سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۸۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی که در آن چند جوان صعودی یک حاجی قطری را به باد کتک گرفته اند ، جنجال برانگیز شده است.

شعارسال:انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی که در آن چند جوان صعودی یک حاجی قطری را به باد کتک گرفته اند ، جنجال برانگیز شده است.

به گزارش العالم ؛انتشار فیلمی در فضای مجازی که رسانه های وابسته به قطر مدعی شده اند در آن یک حاجی قطری در منطقه ای بیابانی مورد ضرب و شتم چند جوان عربستانی قرار گرفته، جنجال تازه ای میان رسانه های دو طرف به راه انداخته است.

گزارش پایگاه وطن حاکیست ، فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که ظاهرا ضرب و شتم یک حاجی قطر توسط چند جوان سعودی را به تصویر می کشد.

بر اساس گزارش این پایگاه حامی قطر، در این فیلم یک حاجی قطری با دستان بسته، در یک منطقه بیابانی توسط چند جوان عربستانی متهم به توهین به صعودی ها می شود اما این حاجی قطری اهانت و دشنام به سعودی ها را رد و تاکید می کند که به عنوان یک شهروند قطری با سیاست کاری ندارد و به سعودی ها دشنام نداده است.

این در حالی است که چند جوان صعودی به حاجی قطری می گویند: تو خائن و فرزند موزه(مادر امیر قطر) یا پسر تمیم (امیر قطر) هستی.

از سوی دیگر حاجی قطری در پاسخ به این فرد صعودی می گوید: تمیم و موزه باشرف تر از تو هستند.

در این شرایط، صعودی ها اقدام به زدن حاجی قطری کرده و در صدد خفه کردن وی بر می آیند.

اما پایگاه ارم نیوز وابسته به امارات با رد ادعای مطرح شده در این ویدیو نوشت رسانه های صعودی آن را یک فیلم ساختگی دانسته اند.

ارم نیوز افزود رسانه های صعودی مدعی شده اند که دستگاه اطلاعاتی قطر این ویدیو رو تهیه کرده و کسانی که آن حاجی قطری را ضرب و شتم کرده اند نیروهای اطلاعاتی قطری بوده اند. در عین حال، تا کنون هیچ واکنش رسمی از سوی دولت عربستان نسبت به این ویدیو منتشر نشده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت الف، تاریخ انتشار16شهریور96،کدخبر: 509228،www. alef.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین