سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۸۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵
یک نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه متاسفانه شاهدیم که فردی با هفتاد یا هشتاد سال سن، مسئولیت حزب یا جمعیتی را برعهده گرفته است، افزود: این افراد همیشه تحکمی برخورد کرده و توقع دارند سایر افراد کاملا تابع آن ها بوده و بر اساس تشخیص آن ها عمل کنند.

شعار سال: حجت الاسلام حسن نوروزی با بیان اینکه باید در خصوص پررنگ تر شدن حضور جوانان در بدنه و راس جریان اصولگرایی تصمیم جدی گرفت، گفت: جریان اصولگرایی باید پوست بیاندازد ، در این خصوص سران و مدیران جریان اصولگرایی باید کنار نشسته و در سمت مشورت به جوانان قرار گیرند.

نوروزی با بیان اینکه متاسفانه شاهدیم که فردی با هفتاد یا هشتاد سال سن، مسئولیت حزب یا جمعیتی را برعهده گرفته است، افزود: این افراد همیشه تحکمی برخورد کرده و توقع دارند سایر افراد کاملا تابع آن ها بوده و بر اساس تشخیص آن ها عمل کنند.

وی با بیان اینکه اگر جریان اصول‌گرایی خواهان موفقیت است، باید بزرگان قوم کنار نشسته و صرفا به دادن مشورت بپردازند، تصریح کرد: ما نمی‌گوییم نیروهای 17 ساله وارد کار شوند اگرچه آن ها نیز برای حزب مفیدند ولی باید نیروهای جوان‌ 30- 40 ساله، به میدان‌داری پرداخته و متناسب با شرایط زمان تصمیم گیری کنند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه افراد فعال در احزاب با وجود مشغله های بسیار، نه تنها حاضر به رها کردن سمت های خود در جریان اصولگرایی نیستند بلکه در چند حزب حضور دارند، افزود: سایر اعضا هم به احترام آن ها، با فعالیتشان موافقت می کنند، این افراد به انتخابات چهار سال آینده هم بی توجه بوده و به فکر راه چاره ای برای موفقیت در آن نیستند و راحت و بی دغدغه در حال گذران زندگی خود هستند و با لابی های خود در زمان انتخابات تایید کاندیدای مد نظرشان را دریافت کرده و در نهایت شکست می خورند و باعث شکست ما نیز می شوند.

وی با بیان اینکه این روند اشتباه جریان اصولگرایی، باید متوقف شود، تصریح کرد: میرسلیم در آغاز انقلاب وزیر کشور بوده و 15 سال نیز مدیریت کارخانه ای را بر عهده داشته است، با این شرایط و سن و سال چه لزومی دارد برای ریاست جمهوری معرفی شود؟ این موضوع در مورد اصلاح طلبان نیز صدق می کند.

نوروزی با بیان اینکه افراد باید میدان را برای جوانان باز کنند، توضیح داد: با بررسی شرایط کشورهای پیشرفته متوجه خواهیم شد که هم اکنون 30 سال از دنیا عقب‌تر هستیم و دلیل آن نیز عدم بکارگیری نیروی جوان و به روز کردن اطلاعات و نحوه اداره جامعه است.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان گفت:‌ چه اصلاح‌طلبان، چه اصول‌گرایان و چه معتدلان تا نیروی های پیر و سالخورده خود را کنار نگذارند، موفقیت های مد نظر خود را کسب نخواهند کرد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آنا، تاریخ انتشار 15 شهریور 96، کدمطلب: 272047:www. ana.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین