سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس اتحادیه صنف رایانه:

بازار کساد رایانه در شب عید/ صنف کامپیوتر به مواد غذایی روی آورد

رئیس اتحادیه صنف رایانه با بیان اینکه بازار کامپیوتر در شب عید کاملاً کساد است، گفت: شاهد هستیم که فروشندگان این کالا، مغازه‌های خود را تعطیل کرده و به فروش موادغذایی روی آورده‌اند.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

انتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران وجاهت قانونی ندارد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به اینکه نماینده وزیر صنعت در هیأت رئیسه اتاق اصناف از دو هفته قبل تا کنون معرفی نشده، باید انتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف سریعاً برگزار شود.
رئیس اتحادیه خشکشوئی و لباسشوئی:

خشکشویی و لباسشویی‌ها افزایش قیمت ندارند

رئیس اتحادیه خشکشوئی و لباسشوئی با بیان اینکه قیمت‌ها برای ایام عید افزایش نیافته است، گفت: خشکشویی‌های مجازی در دستگاه‌هایی که لباس‌های بیمارستانی با آن‌ها شست‌وشو می‌شود مبادرت به شستن البسه می‌کنند.
حسن پور:

اتاق اصناف ایران حتی در شعار اقتصاد مقاومتی هم موفق نبوده/ مجله اتاق، کیف و کفش ایتالیایی تبلیغ می‌کند!

عضو هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی گفت: ما از اتاق اصناف ایران خروجی خاصی در بحث اقتصاد مقاومتی مشاهده نکرده ایم.
پروانه کسب فاضلی شش سال پیش باطل شده بود، او چطور رئیس اتاق اصناف شد؟

تخلف آشکار اتحادیه سازندگان درب و پنجره در صدور پروانه کسب برای علی فاضلی

گفته می‌شود که با توجه به ماده 18 قانون نظام صنفی و ماده 34 آیین نامه اجرایی صدور پروانه کسب، فاضلی مکلف بوده تا نسبت به اعلام موضوع و ابطال پروانه کسب به اتحادیه مربوطه اقدام و از تاریخ واگذاری، عضویت و پروانه او از درجه اعتبار ساقط بوده است.
رئیس اتحادیه پوشاک:

دستورالعمل واردات پوشاک فریاد تولیدکننده و فروشنده را به آسمان رساند

رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه فروشگاه‌های پوشاک ترک بعد از اجرای دستورالعمل واردات پوشاک بازار را قبضه کرده‌اند، گفت: پیش‌تر فقط تولیدکنندگان از وضعیت بد بازار ناله می‌کردند اما با این دستورالعمل فروشندگان هم به ناله افتادند.
نشست شورای مشورتی تشکل‌های اتاق تهران؛

نیاز تشکل‌های بخش خصوصی به نقشه راه

نخستین نشست شورای مشورتی تشکل‌های اتاق تهران برگزار و بر نیاز تشکل‌های بخش خصوصی به نقشه راه تاکید شد.
رییس اتاق اصناف اعلام کرد؛

خبر خوش درباره طلا/ برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به اصرار دولت و مردم

رییس اتاق اصناف اعلام کرد: همچنان با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به سبک و سیاق کنونی مخالف است اما با توجه به استقبال مردم و اصرار دولت، امسال هم به اجبار این نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی :

تا ۱۵ روز ذخیره مواد غذایی داریم

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: مشکلی که امکان دارد در صورت یک بارش سنگین پیش آید توزیع کالاهاست وگرنه همیشه انبارها به اندازه کافی موجودی دارد به طوری که می‌توانیم تا ۱۵ روز مواد غذایی ساکنین پایتخت را تامین کنیم.
بازار رایانه در آستانه نوروز یخ زد؛

افزایش ۲۰درصدی قیمت تجهیزات دیجیتال

صنف رایانه و تجهیزات دیجیتال مانند دیگر اصناف هر ساله در اواسط دی‌ماه ، شاهد رونق نسبی به دلیل نزدیک شدن به سال نوی شمسی و به قول معروف بازار شب عید می‌شوند و مردم برای خرید تجهیزات رایانه‌ای و یا گوشی‌تلفن همراه به بازار هجوم می‌آورند. اما به نظر می‌رسد امسال این رویه حداقل تا به حال چندان محقق نشده است و فعالان بازاری از رکود بی‌سابقه‌ای رنج می‌برند.
وضعیت پرداخت ها در سازمان نظام مهندسی؛

مهندسان ناظر: چندین ماه است دستمزد نظارت نگرفتیم/ رئیس نظام مهندسی: احتمال دارد زمان پرداخت ها جابجا شده باشد

حسن قربانخانی اعلام داشت که وزارت راه و شهرسازی مسئول صدور پروانه اشتغال به کار مهندسان ناظر بوده و بر این اساس، وزارتخانه مذکور،به مهندسان ناظر شاغل در وزارت راه و شهرسازی، شهرداری و افرا شاغل در دستگاههای دولتی، پروانه اشغال به کار صادر می کند.
در گفتگو با صاحبان صنوف؛

واکاوی تهدیدها و فرصت‌های نمایشگاه‌های بهاره/ موافقان و مخالفان چه می‌گویند؟

با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی سال،باز هم زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال راه‌اندازی نمایشگاه‌های بهاره به گوش می‌رسد،طرحی که هر ساله جمع کثیری از موافقان و مخالفان را در برابر خود می‌بیند.
تبعات نداشتن فاکتور برای طلا؛

طلافروشی ها حتما به مشتریان فاکتور ارائه کنند

محمد کشتی با اشاره به مشکلات پیش آمده به دلیل مالیات بر ارزش افزوده در سال‌های گذشته اظهار کرد: داشتن و ارائه کردن فاکتور به دلیل ثبت شدن معاملات در دفتر مخصوص طلافروشان اجباری است.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر:

فروشندگان ملزم به ارائه فاکتور هستند/فاکتور به طلا زیر یک گرم نیز تعلق می‌گیرد

رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: تمام واحدهای صنفی طلا فروشی هنگام فروش موظف به ارائه فاکتور به خریداران هستند و درزمان ارائه فاکتور تفاوتی بین طلایی با وزن کمتر از یک گرم و یا بیشتر از آن وجود ندارد.
حسن‌پور بیگلری خبر داد:

تاسیس شورای راهبردی اصناف ایران برای رسیدگی به مشکلات جامعه اصناف

رییس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی از تاسیس شورای راهبردی اصناف ایران استقبال کرد و گفت : شاخه شورای راهبردی اصناف در فراکسیون اصناف مجلس راه اندازی می شود.
شایعه استفاده از مواد شیمایی در تمیز کردن کله پاچه؛

در پخت کله پاچه از داروی نظافت استفاده می‌شود؟

رئیس اتحادیه طباخان فروشندگان کله پاچه و سیرابی تأکید کرد: برای پخت کله پاچه در واحدهای این صنف به هیچ عنوان از مواد شیمیایی استفاده نمی‌شود.
رئیس اتاق اصناف ایران ؛

۲ شرط گران‌نشدن نان/بودجه ۹۷ رکودزاست، ۳ اتاق مخالفند

رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه آمار بیکاری در کشور وحشتناک شده است، گفت: بودجه‌ای که برای سال آینده بسته شده نه‌تنها بهبودی در وضعیت اشتغال ایجاد نمی‌کند بلکه منجر به تشدید رکود خواهد شود.
ابعاد جدیدی از تخلفات صنفی؛

گران‌فروشی نجومی یک سوپرمارکت آنلاین

شاه‌میگوی ۱۶۰هزار تومانی، انار ۲۰هزار تومانی و خرمالوی ۱۵هزار تومانی بخشی از قیمت‌های نجومی این سوپرمارکت آنلاین هستند.
رئیس مجمع واردات کنندگان موبایل؛

نیاز بازار ایران به ۱۲ میلیون گوشی/ افزایش ۸۹ درصدی واردات موبایل

رئیس مجمع واردکنندگان موبایل از افزایش ۸۹ درصدی واردات گوشی پس از اعلام طرح رجیستری خبر داد و گفت: بازار ایران سالانه به ۱۲ میلیون گوشی نیاز دارد.
ابلاغیه اتاق اصناف؛

اولتیماتوم دو ماهه به اصناف برای دریافت شناسه صندوقهای فروش + سند

اصناف فراخوان شده برای نصب و استفاده از صندوقهای فروش طی سالهای ۹۲ و ۹۴، مکلف به دریافت شناسه سامانه صندوق فروش طی دو ماه آینده شدند.
صفحه  از ۶
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1396 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها