سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۵۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲
155 نماینده مجلس خواهان ارجاع طرح سوال از حسن روحانی رئیس جمهور به کمیسیون مربوطه شدند که امضای چهره های شاخص مجلس همچون علی مطهری در بین این اسامی مشاهده می شود.

شعار سال155 نماینده با امضای بیانیه ای ضمن تاکید بر طرح سوال ازرئیس جمهوردر صحن مجلس، خواهان ارجاع این طرح به کمیسیون مربوطه شدند.

 این بیانیه که دیروز چهارشنبه در صحن مجلس قرائت شد، به امضای نمایندگان از فراکسیونهای مختلف از جمله امید، مستقلین و فراکسیون ولایی رسیده است.

طرح سوال از رئیس جمهور خردادماه امسال و در پیمشکلاتموسسات ملی اعتباری و ندادن پولهای مردم از سوی موسسات در مجلس کلید خورد.

نام و امضای چهره هایشاخصمجلس همچونعلی مطهرینائب رئیس دوم مجلس در بین این اسامی مشاهده می شود.

برخی از اعضای فراکسیون امید مجلس همچون مطفی کواکبیان، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، احمد مازنی، علیرضا رحیمی، عبدالرضا هاشم زایی نیز این نامه را امضاء کردند.

در این بیانیه آمده که قوه مقننه باید الگوی تمام عیار مقررات باشد اما با گذشت سه ماه از تحویل طرح سوال از رئیس جمهور و داشتن 130 امضا، هنوز اقدامی نشده است.

در ادامه این نامه با اشاره به ماده 212 ‌آیین نامه داخلی مجلس تصریح شده که باید در سریع‌ترین زمان، موضوع به کمیسیون مربوطه ارجاع شود اما این کار صورت نگرفته است؛ این در حالی است که سپرده‌گذاران 10 ماه است که در خیابان ها سرگردان هستند.

امضاء کنندگان این بیانیه ازهیئت رئیسهو به ویژهرئیس مجلسدرخواست کردند تا نسبت به ارجاع موضوع به کمیسیون مربوطه اقدام کند.

به گزارش افکار نیوز اسامی نمایندگان و امضای آنها به شرح زیر است:

11

22

33

4

5

6

7

8

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری افکار نیوز، تاریخ انتشار 20 مهر 96، کدمطلب:۶۷۰۳۰۹، www.afkarnews.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین