اسماعیل نجار در یزد:
معاون شرکت ملی پست:
محمدناصر نیک‌بخت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان، با انتقاد از عدم حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان در جلسات استانداری، اظهار کرد: هر زمان بحث مهمی است ایشان به جلسه نمی‌آید، ..
مازندران و خراسان رضوی در نوروز سال 95 جزو 10 استان مسافر پذیر معرفی شدند براساس آمارهای اعلام شده سال گذشته بیش از 15 میلیون ایرانی در ایام نوروز به مسافرت رفته‌اند همین آمار لزوم نظارت بازار و خدمات رفاهی پر مصرف استان‌های گردشگر پذیر را درایام نوروز بیش از پیش مشخص می‌کند.
مهدی مهرور پیش از ظهر یکشنبه در جلسه اتخاذ تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث چهارشنبه آخر سال و استقبال ایمن از بهار که در استانداری البرز برگزار شد، از متولیان امور امدادی و خدماتی خواست در کوتاه‌ترین زمان ممکن برنامه‌های خود را ارائه کنند.
سرمایه گذار برای احداث آزاد راه کرمان –بندرعباس به طول 354 کیلومتر وارد و مطالعات فاز صفر این محور روز گذشته در وزارت راه و شهرسازی به تصویب رسیده است.
با حضور وزیر بهداشت در مازندران:
657 پروژه در حوزه سلامت به صورت ویدئو کنفرانس با همکاری 47 دانشگاه یا دانشکده علوم پزشکی در 28 استان کشور برگزار شد.
مشاور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر مطرح کرد:
طرح توانمندسازی روش های اولیه پیشگیری از اعتیاد در مدارس دوره دوم متوسطه از مهرماه سال جاری در 12 استان کشور و ازجمله گلستان اجرایی شده است.
میرولی صفرزاده عنوان کرد:
قائم مقام سازمان امور عشایری کشور گفت که به دنبال واگذاری طرح مدیریت کوچ به عشایر هستیم تا نیازی به ورود دولت در این موضوع نباشد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی عنوان کرد:
مجید شارقی اظهار داشت: احداث راه‌های مواصلاتی شامل آزادراه‌ها، بزرگراه ها و جاده‌ها یکی از مهمترین شاخصه‌های توسعه یافتگی از یکسو و وجود شبکه حمل و نقل و جاده‌های ایمن و مناسب برای دسترسی و ارتباط با سایر مراکز مهم کشور از سوی دیگر به شمار می‌رود.
معاون استاندار مرکزی گفت: ساخت زائرسرای امام رضا(ع) استان در مشهد با کمبود اعتبار مواجه است که از فرمانداری‌ها و تمامی مردم تقاضای حمایت داریم.
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
" پژمان نیک اقبالی" گفت: راه آهن شیراز - اهواز در حال طراحی و انجام عملیات اجرایی بوده که امکان دارد شهرستان های گچساران و باشت استان کهگیلویه و بویراحمد از این خط نیز بهره‌مند و به آن متصل شوند.
غلامرضا بصیری پور افزود: دولت و شوراهای اسلامی شهرها و استان ها در زمینه ضرورت مدیریت یکپارچه شهری اتفاق نظر دارند ولی هنوز اقدام خاصی در این راستا صورت نگرفته است.
خواندنیها و دانستنیها
نظرات و گلایه ها
آذر شرقی،غربی،اردبیل
خراساشمال،جنوبی،رضوی
قزوین،البرز،تهران،سمنان
ک و ب/ چ و ب/ لرستان
قم،زنجان،مرکزی،همدان
چهار استان جنوبی