سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۸۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۶
هیئت‌رئیسه پارلمان باید به قانون پایبند باشد و طرحی که از سوی بیش از 160 نماینده امضا شده را اعلام وصول کند.

شعارسال : نماینده مردم زنجان در مجلس آخرین وضعیت سوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری را تشریح کرد.

علی وقف‌چی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیئت‌رئیسه پارلمان به صورت غیرمستقیم به امضای 160 نماینده مجلس درباره سوال از رئیس‌جمهور برای تعیین تکلیف موسسات مالی و اعتباری بی‌اعتنایی می‌کند، گفت: اخیراً برخی از اعضای هیئت‌رئیسه مجلس اعلام کرده‌اند امضای نمایندگان ملاک طرح سوال از رئیس‌جمهور نیست و باید نمایندگان شخصاً درخواست اعلام وصول این طرح را داشته باشند.

وی با بیان اینکه امضاکنندگان طرح سوال از رئیس‌جمهور خواهان اعلام وصول این طرح از سوی هیئت‌رئیسه هستند، ادامه داد: هیئت‌رئیسه پارلمان باید به قانون پایبند باشد و طرحی که از سوی بیش از 160 نماینده امضا شده را اعلام وصول کند.

نماینده مردم زنجان در مجلس تصریح کرد: اگر مرکز قانون‌گذاری خود به قانون عمل نکند نمی‌توان انتظار داشت دستگاه‌های دیگر و مردم به قانون عمل کنند.

وقف‌چی ادامه داد: بیش از 3 ماه از طرح سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور گذشته و باید این طرح سوال اعلام وصول شود.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی صراط، تاریخ انتشار: 2آبان 1396، کدخبر: 386000،www.seratnews.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین