سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۱۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به جایگاه لجستیکی فرودگاه امام در بخش حمل ونقل گفت: با وجود زیرساخت های مورد نیاز و حمایت های دولت، شهر فرودگاهی امام در حال تبدیل شدن به مرکز (هاب ) لجستیکی منطقه است.

شعار سال: کورش فتاحی روز یکشنبه در همایش بین‌المللی حمل و نقل و لجستیک ایران افزود: در این راستا مذاکره با مشاوران خارجی در حوزه حمل و نقل هوایی یکی از رویکردهای اصلی این شهر فرودگاهی در مسیر جهانی شدن است و تا چند ماه آینده شاهد بهره‌برداری از بخشی از این ظرفیت ها در فرودگام امام خواهیم بود.

به گفته فتاحی، بدون شک این شهر فرودگاهی براساس ظرفیت های موجود در حوزه حمل و نقل و لجستیک در 35 کیلومتری تهران جایگاه ویژه ای دارد و از آنجا که محور فعالیت های وزارت راه وشهرسازی در دولت یازدهم فراتر از فعالیت‌های هوانوردی بود و در فرودگاه امام به حوزه عملیاتی جدیدتری در صنعت حمل ونقل هوایی ورود پیدا کردیم.
وی با بیان این که ایجاد ارتباطات گسترده جهانی جهت کاهش هزینه‌های عملیاتی بخش حمل و نقل هوایی هدف اصلی ما از ایجاد شهر فرودگاهی امام خمینی بود، گفت: در این راه تلاش کردیم تا امکانات زیادی را برای مشتریان این حوزه فراهم کنیم، اما وجود تحریم‌های علیه ایران باعث شد تا علاوه بر ما سایر شرکت‌های خارجی نیز از فرصت‌های مطلوب موجود در این شهر فرودگاهی غافل بمانند.
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی اظهارداشت: به این شهر فرودگاهی به صورت جهانی فکر می کنیم و آمادگی مشارکت با تمامی شرکت‌های خارجی فعال در این حوزه را داریم.
به گفته وی، کلانشهر فرودگاهی امام خمینی ( ره ) علاوه بر فرودگاه دارای منطقه آزاد، منطقه ویژه و لجستیکی قوی است که هم‌اکنون در حال آماده سازی آن هستیم.
رئیس هیات شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی ( ره ) یادآورشد: خوشبختانه تاکنون از 20 شرکت بین‌المللی حرفه‌ای برای بررسی نیازهای این شرکت‌ها مشاوره گرفتیم تا بتوانیم ضمن شناسایی نیازمندی‌های عملیاتی و زیرساخت‌های مورد نیاز آنها، زمینه حضور این شرکت ها را در شهر فرودگاهی امام فراهم کنیم.
وی با بیان این که حمل ونقل چندوجهی به عنوان یکی از مشخصه‌ مراکز لجستیکی و دسترسی به فرودگاه دارای آزادراه و خط ریلی از ویژگی های فرودگاه امام در این بخش است، گفت: نزدیک بودن این شهر به 5 استان ما را به عنوان یکی از بهترین و کم‌نظیرترین لجستیک‌های موجود در خاورمیانه تبدیل کرده و دولت نیز برای توسعه لجستیک از شهر فرودگاهی حمایت می کند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت پرواز خبر ، تاریخ انتشار 14 آبان 96، کدمطلب:23375، www.airlinepress.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین