سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۰۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) به شایعات مطرح شده درباره توقف فروش هواپیما به ایران پاسخ داد.

شعارسال: فرزانه شرفبافی در نشست خبری با خبرنگاران اظهار کرد: با وجود صحبت‌هایی که در باره محدودیت یا جلوگیری از فروش هواپیما به ایران مطرح شده و صحبت از نظارت و پیگیری جدید در این زمینه می‌دهند، قطعا ورود هواپیماها به ایران متوقف نمی‌شود.

به گفته وی این امکان وجود دارد که صدور مجوزهای خزانه‌داری آمریکا قدری طولانی شود اما موانع جدید باعث اجرایی نشدن قراردادها نخواهند شد.

مدیرعامل ایران‌ایر با بیان اینکه این شرکت هرگز در فعالیت‌های نظامی حضور نداشته تاکید کرد: همانطور که هواپیمایی که پس از برجام وارد ایران شدند، در استفاده‌های تجاری به کار گرفته می‌شوند، ایران ایر همواره رسالت خود را در حوزه تجاری و جابهجایی مسافران تعریف کرده و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

شرفبافی ادامه داد: ما در حال حاضر در ۲۸ مسیر خارجی و ۷۶ مسیر داخلی فعالیت می‌کنیم و خوشبختانه ورود هواپیماهای جدید ATR به ایران باعث شده فرودگاه‌های کوچک نیز بار دیگر فعالیت خود را گسترش دهند.

ایران‌ایر یکی از رسالت‌های خود را در توسعه فعالیت فرودگاه‌های کوچک تعریف کرده و امیدواریم با ورود هواپیماهای جدید این فعالیت توسعه یابد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایسنا ، تاریخ انتشار: 26 آذر 1396 ، کدخبر: 96092614392 ، www.isna.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین