سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
حسین درودیان رئیس بازرسی اتاق اصناف تهران؛

حکم تخلیه ساختمان‌های بازرسی اصناف صادر شد

رئیس بازرسی اتاق اصناف از حکم تخلیه مالکان ساختمان‌های بازرسی اصناف تهران خبر داد و گفت: مالکان این ساختمان‌ها که در نقاط مختلف تهران هستند از مرجع قضایی حکم تخلیه گرفته‌اند و باید ظرف روزهای آینده این ساختمان‌ها تخلیه شوند که به طور حتم این اتفاق در کار بازرسی اخلال به وجود خواهد آورد.
علیرضا رضایی قهرودی :

قیمت مواد شوینده در بازار ثابت است

رئیس اتحادیه صنف عطار و سقط فروش و عمده فروشان مواد شوینده و پاک‌کننده با بیان اینکه قیمت ارز کاهش پیدا کرده و دلیلی بر افزایش قیمت آن در بازار وجود ندارد تصریح کرد: هم اکنون به دلیل ثبات نرخ ارز، قیمت مواد شوینده در بازار ثابت است.
خسرو ابراهیمی نیا:

تالارهای پذیرایی جمعا چهار ماه در سال فعالیت ندارند

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس تهران می گوید که واحدهای این صنف در دو سال اخیر شرایط نامناسبی را از سرگذرانده اند که منجر به تعطیلی بسیار از آن ها شده است.
حسین درودیان :

لامپ های قاچاق موجود در لاله زار ربطی به اصناف ندارد

معاون هماهنگی امور بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران با اشاره به لامپ های بی کیفیت وارداتی از پاکستان تاکید کرد: لامپ های قاچاقِ جمع آوری شده از لاله زار ربطی به اصناف ندارد.
پول پاشی اتاق بازرگانی برای یک تشکل خاص؛

كمك ١٠ ميليارد ريالي اتاق بازرگاني به كانون انجمن های صنايع غذايي!

اتاق بازرگاني طي سالهاي ٩٦ و ٩٧ در مجموع ١٠ ميليارد ريال كمك بلا عوض به كانون انجمن های صنايع غذايي كرده است.
اکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران؛

به دلیل افزایش قیمت انواع گل، این کالا از سبد خرید خانوارها خارج شده است

اکبر شاهرخی در خصوص آخرین وضعیت بازار فروش گل اظهار کرد: انواع گل از حدود سه ماه گذشته افزایش قیمت نداشته، اما در عید غدیر به دلیل اینکه برخی افراد از گل به عنوان عیدی استفاده می‌کنند بازار با رونق مواجه شده بود و قیمت‌ها تا حدودی افزایش یافت.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی(آشپزخانه)؛

آمادگی خودکفایی در تامین مواد اولیه کارخانجات لوازم خانگی را داریم

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی ( آشپزخانه) از آمادگی صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه برای تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تولید لوازم خانگی خبر داد.
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر:

فروش طلای بدون اجرت یا کم اجرت غیرقانونی است

رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: فروش طلای کم اجرت یا بدون اجرت غیر قانونی است و واحدهای صنفی که این دسته از طلا را به فروش می‌رسانند، خلاف قانون عمل می‌کنند.
رئیس اتحادیه فروشندگان پلاستیک مشهد:

قیمت ظروف پلاستیکی 4 برابر شده

رئیس اتحادیه فروشندگان پلاستیک و مشمع مشهد درباره علت گرانی ظروف یکبار مصرف پلاستیکی خاطرنشان کرد: علت گرانی ظروف یکبار مصرف مربوط به مواد اولیه وارداتی است و قیمت‌ها نسبت به گذشته چهار برابر شده است.
رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و پیراهن‌فروشان:

حداقل دستمزد دوخت پیراهن ۳۵ هزار تومان است

حسین آقا کوچکی در رابطه با بازار و افزایش حجم تقاضای پیراهن مشکی در روزهای منتهی به ماه محرم، گفت: در ایام منتهی به محرم و ماه صفر حجم قابل توجهی از خرید پیراهن به محصولات آماده و دوخته شده اختصاص می یابد و حجم تقاضا برای پیراهن سفارشی بسیار کم است.
نشست هم اندیشی اتاق اصناف با قائم مقام بازرگانی وزارت صمت ؛

رونق تولید در گرو ارتقای جایگاه تجارت است

بر اساس تصمیم قائم مقام بازرگانی وزارت صمت مبنی بر تشکیل جلسات دوره ای با اتاق های اصناف تهران و ایران، بار دیگر اتاق اصناف تهران میزبان حسین مدرس خیابانی قائم مقام بازرگانی وزارت صمت، پیمان زندی رئیس مرکز امور اصناف و بازرگانان، سعید ممبینی ریاست و هئیت رئیسه اتاق اصناف ایران بود تا چالش ها و مسائل روز اصناف و اقتصاد با همفکری و هم‎اندیشی حاضران مورد بررسی قرار گرفته و هماهنگی های لازم صورت گیرد.
علی مرادی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان ظروف آلومینیوم؛

قیمت مواد ظروف آلومینیوم کاهش پیدا کرده است

رئیس اتحادیه فروشندگان ظروف آلومینیوم گفت: هم اکنون قیمت مواد ظروف آلومینیوم کاهش پیدا کرده است. علی مرادی رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان ظروف آلومینیوم، درباره وضع مواد ظروف آلومینیومی اظهار کرد: هم اکنون قیمت مواد ظروف آلومینیوم کاهش پیدا کرده است.
رئیس اتحادیه پیراهن‌فروشان و پیراهن‌دوزان گفت:

پیراهن مشکی یک میلیون تومانی در بازار

رئیس اتحادیه پیراهن‌فروشان و پیراهن‌دوزان گفت: قیمت تمام شده بر اساس نرخ دلار سه ماه قبل محاسبه می‌شود و تفاوت قیمت آن به اندازه تغییر قیمت دلار است یعنی سال گذشته که دلار ۴۲۰۰ تومان بود و سه ماه پیش که ۱۴ هزار تومان، به این معنی است که یعنی بیش از سه برابر افزایش قیمت پیراهن مشکی داشتیم.
حقه های دلالان ملکی ؛

قبل از "ثبت رسمی معامله" به بنگاه‌ها حق دلالی ندهید!

شعبه ۴۷ دادگاه عمومی شهر تهران و هفتم دادگاه تجدیدنظر استان تهران در حکمی به استناد ماده ۳۴۸ قانون تجارت اعلام کردند که حق دلالی پس از تنظیم سند رسمی انتقال به بنگاه معاملات املاک تعلق می‌گیرد و صرف نوشتن قولنامه بنگاه را مستحق دریافت آن نمی‌کند.
فریدون نصیری رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی؛

آمادگی خودکفایی در تامین مواد اولیه کارخانجات لوازم خانگی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه از آمادگی صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه برای تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات تولید لوازم خانگی خبر داد و افزود: در صورت خودکفایی در صنعت لوازم خانگی، درهای صادرات محصولات ایرانی به کشورهای همسایه گشوده خواهد شد.
دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت:

حبوبات ۱۰ درصد ارزان شد/ قیمت مواد غذایی ۲۵ درصد حباب دارد

دبیرکل اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت کالاهای اساسی مواد غذایی مردم در ماه های پایانی سال گذشته و سال جاری به شکل غیر واقعی و هیجانی بالا رفته است و پیش بینی می شود که قیمت این محصولات حدود ۲۵ درصد کاهش یابد.
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی ؛

حداقل هزینه خرید یک جهیزیه ایرانی چقدر است؟

رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با تاکید بر این نکته که کف و سقف هزینه تهیه جهیزیه را نمی‌توان دقیقا محاسبه کرد، از فاصله ۱۳ برابری حداقل و حداکثر هزینه‌ها برای خرید جهیزیه خبر داد.
خسرو ابراهیمی رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس؛

کاهش ۵۰ درصدی گرایش مردم به تالار‌های عروسی

خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه صنف تالار‌های پذیرایی و تجهیز مجالس، در دلایل کاهش استقبال از تالار‌های عروسی نسبت به سال گذشته گفت: یکی از دلایل کاهش تمایل مردم برای استفاده از تالارهای سربسته تشریفاتی گرایش آنها به باغ تالار‌ها در خارج تهران جهت برگزاری مراسم و از سوی دیگر کاهش آمار ازدواج در کشور می باشد.
سیدحسین دکمه چی رئیس اتحادیه خرازی فروشان و وابسته؛

تاسیس انجمن، موازی کاری با اتحادیه است

رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان و وابسته تهران با اشاره به نقش انجمن های صنفی و موازی کاری با اتحادیه ها بیان داشت: انجمن ها بدون رعایت کوچکترین قوانین و یا اختیارات قانونی که البته به هیچ وجه شرایط اتحادیه را ندارند ورود کرده و ضمن اخلال و بی نظمی در کار اتحادیه ها، مشکلات زیادی را فراهم می کنند.
اصناف قشری که واقعا مظلوم واقع شده‌اند؛

اصناف سراسر کشور با مشکل مالیاتی روبه‌رو هستند

ابراهیم درستی شامگاه جمعه در همایش نقش تجار و توزیع در رونق تولید با بیان اینکه با این رکودی که وجود دارد در بخش مالیات فشار زیادی بر اصناف وارد می‌شود، اظهار داشت: ۸۳۰۰ اتحادیه و ۳۵۰ اتاق اصناف در سراسر کشور با مشکل مالیاتی مواجه هستند در حالی که فرار مالیاتی در بخش غیررسمی باید مورد توجه قرار گیرد.
صفحه  از ۱۷
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1398چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها