سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۷۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷
جنبش حماس جنایت‌های صورت گرفته علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار را به منزله نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت توصیف کرد.

شعار سال: جنبش مقاومت اسلامی حماس سکوت جامعه بین‌المللی در قبال جنایت‌های هولناک علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار را محکوم کرد.

فوزی برهوم سخنگوی حماس جنایت‌های صورت گرفته علیه مسلمانان روهینگیا در میانمار را به منزله نسل‌کشی و جنایت علیه بشریت توصیف کرد.

این جنبش از تمامی اقشار امت عربی و اسلامی و آزادگان جهان و نیز موسسات بین‌المللی خواست که هر چه سریعتر به حمایت از مظلومان و افراد ستمدیده پرداخته و با حمایت از آنها به درد و رنج شان پایان دهند.

حماس همچنین از جامعه بین‌المللی و مراجع تصمیم‌گیری خواست که هر چه سریعتر با مداخله در این مساله، جلوی تداوم جنایت‌ها و تجاوزات علیه مسلمانان روهینگیا را گرفته و عاملان این جنایت‌ها را مجازات کرده و به دادگاه‌های بین‌المللی تحویل دهند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دفاع مقدس ، تاریخ انتشار 17 شهریور 96، کدمطلب:256366، www.defapress.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین