سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۵۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به متعارف بودن نرخ بلیت به مقصد کرمانشاه گفت: شرکت‌های هواپیمایی آمادگی این را دارند تا در صورت وجود ظرفیت در فرودگاه کرمانشاه، هواپیمای بیشتری به مقصد این شهر اعزام کنند.

شعارسال:دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با اشاره به متعارف بودن نرخ بلیت به مقصد کرمانشاه گفت: شرکت‌های هواپیمایی آمادگی این را دارند تا در صورت وجود ظرفیت در فرودگاه کرمانشاه، هواپیمای بیشتری به مقصد این شهر اعزام کنند.

سامانی در خصوص نرخ بلیت هواپیما به مقصد کرمانشاه گفت: هیچ گونه افزایش قیمتی در خصوص بلیت هواپیما به مقصد کرمانشاه نداشتهایم و رنج قیمتی بلیت به مقصد این شهر حدود 100 تا 140 هزار تومان در روز جاری(23 مهرماه) تعیین شده است.

وی در ادامه افزود: برخی از سایتهای فروش بلیت هواپیما که نامعتبر هستند نرخ بلیت را بالاتر از نرخ مصوب ارائه می‌کنند که این امر از سوی سازمان هواپیمایی نظارت و با متخلفین برخورد جدی می‌شود.

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی تصریح کرد: درحال حاضر اکثر شرکت‌های هواپیمایی آماده خدمات‌رسانی و ارائه بلیت به مقصد کرمانشاه هستند و متقاضیان درخواست می‌کنیم تا بلیت خود را از مراجع معتبر خریداری کنند.

سامانی یادآور شد: با توجه به اتفاق تلخ پیش آمده در شهرهای زلزله زده کشور برخی از شرکتهای هواپیمایی نیز اقدام به فروش بلیت با قیمت پایین‌تری از نرخ مصوب برای خدمات‌رسانی به این شهرها کرده‌اند.

وی در انتها خاطر نشان کرد: شرکت‌های هواپیمایی آمادگی این را دارند تا در صورت وجود ظرفیت در فرودگاه کرمانشاه، هواپیمای بیشتری به مقصد این شهر اعزام کنند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت افکار نیوز ، تاریخ انتشار23آبان 96، کدخبر: ۶۸۲۸۸۴، www.afkarnews.ir

اخبار مرتبط
برگزیده ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین