سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۸۹۳۹۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
تخلف ۱۱۶ مدرسه فوتبال برای مسئولان محرز شده و حالا با تعطیلی و پلمپ این مراکز، به زودی به تخلفات مختلف افراد فعال در این ۱۱۶ مدرسه فوتبال در قوه قضائیه رسیدگی خواهد شد.

شعارسال: اولین بار در سال ۱۳۹۰ بود که بحث فساد در مدارسفوتبال به صورت کاملا جدی در رسانه‌ها و محافل ورزشی با افشاگری‌های تکان‌دهنده و فجایع مالی و ... رخ داده پیگیری شد.

 
قبل از آن در مقاطع زمانی مختلف چندین مرتبه به صورت سر بسته و کلی افشاگری‌هایی پیرامون رواج فساد در مدارس فوتبال در رسانه‌ها انجام شده بود اما با اثبات فساد به صورت کاملا شفاف در این مجموعه‌ها، زوایای مختلف این پرونده جنجالی برای اهالی فوتبال روشن شد.

در تمامی سال‌های گذشته مسئولان ذیصلاح با کمک حراست وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و ارکان قضایی برخورد‌های جدی با متخلفان فعال در مدارس فوتبال انجام داده بودند که هر از چند گاهی چند مدرسه و مرکز آموزش فوتبال تعطیل شده بود. با این حال در تمام سال‌های گذشته هیچ وقت رسیدگی لازم برای برچیده شدن فساد در مدارس فوتبال آنطور که اهالی این رشته انتظار داشتند انجام نشد.

در شرایط کنونی اما منابع موثق خبری اطلاع دادند که در نتیجه تحقیقات گسترده و بررسی‌های قانونی صورت گرفته توسط مراجع ذیصلاح و جمع‌بندی چندین پرونده مهم فساد مالی و اخلاقی در مدارس فوتبال در سال‌های اخیر، تخلف ۱۱۶ مدرسه فوتبال برای مسئولان محرز شده و حالا با تعطیلی و پلمپ این مراکز، به زودی به تخلفات مختلف افراد فعال در این ۱۱۶ مدرسه فوتبال در قوه قضائیه رسیدگی خواهد شد.

با توجه به اهمیت این پرونده و نگرانی خانواده‌ها نسبت به فساد رایج در مدارس فوتبال، در شرایط کنونی پرونده تمام این متخلفان به دادگاه ارجاع خواهد شد و برخورد قانونی جدی با افرادی که در فساد اخلاقی و مالی دست داشته‌اند صورت خواهد گرفت.

گفتنی است با پیگیری‌ها مشخص شد که پای چند چهره نسبتا سرشناس که نام آنها بار‌ها و بار‌ها به گوش اهالی فوتبال رسیده و شناخت زیادی از آنها وجود دارد هم در بین متخلفان دیده می‌شود و این افراد فوتبالی شناخته شده در بعضی از این ۱۱۶ مدرسه فوتبال متخلف فعالیت داشته‌اند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار 7 آبان 96، کد خبر362200: ، www.mizanonline.irاخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین