سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۴۱۷۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
مردم ایران با به راه انداختن هشتگ "وعده صادق" از سردار دلیر و محبوب خود حاج قاسم سلیمانی به خاطر تحقق وعده‌اش برای نابودی داعش، قدردانی کردند و این پیروزی را جشن گرفتند.

شعارسال:مردم ایران با به راه انداختن هشتگ "وعده صادق" از سردار دلیر و محبوب خود حاج قاسم سلیمانی به خاطر تحقق وعده‌اش برای نابودی داعش، قدردانی کردند و این پیروزی را جشن گرفتند.

داعش این واژه منحوس و نفرت‌انگیزی که شنیدنش حسی جز انزجار و تنفر ایجاد نمی‌کند، این روزها با همت سردار سلیمانی و رزمندگان جان برکف مدافع حرم، به کارش پایان داد.

30 آبان مصادف با دوم ربیع الاول روزی بیاد ماندنی در تاریخ اسلام شد. روزی که وعده سردار دلیر ایرانی حاج قاسم سلیمانی برای نابودی و ریشه کن کردن داعش محقق شد. این پیروزی بزرگ همه شیعیان جهان به‌ویژه مردم عراق و سوریه و همچنین مردم شریف ایرانِ سربلند را مشعوف و شگفت‌زده کرد. دیروز با عنوان پایان کار داعش این دمل چرکین و لکه ننگ بشریت در تقویم اذهان ثبت و ماندگار شد.

به مناسبت این دستاورد بزرگ مردم کشورمان نیز به جشن و پایکوبی پرداختند و با توزیع شیرینی در شهرهای مختلف، کام هموطنان خود را شیرین کردند. آنها با انتشار پست‌های تشکر از سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم در صفحه توئیتر خود و با به راه انداختن هشتگ وعده_ صادق از این دلاور و شیرمرد ایران زمین قدردانی کرده و صدای این رشادت و دستاورد بی‌نظیر را به گوش جهانیان به‌خصوص سران کشورهای دست اندر کار در پیدایش گروهک‌های تروریستی رساندند.

در ادامه تصاویری از ابراز ارادت مردم به سردار سلیمانی ارائه شده است.
شعارسال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار1آذر 96،کدخبر: 6331773، www.yjc.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین