سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۱۴۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
شهردار تهران در بخشنامه‌ جدیدی برای مقابله با فساد در شهردار، صدور هرگونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد.

شعارسال: در بخشنامه محمدعلی نجفی آمده است: «به منظور رفع ابهامات و اشکالاتی که در ارتباط با صدور و کارسازی هولوگرام‌های مربوط به عوارض ساختمانی در مناطق مختلف ایجاد شده و در جهت مدیریت بهینه درآمدها و منابع نفتی از تاریخ ابلاغ این بخشنامه تمامی واحدهای ذیربط موظف به رعایت موارد زیر می‌باشند:

1 صدور هرگونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

2 هولوگرام‌های صادر شده از قبل از تاریخ این بخشنامه در کمیته‌ای که در سازمان املاک و مستغلات تشکیل می‌شود، بررسی و پس از راستی آزمایی و تایید قابل اقدام خواهد بود و مناطق شهرداری حق قبول هولوگرام‌های تایید شده را ندارند.

3 مناطق 22 گانه شهرداری موکلفند پرداخت نقدی مودیان را به حساب خزانه شهرداری واریز و از هرگونه پرداخت پشت بادجه خودداری کنند.

4 انجام هرگونه تهاتر در ازای مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی از شهرداری تهران تنها با واگذاری املاک و صرفا پس از تایید کمیته ای که در سازمان املاک و مستغلات تشکیل شده است، میسر خواهد بود.

5 معاونت مالی و اقتصاد شهری در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف مراودات فی مابین شهرداری و کارگزاران اقدام و نتیجه را به اینجانب گزارش دهند.

مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده بالاترین مقام مسئول واحدهای ذیربط بوده و هرگونه تخطی از آن مورد پیگرد قرار خواهند گرفت.»

این بخشنامه در تاریخ 28 شهریور ماه و خطاب به معاونان شهرداری تهران، شهرداران مناطق 22 گانه، مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات و مدیران کل حسابرسی، تشخیص و وصول درآمد و مالی و اموال صادر شده است.

بخشنامهسایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری اقتصاد آنلاین، تاریخ انتشار 28 شهریور 96، کد مطلب: خبر219937 ، www. eghtesadonline.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین