سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
جهانگیری: ایراد به موی دختر در خیابان کارساز نیست؛
دستگاههای حکومتی باید شفاف عمل کنند
اسحاق جهانگیری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: در دولت سابق 3 میلیون معتاد وجود داشت اما یک مقام رسمی دستور داده بود امار کمتر اعلام شود.
واکنش روزنامه جمهوری اسلامی به حرف های قالیباف:
96درصدمردم درحاشیه اند و ما دم از انقلاب می زنیم؟
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:طی روزهای اخیر یکی از نامزدها ادعا کرده که یکی دیگر از نامزدها 96 درصد افراد جامعه را کنار زده و به حاشیه رانده و تمامی امکانات کشور و فرصت‌ها و رانت‌ها فقط در اختیار 4 درصد افراد جامعه است!
آیت الله نوری همدانی در خصوص کاندیداتوری رئیسی خدمت رهبری رفتند
وی با انتقاد از رویکرد توسعه گردشگری در شهر مشهد گفت: پسندیده نیست که مشهد به جزیره کیش تبدیل شود که در وسط آن یک گنبد طلا است. و هر چه هویت این شهر را بهم بریزد و سبب شود جریانی بر زیارت فائق آید مثل مراکز تفریحی و تجاری و... درست نیست.
تحلیل میدل ایست مانیتور از انتخابات ایران؛
پیشتازان انتخابات ایران چه کسانی هستند؟
ایرانیان در 19 مه (29 اردیبهشت) تصمیم خواهند گرفت که رئیس جمهور بعدی شان چه کسی باشد؛ این تصمیم گیری در انتخاباتی صورت خواهد گرفت که در آن «حسن روحانی» رئیس جمهور عملگرا در تلاش برای انتخاب مجدد در برابر رقبایی محافظه کار قرار خواهد گرفت.
مناظره غیر عادلانه با حضور رئیس جمهور و معاون اولش/ قالیباف تنها نقاد دولت
وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شعار ایجاد پنج میلیون شغل و کمک مالی نقدی به جوانان بیکار تا پیدا کردن شغل که از سوی قالیباف داده شد، قابل تحقق است، گفت: مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری غیر عادلانه است چرا که رئیس جمهور و معاون اولش 2 برابر دیگران فرصت صحبت کردن دارند.
یارانه نقدی مردم را به ۱۵۰ هزار تومان افزایش می‌دهم
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در دولت مردم، متعهد می‌شویم که حتما با توجه به افزایش قیمت‌ها، یارانه‌ها را نیز تا سه برابر افزایش دهیم و به ۱۵۰ هزار تومان برسانیم.
چه کسانی نمی‌گذارند پرونده
محمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، از نهایی شدن بررسی پرونده تحصیلی حسین فریدون در دانشگاه بهشتی خبر داد و گفت: باید در کمیته سه‌ نفره که به همین منظور تشکیل شده، این پرونده جمع‌بندی نهایی شود.
ترامپ درباره حمله نظامی به کره‌شمالی:‌
باید ببینم چه پیش می‌آید!
دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در مصاحبه با سی‌بی‌اس که بخش‌هایی از آن امروز و فردا منتشر می‌شود، درباره موثر بودن فشار دیپلماتیک و نظامی سخن گفت.
روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل را ایفا می‌کنند
سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی با بیان این‌که «جهانگیری در مناظره تلویزیونی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و پدیده مناظره بود» گفت که روحانی و جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی نقش مکمل یکدیگر را ایفا می‌کنند.
چه کسانی هاشمی را قاتل خواندند و خانه‌نشین کردند؟
اسحاق جهانگیری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، عصر دیروز در مناظره زنده تلویزیونی با اشاره به وضعیت سیاسی گذشته، خطاب به محمدباقر قالیباف گفت که "با آقای هاشمی، ناطق نوری چه کردند؟ همه را خانه‌نشین کردند به همه ضربه زدند، رو در روی هم قرار دادند."
آمار جهانگیری غلط است یا روحانی؟
درباره بدهی زنجانی به دولت، رقم‌های متفاوتی اعلام می‌شود؛ از دو میلیارد یورو و ۳.۸ میلیارد دلار گرفته تا ۱۳ الی ۱۴ هزار میلیارد تومان اما سئوال اینجاست که کدام یک از این ارقام صحت دارد؟
پاسخ اینستاگرامی روحانی به قالیباف
حسن روحانی به برخی ادعاهای مطرح شده از سوی محمدباقر قالیباف در اولین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
مروری بر آرشیو نشان می دهد که در حمله به سفارت عربستان، اعضای یک جریان افراطی به ریاست حسن کردمیهن که مقرشان در کرج است و هیأتی به نام "هیأت الرضا (ع)" دارند مداخله داشته اند.
آیا رئیسی و قالیباف فیش حقوق خود را منتشر می‌کنند؟
انتشار فیش‌های حقوقی اولین آزمون برای بررسی صحت ادعای کسانی است که خطای دولت احمدی‌نژاد در ایجاد پدیده حقوق‌های نجومی را به مستمسکی برای حمله به دولت تبدیل کرده بودند.
به‌جای تقلید از احمدی‌نژاد، روی پای خودتان بایستید
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی نحوه برخورد قالیباف با روحانی در اولین جلسه مناظره انتخاباتی را الگوبرداری از شخصیت‌های شکست‌خورده همچون احمدی‌نژاد دانست که در بین مردم جاذبه ندارد.
واکنش هاشمی طبا به اولین مناظره؛
بیانیه هاشمی‌طبا بعد از اولین مناظره انتخاباتی
نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بخشی از پیام خود، گفت: بطور کلی سیاست کل کشور باید حفظ و رشد «ایران» و «جمهوری اسلامی ایران» باشد و همه و همه باید در این رابطه تلاش، فعالیت و گذشت کنند.
اصولگرایان توفیقی در جذب آرای خاکستری ندارند؛
الیاس حضرتی: از هاشمی‌طبا بپرسید که چرا آمده است
نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: اصولگرایان در جلب آرای خاکستری مردم توفیقی نخواهند داشت. الیاس حضرتی ، درباره برنامه اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری و چرایی کاندیداتوری مصطفی هاشمی طبا گفت:
صداوسیما عدالت را در
رئیس ستاد قالیباف گفت: از آقای «جهانگیری» متشکرم که زمینه دفاع آقای «قالیباف» از جنبش ۹۶ درصدی را فراهم کرد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
اعتراض رسمی به کمیته تبلیغات؛
صدا و سیما ملاحظه
مشاور سیاسی محمدباقر قالیباف معتقد است که صدا و سیما ملاحظه جایگاه آقای روحانی را داشت که این موضوع بنا بر انصاف نبود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جمع‌بندی پرویز امینی از اولین مناظره کاندیداها:
قالیباف؛ مثبت ۳، جهانگیری؛ مثبت ۲ و روحانی؛ منفی ۲
اما روحانی دو امتیاز منفی داشت؛ یکم شکست در مواجهه با قالیباف و دوم با حضور جهانگیری، وی موضوعیت خود را تا حد زیادی از دست داد و احتمال عبور از وی قوت گرفت.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
میزگرد عباس عبدی و پرویز امینی ؛
درباره جهانگیری و روحانی مشکلی پیش نمی‌آید
عباس عبدی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است روحانی به سود جهانگیری کنار برود، گفت: این دو نفر تا پایان انتخابات به بهترین شکلی منافع ملی را در نظر می‌گیرند. و هر چه را به نفع کشور بدانند با طیب خاطر انجام خواهند داد و مشکلی پیش نخواهد آمد.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
حملات رژیم صهیونیستی به سوریه در راستای تقویت تروریست‌هاست
تجاوزهای مکرر رژیم اسرائیل به سوریه نقض حاکمیت ملی و تمامیت ارضی این کشور، مغایر موازین بین‌المللی و در راستای تقویت تروریست‌هاست.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
نظر شریعتمداری درباره احتمال باقی‌ماندن جهانگیری به جای روحانی
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: در مناظره دیروز دستان خالی آقای روحانی و دولتش بر همگان برملا شد. حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان و تحلیلگر مسائل سیاسی در ارزیابی خود از اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت:
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
جهانگیری توپخانه روحانی بود/ قالیباف مستدل پاسخ داد
یک تحلیل‌گر مسائل سیاسی با بیان اینکه قالیباف در مناظره اول پاسخ اتهامات را مستدل و مستند داد، اعلام کرد که جهانگیری توپخانه روحانی بود.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
هواداران نامزدها از تخریب پرهیز نموده و فضای انتخابات را تفرقه‌افکنانه نکنند
آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام‌جمعه موقت تهران در خطبه‌های این هفته، با اشاره به آیاتی از کلام‌الله مجید، اظهار داشت: حرف‌های غیر خداپسندانه منافقان در زمان پیامبر اکرم(ص) برای زیر سوال بردن نظام الهی بود و هر گفتار باطلی که صورت می‌گیرد نیز برای تضعیف نظام الهی است.
نظرات منتشره: ۱ نظرات غیر قابل انتشار: ۰   درصف انتشار: ۰
مردم برای حل مشکلات اقتصادی صبر ایوب و عمر نوح ندارند
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در یک مصاحبه رئیس محترم دولت اشاره کرد این مشکلات ۴۰ سال وقت می خواهد و گفتند شاید صد سال، به نظرم مردم ما نه صبر حضرت ایوب را دارند نه عمر نوح.
اختلافات بارز مسکو و ریاض درباره سوریه
با وجود اظهارات مثبت وزرای امور خارجه روسیه و عربستان در کنفرانس مطبوعاتی مشترک، اختلاف نظر و ارزیابی متفاوت دو طرف از اوضاع سوریه همچنان بارز است.
خواندنیها-دانستنیها
نظرات وگلایه ها