سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۴۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
نماینده رشت در مجلس خواستار عذرخواهی رسمی وزیر جهاد کشاورزی از کشاورزان و شالی کاران گیلانی شد.

شعارسال:نماینده رشت در مجلس خواستار عذرخواهی رسمی وزیر جهاد کشاورزی از کشاورزان و شالی کاران گیلانی شد.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی روز سه شنبه، 28  قوه مقننه در تذکر شفاهی به وزیر جهاد کشاورزی گفت: آقای حجتی هفته گذشته سفری به استان گیلان داشت و انتظار این بود که در بحث برنج با کشاورزان و نمایندگان نشستی برگزار کند تا راه حلی برای رفع مشکل شالیکاران اتخاذ شود.

وی ادامه داد: وزیر جهاد کشاورزی در یکی از شهرستان ها حضور یافت و یکی از کشاورزان در این شهرستان از حجتی توضیح خواست که وی به جای ارائه توضیح قانع به کشاورز به وی توهین کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس اظهار داشت: آقای حجتی به جای تشکر از کشاورزی که منتظر پاسخ وزیر بود به کشاورز توهین کرد و اظهار داشت که شما بهتر است که سبوس برنج را بخورید تا عقل و هوش‌تان زیاد شود و بتوانید دقیق با بنده صحبت کنید.

کوچکی نژاد با بیان اینکه کشاورزان به شدت به نوع برخوردی که وزیر جهاد کشاورزی با شالیکاران داشته معترض هستند، گفت: آقای حجتی باید از آنها عذرخواهی کند.

وی با اعلام اینکه بیش از یک میلیون تن برنج وارد کشور و توزیع شده است، تصریح کرد: برنج کشاورزان روی دست آن ها مانده و وزیر به جای پاسخ قانع کننده گستاخانه جواب کشاورز زحمتکش را می دهد.

مسعود پزشکیان که ریاست جلسه را بر عهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: آقای حجتی از کشاورزان عذرخواهی و متنی در این خصوص تهیه و منتشر کرده است و در این متن آمده «خدا نیامرزد حجتی را اگر خدای‌نکرده شائبه توهین به بندگان خدا را در سر خود بپروراند؛ چه رسد به کشاورز دلسوخته و زحمتکشی که تلاش می‌کند افت قیمت حاصل تلاش سالانه محصولش (برنج) را به گوش مسئولان برساند».

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تابناک، تاریخ انتشار28آذر 96،کدخبر: 756731 ، www.tabnak.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین