شود.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه در برخی اوقات شاهد اتلاف منابع هستیم و این امر نیز همانند فساد برای عرصه ورزش کشور مشکل آفرین است، اظهار کرد: این مهم به دلیل بی تدبیری و سوء مدیریت برخی افراد بوجود می آید؛ به عنوان مثال بازیکنانی جذب تیم های فوتبال می شوند که از کیفیت لازم برخودار نبوده و صرفا هزینه بردوش باشگاه ها می گذارند یا مربیانی که بعد از فعالیت کوتاه مدت و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب از باشگاه جدا شده و با انجام شکایت بودجه تیم ها را دریافت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه باید معیارهای مشخصی برای هزینه منابع در حوزه ورزش خصوصا فوتبال وجود داشته باشد، تصریح کرد: می توان منابعی که اتلاف می شود را برای تربیت و رشد استعدادها و حتی توسعه زیرساخت ها استفاده کرد لذا بر این اساس می تواند اذعان کرد در حال حاضر عرصه مدیریت ورزش کشور نیاز به ساماندهی دارد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بروز هیچ نوع فسادی در حوزه ورزش خصوصا فوتبال قابل قبول نیست.

چندی پیش وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد که سیاست وزارتخانه متبوعش این است که یک ریال هم نباید فساد در ورزش خصوصا فوتبال باشد اما اگر 15 تا 20 درصد در فوتبال فساد باشد این مبلغ 70 میلیارد تومان است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری خانه ملت، تاریخ انتشار: 7شهریور1396، کدخبر: 346435: www.icana.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین