سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۴
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین از ارسال بیش از ۴۲میلیارد ریال کمک به کرمانشاه خبر داد.

شعار سال: فرزاد فرهادی در جمع خبرنگاران کمک‌های مردمی را بیش از 42 میلیارد و 919 میلیون تومان اعلام کرد و اظهار داشت: از این رقم یک میلیارد و 265 میلیون ریال کمک نقدی است.

وی افزود: کمک‌های غیرنقدی شامل پتو، چادر مسافرتی، لوازم گرمایشی، لباس گرم، مواد غذایی، آب‌معدنی و مواد خوراکی است که در قالب 61 محموله به استان کرمانشاه ارسال شده است، مشارکت مردمی به گونه‌ای است که حتی برای ارسال کمک‌های غیرنقدی رانندگان کامیونت و نیسان‌ها بدون دریافت کرایه در این امر خیر مشارکت کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد:مهم‌ترین نیاز آسیب دیدگان در این مناطق کالاهایی همچون چادر، پتو، البسه گرم، شیرخشک، نایلون ضخیم برای پوشش چادرها در برابر سرما، لوازم بهداشتی، کبریت، چراغ والور، زیرانداز و دارو است.

وی تصریح کرد:دفاتر کمیته امداد در سراسر استان آمادگی دریافت کمک‌های غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار استان را دارند همچنینشماره حساب 63273000 نزد بانک کشاورزی شعبه نوابوشماره حساب 0109799440005نزد بانک ملی ایران شعبه قزوین برای کمک‌های نقدی در نظرگرفته شده است.

فرهادی خاطرنشان کرد:مردم خیر و نیکوکار می‌توانند علاوه بر روش‌های فوق از طریقدستگاه‌های خودپرداز، کمک‌های خود را به شماره کارت 6037991899645406 نزد بانک ملی شعبه قزوین واریز کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد استان قزوین با توجه به نیاز فوری هموطنان زلزله‌زده، به طور شبانه روزی آماده دریافت کمک‌های مردمی و ارسال آن به مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار 14 آذر 96، کدمطلب:1592930، www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین