سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون طرح استیضاح هیچ یک از وزرا به هیئت رئیسه مجلس ارجاع نشده است.

شعارسال: غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار ، با اشاره به اخباری منبی بر طرح استیضاح برخی از وزرا در مجلس گفت: تاکنون طرح استیضاح هیچ یک از وزرا به هیئت رئیسه مجلس ارجاع نشده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اخیراَ شنیده می‌شود که طرح استیضاح وزرای کار، کشور و آموزش و پرورش در مجلس کلید خورده، اما باید گفت: هیچ کدام ازا ین موارد تا به حال به هئیت رئیسه مجلس ارائه نشده است و ممکن است نمایندگان مشغول جمع آوری امضا برای این طرح‌ها باشند.

وی با اشاره به پیام برخی از کارت زرد‌ها و همچنین استیضاح برخی وزرا در ابتدای کارشان بیان داشت: قطعاً این موارد حائز این پیام است که وزرا باید تعامل بهتری با نمایندگان داشته باشند چرا که نمایندگان همواره مطالبات مردم را پیگیری می‌کنند و نیاز است که در این رابطه هماهنگی‌ها به نحواحسن صورت گیرد.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری میزان، تاریخ انتشار: 23آبان1396 ، کدخبر: 367423 : www.mizanonline.ir


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین