سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم پیگیری گزارشات ارسال شده از سازمان بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات سازمان بازرسی کل کشور، برخی تخلفات مدیران ارشد شهرداری تهران که در حال حاضر در این سمت‌ها حضور دارند، محرز شده است و باید این گزارشات مورد پیگیری قرار گیرد.

شعارسال : محمد علیخانی در بیست‌ودومین جلسه علنی شورای شهر اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در تذکری گفت: سازمان بازرسی کل کشور در طی سال‌های گذشته گزارشات متعددی از تخلفات صورت گرفته در مجموعه شهرداری تهران به شهرداری و شورا ارسال کرده است. بخشی از این گزارشات که در دوره قبل به شورای شهر ارسال شده، به نظر می‌رسد قابل دسترس نیست لذا چون این گزارشات برای پیگیری به شورای شهر ارسال شده است، باید مجددا جمع‌آوری و مورد پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: بخش دوم این گزارشات که در حال حاضر موجود و دسترسی به آن مقدور می‌باشد، حاکی از آن است که برخی از تخلفات محرز است ولی پیگیری نشده و تعدادی از مدیران که نامشان در این گزارش‌ها آمده، همچنان در مدیریت‌های ارشد شهرداری وجود دارند.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: از هیات رییسه شورای شهر تهران خواسته می‌شود نسبت به پیگیری و کشف این گزارشات از دسترس خارج شده اقدام لازم را انجام دهد.

علیخانی تاکید کرد: از شهرداری تهران خواسته می‌شود کلیه گزارشات سازمان بازرسی کل کشور حداقل از سال 1390 تا سال 1396 مورد رسیدگی و پیگیری قانونی قرار گرفته تا از بین رفتن حقوق شهرداری از شهروندان جلوگیری و با مدیرانی که تخلف آنها در این گزارش‌ها محرز شده است، برخورد قانونی صورت گیرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار: 23 آبان 1396، کدخبر: 727435، www.khabaronline.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین