سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
ستاد مدیریت بحران هشدار داد:
ستاد مدیریت بحران کشور با صدور اخطاریه هواشناسی نسبت به احتمال بروز سیل در ۱۰ استان فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، گلستان، زنجان و سمنان هشدار داد.
رئیس سازمان مدیریت بحران خبر داد؛
رئیس سازمان مدیرت بحران کشور آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده در پنج استان کشور را تشریح کرد و از مرگ ۱۲ تن در پی این حادثه خبر داد.
احداث کنارگذر جنوبی تهران باهدف کاهش ترافیک و عبور این پروژه از ۴۲ هکتار اراضی البرز که بیابان‌های اشتهارد و نظرآباد را تحت تأثیر قرار می‌دهد، در گفتگو با مهر بررسی شد.
روز گذشته و از سه استان آغاز شد؛
امسال 86 هزارو 500 زائر ایرانی در قالب 590 کاروان به سرزمین وحی اعزام می‌شوند بنابر گفته حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت پروازهای مدینه تا 30 مرداد ادامه خواهد داشت و پروازهای مدینه بعد از 14 مرداد آغاز و تا سوم شهریور ادامه خواهد داشت.
مرکز زمین شناسی جنوب کشور :
5 شهرستان داراب، فسا، نی ریز، مرودشت و استهبان فارس دچار فرونشست‌های نگران‌ کننده زمین هستند
استاندار کردستان از قانونمندشدن مبادلات مرزی با تصویب طرح ساماندهی مبادلات مرزی خبر داد و گفت: این طرح در پنج معبر مرزی استان اجرا می‌شود.
مدیر کل دفتر فنی استانداری اصفهان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در بخش بودجه، فاینانس خارجی پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران از کشور چین تامین اعتبار شده است.
هشدار نسبت به وقوع سیل؛
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۵ استان کشور گفت: یک نفر به دلیل این حادثه در ساوجبلاغ مفقود شده است.
مدیرکل راه‌آهن خراسان از راه‌اندازی قطار مشهد- خرمشهر و مشهد- ماهشهر در تابستان امسال و راه‌اندازی قطار مشهد- همدان از 20 تیرماه سال جاری خبر داد.
مدیرکل راه آهن شمال غرب کشور گفت: با دو خطه شدن خط آهن تهران-قزوین-زنجان که در دست اقدام است،سرعت قطارها در این مسیر از 140 به 200 کیلومتر و میزان حمل بار در آن نیز از 22.5 تن به 30 تن افزایش می بابد.
مدیرکل دفتر بررسی آلودگیهای دریایی سازمان محیط زیست خبر داد ؛
مدیرکل دفتر بررسی آلودگیهای دریایی سازمان محیط زیست از آلودگی میکروبی ۱۲ شناگاه استانهای شمالی خبر داد و گفت: مردم در این شناگاه‌های آلوده که با «پرچم زرد» مشخص شده، شنا نکنند.
نظرات منتشره: ۴ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
خواندنیها و دانستنیها
نظرات و گلایه ها
آذر شرقی،غربی،اردبیل
خراساشمال،جنوبی،رضوی
قزوین،البرز،تهران،سمنان
ک و ب/ چ و ب/ لرستان
قم،زنجان،مرکزی،همدان
چهار استان جنوبی