سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۸
نماینده کشورمان در مسابقات بین المللی فیوچرز ترکیه از رقابت با نماینده رژیم غاصب و اشغالگر قدس اجتناب کرد. ‌

شعار سالدر جریان برگزاری هفته چهل و سوم مسابقات بین المللی فیوچرز ترکیه که از11 آبان ماه آغاز و تا 28 آبان ماه سال جاری ادامه دارد محسن حسین زاده تنیس باز کشورمان در دور نخست جدول مقدماتی بخش انفرادی به حرمت دفاع از آرمان های مردم مظلوم فلسطین و پایبندی به اعتقادات مذهبی ، ملی و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در برابر دانیل اینتلیس بازیکن رژیم غاصب و اشغالگر قدس (اسرائیل) مسابقه نداد.

محسن حسین زاده که جهت ارتقاء رنکینگ خود در دنیای حرفه ای تنیس جهان (ATP) در این رقابت ها شرکت کرده بود با انصراف نماینده کشورمان از رویارویی با تنیسور رژیم غاصب و اشغالگر قدس از دور مسابقات کنار رفت.

همچنین شاهین خالدان دیگر نماینده کشورمان در این رقابت ها است که در راند نسخت بازیها با شکست ( 2-6 و 2-6) تنیسوری از بلژیک به مرحله بعدی رقابت ها راه یافت. در جدول مقدماتی بازیها 47 تنیسور حضور دارند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران ، تاریخ انتشار 21 آبان 96، کدمطلب:557546، www.ilna.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین