سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۱۸۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
منابع وابسته به حشد شعبی عراق از شروع مرحله دوم عملیات آزادسازی الحویجه از لوث تکفیری ها خبر دادند.

شعار سال: حشد شعبی عراق از آغاز مرحله دوم عملیات برای آزادسازی مناطق غرب الحویجه از لوث داعش خبر داد.

در بیانیه حشد شعبی آمده است: نیروهای حشد شعبی و امنیتی عراق بامداد پنجشنبه مرحله دوم عملیات آزادسازی مناطق غرب الحویجه در جنوب غرب کرکوک را برای آزادسازی مناطق باقیمانده تحت اشغال داعش در منطقه الزاب در غرب الحویجه، شروع کردند.

بر اساس این گزارش؛ نیروهای مردمی عراق روستای المحمودیه را آزاد و بر جاده ارتباطی میان آن و مخمور در استان نینوا مسلط شدند.

عبدالامیر رشید یارالله فرمانده عملیات آزادساززی الحویجه در جنوب غرب کرکوک، روز گذشته از آزادسازی ۲۰ روستا از لوث داعش خبر داده و اعلام کرده بود که نیروهای عراقی مرحله اول عملیات را به اتمام رساندند.

بر اساس این گزارش؛ روستاهای کهاره، شیراوه، الفوجه، حمدستیر، سبحه عثمان، کنعوص شمالی، کنعوص جنوبی، خرابه زرد، سیسبانن، عین حیاوی، لزاکه، کنیطره، الحمیر، هیجل شمالی، هیجل مرکزی و هیجل جنوبی، عویجیله شمالی و عویجیله جنوبی، خیر الجاسم و السفینه از لوث داعش آزاد شده است.

این درحالی است که روز گذشته نیروهای عراقی منطقه «عنه» در استان الانبار را به طور کامل از لوث داعش آزاد و پرچم عراق را بر بالای ساختمان های آن به اهتزاز درآوردند.

قبلا نیز منطقه الریحانیه در این استان از لوث تکفیری ها آزاد شده بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار 31 شهریور 96، کد مطلب: 4094163 ، www.mehrnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین