سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
داود دهخدا ؛

عمر مفید دستگاه‌های کپی سر آمده است/ به واردات نیاز داریم

داود دهخدا رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان فتوکپی، اوزالید و پلی‌کپی با بیان این‌که مواد اولیه مصرفی این صنف رشد قیمت شش تا هفت برابری داشته است، گفت: دستگاه‌های مورد استفاده در این صنف بشدت قدیمی شده و نیاز به واردات در این زمینه احساس می‌شود، اما ارزی برای آن در نظر گرفته نشده است. داود دهخدا رئیس اتحادیه […]
رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری:

حکم دیوان عدالت اداری تمامی تردیدها برای صدور پروانه کسب سیار را باطل کرد

رئیس اتحادیه صنف حمل و نقل بار سبک شهری با اعتراض به مصوبه هیات عالی نظارت بیان داشت: از سال ۱۳۹۲ تا کنون به جهت مصوبه ای که هیات عالی نظارت به اتحادیه ابلاغ داشته نتوانستیم پروانه کسب سیار صادر نماییم و از صدور آن جلوگیری نموده است.
رئیس اتاق اصناف تهران:

تمام سعی و تلاشمان رفع مشکلات مالیاتی اصناف است

رئیس اتاق اصناف تهران در خصوص نشست اخیر هئیت رئیسه اتاق اصناف تهران و ایران با ریاست سازمان امور مالیاتی کشور در ارتباط با مشکلات اصناف در اخذ و مواد قانونی سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: در پی چندین جلسه ای که اخیراً جهت رفع مشکلات و طرح موضوعات صنفی در سازمان امور مالیاتی داشتیم، امروز نشست مشترک اتاق اصناف ایران و تهران با دکتر امید علی پارسا ریاست سازمان امورمالیاتی و هئیت همراه در ساختمان اتاق اصناف ایران برگزار شد.
علی جمالی:

عمده مشکل صنف صنایع برودتی، کمبود مواد اولیه است

رئیس اتحادیه صنف تولید کنندگان و تعمیر کنندگان صنایع برودتی تهران اظهار داشت: عمده مشکل صنف صنایع برودتی کمبود مواد اولیه است بطوریکه کمبود کمپرسور کولر های گازی و مورد های (گازهای)خنک کننده، ترموستات یخچال و… زیان اساسی به این صنعت وارد کرده و گرانی بازار نیز از جمله تبعات آن است.
ابوالقاسم شیرازی ؛

لباس‌های برند اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران» عرضه می شود

ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از عرضه پوشاک برندهای اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران» خبر داد و گفت: بعد از ممنوعیت واردات پوشاک، نمایندگی‌های خارجی، تحت لیسانس برندهای اروپایی، دست به تولید پوشاک در داخل ایران زده‌اند.
ابوالفضل رجب‌زاده:

درخواست افزایش نرخ خدمات خشک‌شویی‌ ارائه شد

رئیس اتحادیه خشک‌شویی و لباسشویی گفت که درخواست افزایش نرخ خدمات این صنف به صورت رسمی به اتاق اصناف و وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال شده است.
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی:

قاچاق لوازم خانگی افزایش یافت

محمدرضا غزنوی سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی از افزایش قاچاق لوازم خانگی خبر داد و گفت که دولت باید اقدام مؤثری برای بهبود فضای صنعت لوازم خانگی انجام دهد.
اتحادیه فروشندگان جراید:

دخانیات جای روزنامه را گرفت

رئیس اتحادیه توزیع‌کنندگان و فروشندگان جراید گفت: به دلیل کاهش چاپ و فروش روزنامه، فروش تنقلات و دخانیات جای فروش و درآمدزایی روزنامه را برای کیوسک‌داران گرفته است.
ابوالقاسم شیرازی خبر داد؛

عرضه لباس‌های برند اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران»

ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک از عرضه پوشاک برندهای اروپایی و تُرک با برچسب «ساخت ایران» خبر داد و گفت: بعد از ممنوعیت واردات پوشاک، نمایندگی‌های خارجی، تحت لیسانس برندهای اروپایی، دست به تولید پوشاک در داخل ایران زده‌اند.
اصلاح قیمت نان دولتی بررسی می‌شود؛

اصلاح قیمت نان دولتی در دستور کار دولت قرار گرفت

از سال 93، قیمت نان دولتی ثابت مانده است و نانوایان می‌گویند:«توان تولید نان با قیمت‌های فعلی را ندارند، چرا که دیگر نمی‌توانند هزینه‌های کارگری، اجاره ، آب، برق و گاز خود را پرداخت کنند.»
رئیس اتاق اصناف تهران:

بازار‌های تهران نیازمند ۸۰۰ بازرس صنفی برای نظارت/ کمبود بودجه اصناف برای پرداخت حقوق بازرسان

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تعداد بازرسان ناظر اصناف تهران بسیار کم است و باید حداقل به ۷۰۰ تا ۸۰۰ بازرس افزایش پیدا کند.
التهاب بازار لوازم خانگی؛

بازار لوازم خانگی در تب کمبود و گرانی مواد اولیه

بازار لوازم خانگی در ماه های گذشته شرایط پر التهابی را تجربه کرده، التهابی که این روزها در کمبود جنس و بالا بودن قیمت ها همچنان احساس می شود.
رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان مشهد:

کاهش 10 درصدی قیمت موبایل در بازار

رئیس اتحادیه موبایل‌فروشان مشهد گفت: ارز حدود 10 درصد کاهش داشته و ما هم در موبایل با کاهش قیمت روبه‌رو شدیم، اگر ارز 50 درصد هم کاهش داشته باشد، ما 50 درصد در قیمت موبایل کاهش داریم.
رئیس اتحادیه کباب، آش و حلیم:

کباب نرخ رسمی ندارد

به گفته رئیس اتحادیه کباب، آش و حلیم؛ قیمت محصولات خوراکی مرتبط با گوشت از جمله کباب روند کاهشی داشته است.
رئیس هیأت مدیره تعاونی تأمین نیاز پوشاک کشور:

پوشاک بنگلادشی جایگزین اجناس چینی می‌شود

رئیس هیأت مدیره تعاونی تأمین نیاز پوشاک کشور: این روزها پوشاک بنگلادش و پاکستان به بازار ایران راه یافته است. اگر تولیدکنندگان پارچه بر کیفیت خود بیفزایند ۶۰ تا ۷۰ درصد امکان جایگزینی پوشاک ایرانی با کشورهای یاد شده وجود دارد.
بنیانگذار رستوران های زنجیره ای در ایران؛

مشکلات صنعت رستوران داری از نظر شهرام فخار

شهرام فخار بنیانگذار رستوران های زنجیره ای پدرخوب و شلتوک است. با توجه به اینکه خیلی از رستوران ها در ایران به دلیل کمبود گوشت یا مواد اولیه در حال ورشکستگی و تعطیلی هستند ،راه حل ایشان را در مورد این مسئله پرسیده شده است.ایشان در پاسخ گفتند که80درصد رستوران های ما در حال حاضر زیان ده هستند و به همین دلیل بسیاری از رستوران ها به دلیل کسری بودجه ورشکست شده اند.
هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی ایران انتخاب شد؛

۱ + ۲ جابه‌جایی در صدر پارلمان اقتصاد

فینال انتخابات پارلمان اقتصاد برگزار شد و کرسی‌های هیات‌رئیسه به هفت نفر منتخب رسید. ساختمان ۱۰ طبقه خیابان طالقانی که سال‌هاست مقر فعالان بخش‌خصوصی کشور است، روز گذشته شاهد تعیین تکلیف چهارساله صندلی‌های هیات‌رئیسه اتاق بازرگانی ایران بود.
احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران ؛

بررسی زینک در راهروهای مجلس/ کالایی که دو کد وارداتی دارد/دخیل شدن دولت، بازار را به هم ریخته است

احمد ابوالحسنی رئیس اتحادیه لیتوگرافان تهران گفت: زینک در حال حاضر، هم مشمول ارز نیمایی و هم دولتی می‌شود، زیرا ابتدا اعلام شد زینک وارد فهرست کالاهای گروه یک شده، اما جالب اینکه در گروه دو هم قرار دارد و جالب‌تر اینکه یک کالا در حال حاضر دو کد دارد.
محسن فقیهی:

تعمیرگاه‌های شرکت‌ها باید پروانه کسب صنفی داشته باشند

رئیس اتحادیه دارندگان تعمیرگاه و اتوسرویس و توقفگاه و پارکینگ تهران در ارتباط با فعالیت واحدهای صنفی متعدد در سطح کشور گفت: واحدهای صنفی متعددی در سطح کشور وجود دارد که فعالیت آن‌ها زیر نظر دستگاه‌ها و کارخانجات مختلف انجام می‌شود که باید از اتحادیه مربوطه پروانه کسب دریافت کنند. طبق قانون نظام صنفی تمام […]
رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز مطرح کرد:

هزینه‌های تولید کفش افزایش و فروش کاهش یافته است

رسول شجری در رابطه با وضعیت تولید کفش گفت: در شرایط فعلی دسترسی به مواد اولیه سخت شده و این موضوع میزان کسب و کار واحدهای تولیدی را تحت‌الشعاع قرار داده است. این در حالی است که بسیاری از تولیدکنندگان و تجار با کشورهای دیگر همچون روسیه قرارداد همکاری و ارائه محصول به امضا رسانده‌اند.
صفحه  از ۱۴
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1398چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها