رئیس اتاق بازرگانی ایران مطرح کرد:

جفا در حق بخش خصوصی با استفاده نکردن از ظرفیت تشکل‌ها

رئیس اتاق ایران گفت عدم استفاده از ظرفیت تشکل‌ها جفا در حق بخش خصوصی خواهد بود و طی همه این سال‌ها اتفاقات تکراری رخ دادند و واکنشهای مناسب برای حل آنها صورت نگرفته است بنابراین ضرورت دارد که منشا بروز معضلات را شناسایی و رسیدگی کنیم.
رئیس اتاق اصناف ایران خبر داد؛

شرط اصناف برای نصب صندوق مکانیزه فروش در واحدهای صنفی

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: شرط اصناف برای نصب صندوق مکانیزه فروش تصویب و ابلاغ آیین‌نامه‌ای اجرایی است و در کنار آن به آموزش واحدهای صنفی مورد نیاز توجه شود.
تعطیلات آخر هفته بازرسان اتحادیه ها:

فضای مساعد برای انجام تخلفات صنفی

با وجود تاکید بر نظارت و بازرسی اتحادیه صنفی برای جلوگیری از بروز تخلف اما یکی از نقایص موجود در عمل به این مهم ، نبود بازرس اتحادیه صنفی در سطح بازار طی روزهای آخر هفته و تعطیل است .
رییس اتاق اصناف:

سهم اصناف از توزیع کالای قاچاق کمتر 5 درصد است

کالای قاچاق در مغازه‌ها جولان می‌دهد و چندان جای انکار در این باره وجود ندارد و این در حالی است که رئیس اتاق اصناف کشور معتقد است سهم توزیع کالای قاچاق توسط اصناف در کشور کمتر پنج درصد است.
طحان پور اعلام کرد:

کنترل قاچاق در فروشگاهها به اصناف واگذار شد

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به اینکه کنترل کالاهای قاچاق در فروشگاهها به اصناف واگذار شد، گفت: بازرسان ویژه اتحادیه، مناطق امین حضور و شریعتی را رصد می کنند.
دبیرکل اتاق اصناف ایران عنوان کرد

ضرورت ساماندهی و چابک‌سازی تشکل‌های صنفی

دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: ادغام اتحادیه‌ها منجر به تسهیل شرایط و بهبود فضای کسب و کار و ایجاد تشکل‌های صنفی توانمند و اثرگذار در اقتصاد کشور می‌‌شود.
گلستانی زاده خبر داد

وجود 700 هزار واحد صنفی فاقد پروانه/ اصناف پیشگام در شناسایی کالای قاچاق

معاون برنامه ریزی ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: نزدیک به سه میلیون واحد صنفی در زمینه لوازم خانگی در سطح کشور وجود دارد که 700 هزار واحد از آنها فاقد پروانه کسب و کار هستند.
چابک سازی سازمان ها؛

ادغام اتحادیه های مشابه، گامی برای چابک سازی سازمان های صنفی

طبق مصوبه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور، اتحادیه های صنفی که فعالیت های صنفی مشابه و همگن دارند و فاقد توانمندی مالی کافی برای ایفای وظایف قانونی هستند و همچنین حداقل نصاب مقرر برای تشکیل اتحادیه را ندارند، باید نسبت به ادغام با هدف تقویت و چابک سازی اتحادیه های صنفی اقدام کنند.
غلامحسین شافعی :

تعیین سرنوشت اتاق با ۵ رای مخدوش/رای قاطع؛ نیاز پارلمان بخش خصوصی

غلامحسین شافعی روز یکشنبه در حالی با اختلاف ۴ رای به ریاست اتاق ایران انتخاب شد که ریاست بر بزرگترین تشکل بخش خصوصی کشور نیاز به آرای قاطعی دارد.
سکانداران اتاق ایران از انقلاب تا امروز؛

«غلامحسین شافعی» رئیس اتاق ایران شد

«غلامحسین شافعی» با اخذ 198 رای از مجموع 397 آرا ماخوذه، به عنوان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران انتخاب شد.
در بیانیه مشترک تشکل های پارلمان بخش خصوصی صورت گرفت؛

اعلام انتظارات تشکل های اتاق ایران از رئیس جدید در آستانه انتخابات

تشکل های عضو اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران در آستانه انتخاب رئیس اتاق ایران، پس از تبادل نظر و بررسی شرایط اقتصادی کشور، با صدور بیانیه مشترکی انتظارات خود را از رئیس آینده این اتاق را اعلام کردند.
در یک گزارش پژوهشی بررسی شد:

5 تجربه جهانی مدیریت اتاق بازرگانی

اگر به گذشته و نحوه تشکیل و توسعه اتاق‌های بازرگانی در کشورهای مختلف توجه کنیم، سوابق نشان می‌دهد که ماموریت و دلیل وجودی این اتاق‌ها بهبود کسب‌و‌کار فعالان اقتصادی، برقراری ارتباط موثر تجاری با سایر تجار در دیگر کشورها، برطرف کردن مشکلات پیش روی تجار و بازرگانان، تسهیل روند معاملات آنها و در نهایت بهبود کیفیت زندگی مردم بوده است.
جلال پور تغییرات زیادی در اتاق ایجاد کرد و استعفا داد؟

پشت‌پرده استعفاي رئیس‌اتاق ایران

استعفاي محسن جلال‌پور از رياست اتاق بازرگاني ايران با واكنش اعضاي اتاق روبه رو شد. هرچند وي علت استعفاي خود را بيماري قلبي و نياز به استراحت براي درمان اعلام كرده بود اما با اين وجود اعضاي اتاق بازرگاني ايران استعفاي وي را نپذيرفتند.

هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران استعفای جلال پور را نپذیرفت

هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران به دنبال استعفای محسن جلال پور از ریاست اتاق ایران با انتشار اطلاعیه اعلام کرده است که استعفای وی را به رسم امانت تا بهبودی و سلامت کامل محفوظ نگه خواهد داشت و در این مدت عهده دار وظایف اتاق بازرگانی خواهند بود.
محسن جلال‌پور؛

رئیس اتاق بازرگانی ایران از سمت خود استعفا داد

رئیس اتاق بازرگانی ایران پس از حدود ۱۴ ماه فعالیت، صبح امروز، دهم مرداد، با انتشار نامه‌ای رسما استعفای خود را اعلام کرد.
ماموریت نسل سوم اتاق‌های بازرگانی منتخب جهان بررسی شد

توقف ایران در نسل اول اتاق‌های بازرگانی

با ورود به دوره جدید تعاملات اقتصادی ایران با دنیا، هیات‌های تجاری زیادی برای مذاکره و ارزیابی بازار، به ایران می‌آیند.
سکوت 2 ساله رئیس پیشین با انتقاد از اتاق بازرگانی شکست

به مدیریت سنتی در اصناف پایان دهید

روز گذشته اجرای طرح ادغام اتحادیه‌های صنفی مشابه و همگن، اجلاس ماهانه اتاق اصناف تهران را به حاشیه کشاند.
رئیس سازمان بسیج اصناف:

تمرکز بسیج اصناف بر اقتصاد مقاومتی است/ 500 هزار بسیجی زیر نظر بسیج اصناف هستند

رئیس سازمان بسیج اصناف با بیان اینکه تمرکز این سازمان بر اقتصاد مقاومتی است، گفت: 500 هزار بسیجی به طور مستقیم زیر نظر سازمان بسیج اصناف هستند.
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:

وجود واحدهای فاقد پروانه کسب زشت و تأسف‌آور است

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وجود برخی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب، بیان کرد: این مساله زشت و تأسف‌آور است که بگوییم که برخی واحدهای فاقد پروانه کسب فعالیت می‌کنند.

رییس اتاق اصناف ایران مطرح کرد: تنها ۵ درصد از قاچاق به اصناف مربوط است

رییس اتاق اصناف ایران معتقد است که تنها ۵ درصد از مسائل مربوط به قاچاق مربوط به اصناف است.
صفحه  از ۲
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1395 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها