سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۶۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
رزمایش شهید الوانی تیپ نیروی ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه برگزار شد.

شعارسال: رزمایش شهید مدافع حرم محمدرضا الوانی تیپ ویژه صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

سرهنگ رمضان ابراهیمی آتانی فرمانده تیپ ویژه صابرین در این باره گفت: تیپ صابرین در راستای اجرای برنامه‌های ابلاغی، رزمایش‌های منظمی را در دوره‌های زمانی خاص انجام می‌دهد که هدف از برگزاری آن‌ها حفظ و ارتقای آمادگی‌های تاکتیکی و تکنیکی است و در واقع اثر بخشی آموزش‌های ویژه‌ای که نیروهای صابرین پشت سر گذاشته‌اند در این رزمایشات و در نهایت در صحنه‌های نبرد تبلور می‌یابد.

وی ادامه داد: در این رزمایش که مزین به نام شهید مدافع حرم محمد رضا الوانی بود عملیات‌های فراخوانی، ستون کشی عملیاتی، تاخت شبانه، کمین و ضد کمین، رزم در صحرا، اجرای آتش پشتیبانی دور و نزدیک توسط گردان ادوات و عملیات‌های ویژه تخریب تمرین شد و ناظرانی از نیروی زمینی سپاه برای رصد این فعالیت‌ها در منطقه رزمایش ، تیپ صابرین را همراهی کردند و به فضل الهی در پایان از عملکرد نیروهای ویژه صابرین اعلام رضایت کردند.

سرهنگ آتانی خاطر نشان کرد : تیپ صابرین همواره در جهت تعمیق معنویت و باورهای دینی و ارتقای توانمندی‌های نظامی گام بر می‌دارد و بحمدلله در این رزمایش هم مثل همیشه به خوبی از عهده انجام تکلیف برآمد و وظیفه خود را به نحو احسن انجام داد.

فرمانده تیپ صابرین در پایان تاکید کرد: با آمادگی همه جانبه‌ای که در نیروهای مسلح وجود دارد و توانمندی های بالایی که نیروهای واکنش سریع و تیپ‌های نیرو مخصوص از جمله تیپ ویژه صابرین در خود ایجاد کرده‌اند، دشمن خیال هرگونه تجاوز را به گور خواهد برد.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار: 13 آذر 1396 ، کدخبر: 1591460 ، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین