سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۶
وزیر کشور با بیان اینکه نقش مردم در حفظ نظام و تداوم آن موثر و بی‌بدیل است گفت: باید اقداماتی انجام شود که انتخابات پیش رو با همکاری مردم سبب وحدت و انسجام بیشتر در کشور شود و در صورتی که به این مسئله توجه نشود پیامدهای نامناسبی خواهیم داشت.

شعارسال: عبدالرضا رحمانی فضلی در دیدار با آیت الله موسوی اردبیلی با ابلاغ سلام رئیس جمهور به این مرجع تقلید اظهارداشت: اقدامات مناسبی در کشور برای ایجاد امنیت انجام شده است.

وزیر کشور با بیان اینکه علاوه بر سرمایه‌گذاری برای ایجاد امنیت بیشتر کشور اقداماتی برای ارتباط با کشورهای همسایه را هم انجام داده‌ایم افزود: امنیت در هر کشور با اقدامات بسیاری ارتباط دارد و نباید آن را محدود کرد.

وی با بیان اینکه مردم ما که در مرزها زندگی می‌کنند نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت دارند گفت: همکاری این مردم همواره به ما یاری‌رسان بوده است و نقش سازنده‌ای در امنیت کشور ما داشته‌اند.

رحمانی‌فضلی با بیان اینکه نقش مردم در حفظ نظام و تداوم آن موثر و بی‌بدیل است عنوان کرد: باید اقداماتی انجام شود که انتخابات پیش رو با همکاری مردم سبب وحدت و انسجام بیشتر در کشور شود و در صورتی که به این مسئله توجه نشود پیامدهای نامناسبی خواهیم داشت.

وزیر کشور با اشاره به نقش مهم و سازنده مرجعیت در حضور پرشور مردم در انتخابات اظهارداشت: از مراجع عظام تقلید درخواست داریم ما را با رهنمودهای خود راهنمایی کنند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار خبر 9 بهمن 1394، کدمطلب: 984372، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین