سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۱۴۸۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
کانال رسمی محمدعلی نجفی شهردار تهران؛ بخشنامه‌ای را منتشر کرد که براساس آن صدور هرگونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.

شعار سال: کانال رسمی محمدعلی نجفی شهردار تهران؛ بخشنامه‌ای را منتشر کرد که براساس آن صدور هرگونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است.

این بخشنامه خطاب به معاونان، شهرداران مناطق 22 گانه، مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات، مدیران کل حسابرسی، تشخیص و وصول درآمد و مالی و اموال شهرداری است. همچنین در این بخشنامه هولوگرام‌هایی که پیش از این صادر شده‌اند باید در کمیته‌ای واقع در سازمان املاک و مستغلات بررسی شده و پس از راستی‌آزمایی قابل اقدام خواهد بود. همچنین هرگونه پرداخت پشت باجه در مناطق 22 گانه شهرداری ممنوع است.

در این بخشنامه آ‌مده است: به منظور رفع ابهامات و اشکالاتی که در ارتباط با صدور و کارسازی هولوگرام‌های مربوط به عوارض ساختمانی در مناطق مختلف ایجاد شده و در جهت مدیریت بهینه درآمدها و منابع نقدی از تاریخ ابلاغ این بخشنامه تمام واحدهای زیربط موظف به رعایت امور زیر هستند.

صدور هر گونه هولوگرام جدید تا اطلاع ثانوی ممنوع است

هولوگرام‌های صادر شده قبل از تاریخ این بخشنامه در کمیته‌ای که در سازمان املاک و مستغلات تشکیل می‌شود بررسی و بعد از راستی‌آزمایی و تایید قابل اقدام خواهد بود و مناطق شهرداری حق قبول هولوگرام‌های تایید شده را ندارند.

مناطق 22 گانه شهرداری مکلفند پرداخت نقدی مودیان را به حساب خزانه شهرداری واریز و از هرگونه پرداخت پشت باجه خودداری کنند.

انجام هرگونه تهاتر در ازای مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی از شهرداری تهران با واگذاری املاک و صرفا پس از تایید کمیته‌ای که در سازمان املاک و مستغلات تشکیل شده است میسر خواهد بود.

معاونت مالی و اقتصادی شهری در اسرع وقت به تعیین تکلیف مراودات فیمابین شهرداری و کارگزاران اقدام و نتیجه را به این جانب گزارش دهد.

31

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار 28 شهریور 96، کد مطلب: 537272 ، www. ilna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین