سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۵۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
دبیرکل اوپک گفت: می‌توانم به شما اطمینان بدهم که در کنار روسیه و دیگر تولیدکنندگان نفت در حال تدوین فصلی نو در تاریخ نفت هستیم.

شعار سالمحمد بارکیندو گفت: همکاری میانکشورهای تولیدکننده نفتعضو و غیر عضو اوپک به خوبی پیش می‌رود.

وی همچنین با ابراز امیدواری درباره دستیابی به توافقی در زمینه سقفتولید جدید اوپکدر ماه نوامبر امسال، ادعا کرد روح همکاری تازه‌ای میان تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو این سازمان ایجاد شده است.

دبیرکل اوپک گفت: می‌توانم به شما اطمینان بدهم که در کنار روسیه و دیگر تولیدکنندگان نفت در حالتدوین فصلی نو در تاریخ نفتهستیم.

بارکیندو ابراز امیدواری کرد که پیش از نشست اوپک در ماه نوامبر امسال، اجماع گسترده‌ای ایجاد شود.

وی همچنین در ارتباط با لزوم ایجاد ساز و کاری جدید برای ضمانت اجرایی کاهش تولید، اعلام کرد فرایندهای کنونی کارآمدی مطلوبی دارند.

دبیرکل اوپکگفت: نمی‌توانم احتمال استمرار فرایند کارآمد کنونی را رد کنم؛ ما این ساز و کار را در ماه ژانویه آغاز کردیم و هر ماه، ساز و کار و میزان پایبندی را به طور مستمر مرور می‌کنیم. ما راضی هستیم که ساختار به خوبی عمل می‌کند؛ بنابراین نمی‌توانیمساز و کار کنونی را منتفیبدانم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری موج ، تاریخ انتشار 16 مهر 96، کدمطلب:۱۸۸۹۵۴، www.mojnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین