سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۷۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۴
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: ۵۵ هزار و ۸۴۵ حامی نیکوکار حمایت بیش از ۱۵ هزار فرزند یتیم و مددجوی طرح محسنین کمیته امداد استان اصفهان را بر عهده‌ دارند و ماهانه کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به آن‌ها اهدا می‌کنند.

شعار سال: حمیدرضا شیران با اعلام این موضوع اظهار داشت: در شش ماه نخست سال جاری بیش از 13 هزار حامی به حامیان طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» افزوده ‌شده است.

وی با اشاره به اینکه در طرح اکرام حمایت مادی و معنوی یک یا چند فرزند یتیم بر عهده حامیان است، افزود: فرزندان بخش قابل‌ توجهی از مشکلات معیشتی، آموزشی و فرهنگی را از محل کمک خیران رفع می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان با اشاره به اجرای طرح محسنین بین کودکان نیازمند بیان کرد: طرح محسنین یکی از طرح‌های حوزه مشارکت این نهاد است که بر اساس آن خیران می‌توانند با پرداخت حداقل 30 هزار تومان به‌صورت ماهیانه حمایت مادی و معنوی فرزندان یتیم را بر عهده بگیرند.

شیران با بیان اینکه این نهاد در کنار خدمات خود به مشارکت و حضور مردم نیاز دار، خاطرنشان کرد: حامیان و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر کمک‌های نقدی، حمایت‌های غیر نقدی را در زمینه تأمین پوشاک، مواد غذایی، کمک‌های درمانی، تأمین مسکن و جهیزیه جوانان اقدام کنند.

وی با اشاره به استفاده از روش‌های نوین پرداخت، گفت: خیران و نیکوکاران اصفهانی می‌توانند با شماره شناسه واریز اختصاصی، کمک‌های نقدی خود را به شماره‌ حساب 334778096، شماره کارت 6104337770020418 نزد بانک ملت واریز کنند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 26 مهر 96، کد مطلب: 1549125 ، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین