سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
معاون تعاون وزیر کار اعلام کرد:

سهم ۳۴۰ میلیارد تومانی تعاون از بودجه ۹۶/ در ۲ سال گذشته هیچ بودجه‌ای به تعاونی‌ها تخصیص نیافت

معاون تعاون وزیر کار با اشاره به اینکه تعاون چشمه جوشان برای اشتغالزایی است گفت: در بودجه ۹۶ رقمی معادل ۳۴۰ میلیارد تومان به صورت وجوه اداره شده برای تعاونی‌ها برنامه‌ریزی شده که در صورت تحقق می‌تواند کمک بسزایی داشته باشد.
رییس بانک توسعه تعاون اعلام کرد:

استراتژی تعاونی ها در سال ۹۶

حجت‌الله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: به نظر من اقتصاد مقاومتی یک استراتژی و راهبرد بلندمدت است که باید در امر توسعه به آن توجه ویژه‌ای شود؛ یکی از کارآمدترین شیوه‌های مقاوم‌سازی و مردمی‌کردن، اقتصاد ترویج و توسعه مدیریت اقتصاد تعاونی است.

پورتال تعاون واسطه ها را حذف می‌کند

رئیس اتاق تعاون ایران گفته‌است: پورتال جامع تعاون امکان تعامل با رسانه‌های داخلی بخش تعاون را به شدت افزایش خواهد داد و واسطه‌ها را حذف می‌کند و همه صاحبان کالا چه در بخش تعاون و چه در بخش‌های غیر تعاونی می‌توانند کالاهاشان را در این سامانه عرضه کنند
فرشاد حیدری:

جزئیات پیشرفت پرونده ۸ تعاونی منحله و اقدامات کاسپین

معاون نظارتی بانک مرکزی از پیشرفت ساماندهی 8 تعاونی اعتبار منحل شده در موسسه اعتباری کاسپین خبر داد.
اتاق تعاون ایران منتشر کرد؛

حضور 2600 تعاونگر در طرح پایش شاخص‌های ملی محیط کسب‌وکار

در راستای اجرایی شدن ماده 4 قانون بهبود فضای کسب و کار، طرح پایش شاخص‌های ملی با حضور 2600 تعاونگر آغاز شد.
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون؛

رتبه بندی شرکت‌های تعاونی کلید خورد/ ارزیابی ۵۰۰ شرکت در فاز اول

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از اجرای طرح رتبه بندی شرکت‌های تعاونی از ۱۵ اسفند خبرداد و گفت: در فاز نخست اجرای طرح، ۵۰۰ شرکت تعاونی رتبه بندی می‌شوند.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف؛

بخش تعاون بانک قوی می‌خواهد!

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف می‌گوید وجود یک بانک تخصصی برای بخش تعاون صددرصد لازم است چون بانک توسعه تعاون با منابع محدودی که دارد نمی‌تواند همه تعاونی‌ها را پاسخگو باشد.
تعاونی‌ها به سختی روی پا هستند؛

غفلت شبه‌عمد دولت از بخش تعاون در لایحه برنامه ششم

دبیرکل اتاق تعاون ایران از اوضاع نامناسب تعاونی‌ها به دلیل تداوم رکود اقتصادی خبر داد و گفت: با وجود مشکلات فراوان، دولت غفلتی شبه‌عمد از پررنگ کردن تعاون در لایحه برنامه ششم داشته است.
عملکرد نامناسب تعاونی‌ها؛

اشتغال ایجاد شده در تعاونی‌های کشور «صفر» است

رئیس اتحادیه تعاونی‌های تولیدی با بیان اینکه برخلاف اظهارات مسئولان دولتی، وضعیت بنگاه‌های تولیدی و میزان جذب کارجویان بسیار نامساعد است گفت: اگر دولت مدعی ارائه تسهیلات به بخش تولیدی کشور است، نشانی آن را اعلام کند.
معاون وزیر:

زیر ساخت های قانونی کارآفرینی در کشور ایجاد می شود

معاون کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای تدوین زیر ساخت های قانونی کارآفرینی کشور اقدام لازم و مطالعات مربوطه شروع شده است.
معاون وزیر کار در قزوین:

تامین منابع مالی تعاونی‌ها در دستور کار وزارت تعاون است

معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارت تعاون و رفاه اجتماعی در نظر دارد از طریق تعامل با مدیران عامل بانک‌ها، منابع مالی موردنیاز واحدهای تولیدی فعال در بخش تعاون را تامین کند.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم؛

تعاونی‌های عشایری و روستایی وام با بهره ۳ درصد دریافت می‌کنند

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به برخی اقدامات دولت در راستای حمایت از اجتماعات تعاونی عشایری و روستایی اظهار داشت: وام با بهره ۳ درصد به تعاونی‌های عشایری و روستایی پرداخت می‌شود.
رئیس کل سازمان مالیاتی در نشست با «اتاق تعاون»:

100 درصد جرایم مالیاتی تعاونی‌ها بخشوده می‌شود

رئیس کل سازمان مالیاتی کشور در نشست مشترک این سازمان با اتاق تعاون ایران، از بخشودگی صد‌درصد جرایم قابل بخشش تعاونی‌ها به شرط پرداخت اصل بدهی مالیاتی تا پایان سال 95 خبر داد. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، نشست مشترک سازمان امور مالیاتی کشور و اتاق تعاون ایران، در محل اتاق تعاون ایران برگزار شد که در آن رئیس و اعضای هیأت مدیره این اتاق و همچنین رؤسای شرکت‌های تعاونی تولیدی، توزیعی و مصرف، مهم‌ترین نقطه نظرات و مشکلات مالیاتی در بخش تعاون را برای مسئولان سازمان امور مالیاتی کشور مطرح کردند.
رئیس اتاق تعاون ایران:

۵۰‌ هزار تعاونی به دلیل مشکلات اقتصادی تعطیل شدند

رییس اتاق تعاون ایران با اشاره با اشاره به عضویت ۲۰ میلیون نفر از جمعیت کشور در تعاونی‌های سطح کشور گفت: علت عدم‌ تحقق سهم تعاون از اقتصاد، اجرا نشدن برنامه ها و سیاست های اصل ۴۴ است.
دیوار کوتاه تعاون در نظام بودجه ریزی؛

دومین رکن اقتصاد کشور ۴ سال بدون بودجه؛ ۷ سال بدون آمار!

تعاون بعنوان دومین رکن اقتصادی کشوردر حالی که می‌بایست سهمش از اقتصاد ملی به ۲۵ درصد افزایش می‌یافت، طی ۴ سال گذشته ریالی از خزانه سهم نداشته است.
سهم بخش تعاون از تسهیلات بانکی کم‌تر از یک درصد؛

بانک توسعه تعاون، پاسخ‌گوی نیاز بخش نیست

مطابق گزارش بانک مرکزی در سال 1393 فقط 0.9 درصد تسهیلات در بخش تعاون پرداخت شده است که با توجه به جمعیت 100 هزار تعاونی، وجود یک‌بانک توسعه‌ای در بخش تعاون، پاسخ‌گوی نیازها نیست.
دلخوش اعلام کرد:

بررسی لایحه تعاون بااولویت حمایت ازتعاونگران/خلاء رابرطرف می‌کنیم

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه اصلاح قانون تعاون محل مناقشه تعاونگران و وزارت تعاون شده است، از ادامه بررسی این لایحه از هفته آینده خبر داد.
رئیس فراکسیون تعاون مجلس خبر داد؛

سه دلیل عقب ماندگی بخش تعاون در اقتصاد

رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی اعلام کرد عواملی همچون باورناپذیری مسئولان، اجرای ناقص قانون و غفلت از ظرفیت‌های بخش مردمی اقتصاد منجر به عقب‌ماندگی بخش تعاون شد.
معاون وزیر تعاون:

ایرادات لایحه اصلاحیه قانون تعاون را قبول داریم/پیشنهاد تشکیل کارگروه با حضور اتاق تعاون ایران

معاون امور تعاون وزیر تعاون در واکنش به انتقادات به لایحه اصلاحیه قانون بخش تعاون که تقدیم مجلس شده است، گفت: ایرادات این لایحه را قبول داریم اما در عین حال معتقد به حضور پارلمان واقعی بخش تعاون و اتاق‌های سراسر کشور برای رفع این اشکالات هستیم.
یک فعال تعاونی مطرح کرد؛

مداخله دولت در امور تعاونی‌ها خلاف سیاست‌های اصل ۴۴

یک فعال تعاونی می‌گوید:در اصلاحیه قانون تعاون برخی تصدی‌گری‌ها را از اتاق‌ها و اتحادیه‌های تعاونی سلب کرده‌اند و در جریان برگزاری انتخابات و مجامع اتاق‌ها و اتحادیه‌ها مداخله دولتی دیده می‌شود.
صفحه  از ۴
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1395 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها