سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۸۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
روزنامه آرمان در تیترهای جداگانه از گفت‌وگو با محمودعلیزاده‌طباطبایی، از قول او مدعی تأیید حکم اعدام محمدعلی طاهری و بی‌اطلاعی از وصیتنامه مرحوم هاشمی‌رفسنجانی شده که طباطبایی هر دو را تکذیب می‌کند.

شعارسال: روز اول آبان ماه جاری، روزنامه آرمان امروز یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب نزدیک به خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت‌وگویی را با سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و محمد علی طاهری رییس عرفان حلقه منتشر کرد.

از مجموع هشت «زیر تیتر» انتخاب شده برای این گفت‌وگو، یک تیتر با عنوان « حکم اعدام محمدعلی طاهری تأیید شده است» به سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه اختصاص داشت و یک تیتر هم با عنوان « از سرنوشت وصیتنامه آیت‌الله هاشمی جزئیاتی در دست نیست» به ماجرای وصیت‌نامه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اختصاص یافته بود.

علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، خبر انتشار یافته مبنی بر تأیید حکم اعدام طاهری را تکذیب کرد و گفت: اصلاً چنین چیزی نیست و دروغ است. من به آنها هم گفتم که پرونده به دیوان عالی کشور رفته و منتظریم دیوان تصمیم بگیرد.

این وکیل دادگستری درباره دیگر مطلب انتشار یافته به نقل از وی مبنی بر اینکه « از سرنوشت وصیت‌نامه آیت‌الله هاسمی جزئیاتی در دست نیست»، توضیح داد: همان‌طور که در این گفت‌وگو هم گفته‌ام، در ارتباط با وصیتنامه مرحوم آیت‌الله هاشمی، صالح‌ترین فرد برای اظهارنظر، محسن هاشمی است و محسن هم حرفی را می‌زند که مصلحت باشد.

علیزاده طباطبایی افزود: محسن هاشمی حتی درباره انتشار خاطرات آیت‌الله هاشمی گفته که بدون هماهنگی با دفتر مقام معظم رهبری، خاطرات را منتشر نخواهد کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 4 آبان 1396 ، کدخبر: 1556729 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین