سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۲۶۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی با زیرساخت‌های مناسب در استان چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولیدی است.

شعار سال: علیرضا شفیع‌زاده شامگاه دوشنبه در نشست شورای معاونین شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار داشت: دقت نظر و توجه مجمع نمایندگان استان در مجلس دهم به بخش صنعت علاوه بر تقویت فضای همدلانه در میان مسئولان همواره راهگشا بوده است. نقش مجلس شورای اسلامی در تنظیم طرح‌ها و همچنین حمایت از لوایح کارشناسی در راستای ارتقاء جایگاه تولید و توسعه صادرات غیرنفتی تأثیر به سزایی دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: خوشبختانه دیدگاه مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در این راستا همواره بر محور توسعه استوار بوده است.

شفیع‌زاده با اشاره به تعداد شهرک و ناحیه صنعتی در استان گفت: در حال حاضر 19 شهرک و ناحیه صنعتی با زیرساخت‌های مناسب در استان چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری زمین به متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تولیدی است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار 23 آبان 96، کد مطلب: 1573184 ، www.tasnimnews.com


اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین