سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۸۳۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب با انتشار بخشی از سخنان ایشان در رابطه با قدرت جمهوری اسلامی ایران به روز رسانی شد.

شعارسال: صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب با انتشار بخشی از بیانات ایشان که چندی پیش در جمع نخبگان جوان علمی  ایراد شد، به روز رسانی شد.


در این سخنرانی رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه علی‌رغم خصومت آمریکا، ایران کشور قدرتمندی است، بیان کردند: ملّت ایران برای کشور‌ها و برای ملّتها الگو شد که نشان بدهد میتوان در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کرد و از آن‌ها نترسید، و درعین حال پیش رفت. 

صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر انقلاب نوشت:
"با وجود خصومت ورزی آمریکا، قدرتمند شده‌ایم؛ این خیلی مهم است! این در دنیا خیلی چیز مهمّی است که ملّتها ببینند بدون قرار گرفتن زیر سایه‌ی قدرت‌ها هم یک ملّت ممکن است رشد کند و حرکت کند، بلکه با خصومت قدرت‌ها هم میتواند رشد کند و حرکت کند و بِایستد و روی پای خودش جلو برود؛ این را ما عملاً نشان دادیم، این هم این‌ها را عصبانی می کند.

ملّت ایران برای کشور‌ها و برای ملّتها الگو شد که نشان بدهد میتوان در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کرد و از آن‌ها نترسید، و درعین حال پیش رفت. ۹۶/۷/۲۶"


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار 2 آبان 96، کد خبر:6293525 ، www.yjc.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین