سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
رئیس اتحادیه طباخان و فروشندگان کله و پاچه و سیرابی:

قیمت هر دست کله پاچه 70 هزارتومان است/ افزایش قیمت کله پاچه به 110 هزار تومان صحت ندارد/ واردات کله پاچه به اندازه کافی نداریم

رئیس اتحادیه طباخان و فروشندگان کله و پاچه و سیرابی بیان کرد: نرخ هر دست کله پاچه تا 70 هزار تومان است و مرغوب ترین کله پاچه با سرویس دهی خوب در حد 80 تا 85 هزار تومان هم می رود که این یک فروش عادلانه است.
عضو هیأت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرش:

ارز صادراتی‌مان را ۴۲۰۰ به دولت بدهیم و خودمان ۶۲۰۰ بخریم؟!

برخی اعضای هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرش دستباف در نشستی خبری به انتقاد از برخی شرایط فعلی که منجر به توقف صادرات می‌شود، پرداختند.
رئیس اتاق اصناف کشور عنوان کرد؛

اصناف در گرانی کالاها بی‌تقصیرند

وجود حدود 3میلیون بنگاه صنفی ثبت شده و فعالیت 750 هزار واحد صنفی فاقد پروانه کسب و اشتغالزایی برای 5/6 میلیون نفر، خانواده‌ای با 24 میلیون نفر جمعیت را تشکیل می دهد که گردش مالی سالانه 600هزار میلیارد تومانی دارد.
رئیس اتحادیه صنف رنگ‌فروشان تهران؛‌

واردات مواد اولیه بی‌کیفیت از چین برای تولید رنگ ایرانی

رئیس اتحادیه صنف رنگ‌فروشان تهران با بیان اینکه کاهش انبوه‌سازی و قدرت مالی مردم بازار رنگ‌فروشان را تحت تاثیرقرار داده است گفت رکود اقتصادی بازار را زمینگیر کرده است.
سید علی‌اصغر میرابراهیمی اعلام کرد:

ساعت بیرون‌بری غذا در رمضان مشخص شد

رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف‌سرویس ساعت کار رستوران‌ها برای ارائه غذاهای بیرون‌بر و ارائه خدمات در سالن واحد صنفی عنوان کرد و گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته، فقط فست فودی‌ها در ساعات روز به تعداد محدود، غذای سرد برای سفارش‌های بیرون‌بر آماده و ارائه می‌کنند.
رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی:

کمبود و احتکار مواد غذایی نداریم

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی با بیان اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد، گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه قیمت برخی محصولات اندکی افزایش یافته است.
رئیس اتحادیه پوشاک؛

احتکار و گرانی پوشاک نداریم

رئیس اتحادیه پوشاک از ورود و توسعه کالای وارداتی در صنعت پوشاک انتقاد کرد و گفت در زمینه پوشاک افزایش قیمت جایی ندارد و امکان احتکار نیست اما با تخلفات به صورت جدی برخورد می کنیم.
گفتگو با رئیس اتحادیه فروشندگان میخ، قفل و لولا:

روی این برندها «قفل» کنید

رئیس اتحادیه فروشندگان میخ، قفل و لولا گفت: به نظر من بهترین قفل‌‌و دستگیره ایرانی را شرکت دهلیزان تولید می‌کند؛ خریداران برای خرید این مارک – قفل به‌همراه دستگیره- باید حداقل ۲۵۰ هزار تومان هزینه کنند.
عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران:

۷۰ درصد بازار پوشاک کشور در قبضه خارجی‌هاست

مسعود شاه بختی در مصاحبه با رادیو ضمن اشاره به این جمله که در شرایط حاضر بیش از 98 درصد پوشاک وارداتی به صورت غیر قانونی و قاچاق وارد کشور می شود، افزود: کالاهای قاچاق بدون کمترین هزینه راهی بازارهای داخلی شده و لطمات جبران ناپذیری به پیکره صنعت و تولید داخلی وارد می سازد.
رییس اتحادیه فروشندگان گل:

بهار را چگونه به خانه های آپارتمانی ببریم؟

رییس اتحادیه فروشندگان گل گفت: خانم‌های خانه‌دار مانند گذشته به گل‌های بزرگ مانند دیفن باخیا علاقه ندارند و بیشتر مایل‌اند گلدان‌های کوچک و فانتزی مانند کاکتوس، آگلونما، شفلرا، اژدر و شمعدانی خریداری کنند.
خسرو ابراهیمی‌نیا خبر داد:

قیمت‌ها درتالارهای پذیرایی شکسته شد

خسرو ابراهیمی‌نیا گفت: بیش از ۸۰ درصد از تالارهای پذیرایی در تهران با نفری ۲۰ هزار تومان به مهمانان خود خدمات ارائه می‌دهد.
مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان ایران؛

موازی‌کاری سازمان تعاونی روستایی خلاف قانون است

مدیرعامل اتحادیه تکثیر، پرورش و صادرات آبزیان گفت: در خصوص اتحادیه ماهیان سردابی تشکیل شده در تعاونی روستایی که در جهت موازی اتحادیه تعاونی سردابی در بخش تعاون باید گفت سازمان تعاون روستایی اجازه انجام این کار را نداشته است.
در اتاق اصناف چه می‌گذرد؟

هیئت مدیره وجاهت قانونی ندارد/ فاضلی:‌مشخص نیست می‌مانم یا می‌روم

هزینه‌های اتاق ایران بر چه مبنایی است؟ حق الزحمه هیئت رئیسه اتاق اصناف چقدر است و چرا کسی از پرداخت‌ها هیچ اطلاعی ندارد؟ آیا اعضای اجلاس و اعضای اتاق ایران نباید بدانند هزینه هیئت رئیسه چقدر است؟
در اتاق اصناف چه می‌گذرد؟

هیئت مدیره وجاهت قانونی ندارد/ فاضلی:‌مشخص نیست می‌مانم یا می‌روم

هزینه‌های اتاق ایران بر چه مبنایی است؟ حق الزحمه هیئت رئیسه اتاق اصناف چقدر است و چرا کسی از پرداخت‌ها هیچ اطلاعی ندارد؟ آیا اعضای اجلاس و اعضای اتاق ایران نباید بدانند هزینه هیئت رئیسه چقدر است؟
رئیس اتحادیه صنف رایانه:

بازار کساد رایانه در شب عید/ صنف کامپیوتر به مواد غذایی روی آورد

رئیس اتحادیه صنف رایانه با بیان اینکه بازار کامپیوتر در شب عید کاملاً کساد است، گفت: شاهد هستیم که فروشندگان این کالا، مغازه‌های خود را تعطیل کرده و به فروش موادغذایی روی آورده‌اند.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

انتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران وجاهت قانونی ندارد

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با توجه به اینکه نماینده وزیر صنعت در هیأت رئیسه اتاق اصناف از دو هفته قبل تا کنون معرفی نشده، باید انتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف سریعاً برگزار شود.
رئیس اتحادیه خشکشوئی و لباسشوئی:

خشکشویی و لباسشویی‌ها افزایش قیمت ندارند

رئیس اتحادیه خشکشوئی و لباسشوئی با بیان اینکه قیمت‌ها برای ایام عید افزایش نیافته است، گفت: خشکشویی‌های مجازی در دستگاه‌هایی که لباس‌های بیمارستانی با آن‌ها شست‌وشو می‌شود مبادرت به شستن البسه می‌کنند.
حسن پور:

اتاق اصناف ایران حتی در شعار اقتصاد مقاومتی هم موفق نبوده/ مجله اتاق، کیف و کفش ایتالیایی تبلیغ می‌کند!

عضو هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی گفت: ما از اتاق اصناف ایران خروجی خاصی در بحث اقتصاد مقاومتی مشاهده نکرده ایم.
پروانه کسب فاضلی شش سال پیش باطل شده بود، او چطور رئیس اتاق اصناف شد؟

تخلف آشکار اتحادیه سازندگان درب و پنجره در صدور پروانه کسب برای علی فاضلی

گفته می‌شود که با توجه به ماده 18 قانون نظام صنفی و ماده 34 آیین نامه اجرایی صدور پروانه کسب، فاضلی مکلف بوده تا نسبت به اعلام موضوع و ابطال پروانه کسب به اتحادیه مربوطه اقدام و از تاریخ واگذاری، عضویت و پروانه او از درجه اعتبار ساقط بوده است.
رئیس اتحادیه پوشاک:

دستورالعمل واردات پوشاک فریاد تولیدکننده و فروشنده را به آسمان رساند

رئیس اتحادیه پوشاک با بیان اینکه فروشگاه‌های پوشاک ترک بعد از اجرای دستورالعمل واردات پوشاک بازار را قبضه کرده‌اند، گفت: پیش‌تر فقط تولیدکنندگان از وضعیت بد بازار ناله می‌کردند اما با این دستورالعمل فروشندگان هم به ناله افتادند.
صفحه  از ۷
نظرسنجی
میزان رضایت شما از عملکرد بورس، در سال 1396 چقدر است؟
نظری ندارم
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها