سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
توکلی:

لایحه سی‌اف‌تی شاید در مجمع تشخیص پذیرفته شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حتماً کسانی که اهل فساد هستند چون شبکه‌ای شده‌اند و سازمان‌یافته عمل می‌کنند تلاش می‌کنند که با لایحه‌ای که پول‌شویی را محدود می‌کند، مخالفت شود. این هم حرف درستی است که آقای ظریف گفته است.
اعلام شد؛

هاشمی عضو هیات مدیره هیچ‌یک از شرکت‌های شستا نیست

مراجعه به سایت شرکت شستا نشان می‌دهد خبر عضویت سیدطه هاشمی در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین اجتماعی صحت ندارد و وی بعد از انتخاب به عنوان سفیر ایران در واتیکان، از عضویت در این نهاد استعفا داده است.
حرف هایی متفاوت؛

به رئیس‌جمهور چه گفتم؟

رئیس‌جمهور روز سه‌شنبه میزبان نزدیک به سی نفر از اصحاب علوم اجتماعی ایران بود. جلسه حدود سه ساعت طول کشید و قریب به دو تا سه دقیقه زمان من برای گفتن حرف‌هایم بود. حرفم را در چند گزاره مشخص و در پاسخ به سؤال ایشان که پرسیدند تبیین شما از وضع موجود و بانشاط نبودن جامعه ایران چیست ارائه کردم.
سلیمان اللە مرادی در یادداشتی عنوان کرد؛

برای آقای معاون !

معاون محترم سیاسی استاندار کردستان در چندین نطق پیاپی ظرف ماه‌های اخیر ضمن برحذرداشتن منتقدین دولت از آنچه که او سیاه‌نمایی می‌نامد، در آخرین اظهار نظر خود در جمع اصحاب سیاست، به تاکید از آنان خواست که «امید» را به جامعه تزریق کنند!! او پیشتر نیز همین درخواست را از خبرنگاران داشته بود.برای از بین بردن فضای یاس و ناامیدی که متاسفانه بر بخش‌های وسیعی از جامعه سایه افکنده است باید به سراغ علت‌ها و ریشه‌های ایجاد چنین فضایی رفت؛ واقعا چه کسانی منشا ناامیدی در جامعه هستند و این ناامیدی از کجا آغاز شد؟!
باهنر:

محسن رضایی همه‌کاره مجمع است

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره تذکر آیت‌الله احمد جنتی به احمدی‌نژاد می‌گوید: یکی دو دفعه بحث‌هایی درباره احمدی‌نژاد شد و یک بار هم خود ایشان حضور داشت. تذکر‌هایی داده شد، ولی ما اصولا کشانده شدن این بحث‌ها را به مجمع، مصلحت نمی‌دانیم.
ظریف عنوان کرد؛

خودکشی کردن از ترس مرگ را نباید پذیرفت

وزیرامور خارجه کشورمان درباره پیوستن به FATF معتقد است که خودکشی کردن از ترس مرگ را نباید پذیرفت و نباید تحت تأثیر جوسازی‌ها و فضاسازی‌های عده‌ای که منافعشان به خطر افتاده است قرار گرفت.با توجه به شفافیت سخنان وزیر امور خارجه، متأسفانه به دلیل فضاسازی‌ها، جو به‌گونه‌ای مسموم شده است که بدون توجه به اصل صحبت های صادقانه ظریف موجب برخی سوءاستفاده‌ها از سوی رسانه‌ها و مجامع معاند و معلوم‌الحال شد.بنابراین علاوه بر اینکه حرف‌های ظریف در مورد القاء نگرانی و دست‌های پشت پرده در مورد نگرانی‌ها در مورد پیوستن به FATF یک واقعیت است بلکه شاهد فضاسازی گسترده‌تر علیه همین شفاف‌سازی‌ها هستیم و متأسفانه برخی رسانه‌ها و ارگان‌ها و مسئولین و نمایندگان هم که در صادقانه بودن نگرانی‌هایشان به گفته خود آقای ظریف شک نیست به‌راحتی در دام این فضاسازی‌ها قرار می‌گیرند و این‌گونه جوسازی انجام می‌گیرد.
بهرام قاسمی عنوان کرد؛

استفاده ابزاری از حقوق بشر و سازوکارهای بین المللی محکوم است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: استفاده ابزاری از حقوق بشر و سازوکارهای بین المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم کودک کش صهیونیستی و رژیم های مرتجع منطقه قویا محکوم و مردود است.قاسمی افزود: استفاده ابزاری از حقوق بشر، قطعنامه های حقوق بشری و سازوکارهای بین المللی توسط برخی کشورهای غربی و رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی و برخی کشورهای مرتجع منطقه برای پیگیری مقاصد شوم افراط گرایانه و هم چنین سیاست های آشوب طلبانه و حمایت از تروریست های تجزیه طلب را قویا محکوم می کنیم و معتقدیم ادامه این روند اعتماد جامعه بین المللی به سازوکارهای بین المللی را تضعیف کرده و اثربخشی و کارایی آنها را در مواقع ضروری و لازم زیر سوال می برد.
کارنامه عباس آخوندی؛

عملکرد موفق آخوندی در افزایش هزینه‌های زندگی+جدول

هزینه پرداختی اجاره در تهران در پنج سالی که آخوندی وزیر مسکن بود، به طور چشمگیری افزایش داشته است.
از کوی دانشگاه تا خیز برای پاستور؛

زاکانی در مقابل موج نو اصولگرایی

زاکانی بعد از ماجرای کوی دانشگاه چهره مشهوری شد. سه بار نماینده مجلس شد و نام او نیز به عنوان یکی از لابی‌من‌های پارلمان ایران مطرح شد. او از چهره‌های جوان و اثرگذار جریان اصولگراست که در انصراف قالیباف و باقی ماندن رئیسی نیز نقشی اساسی داشت اما به نظر می‌رسد موج نواصولگرایی، او را بار دیگر به حاشیه ببرد. شاید هم با یاران قدیمی بتواند در انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری تاثیر بگذارد.
اسکای نیوز:

لیبرمن استعفا کرد

اسکای نیوز عربی به نقل از رویترز از استعفای آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خبر داد.
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان؛

اعضای شورای نگهبان نباید پست دیگری داشته باشند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: از ابتدای کار شورای نگهبان تا الان فعالیت در این حوزه شغل محسوب نمی‌شود و هیچ منع قانونی برای داشتن دیگر پست‌های دولتی وجود نداشت؛ اما به تازگی بر اساس مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام، نباید اعضای شورای نگهبان پست و مقام رسمی دیگری را داشته باشند.
احمد امیرآبادی:

ادعای ظریف درباره پولشویی گسترده تهمتی بزرگ به نظام است

احمد امیرآبادی، نماینده قم و عضو هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات محمّدجواد ظریف، وزیر امور خارجه مبنی بر وجود پولشویی گسترده در ایران، گفت: مطالبی که در سایت خبرآنلاین به وزیر امور خارجه منتسب شده و بسیاری از شبکه‌های معاند نظام هم در سطح گسترده پوشش داده‌اند، اگر صحت داشته باشد باید برای وزیر خارجه کشور متأسف باشیم.
درگیری آقازاده‌ها با یکدیگر؛

حسین کروبی: هاشمی رفسنجانی بمب به حج فرستاد/ یاسر هاشمی: کروبی از پادشاه عربستان تشکر کرد

نگاهی بدبینانه می‌گوید جریان افراطی فعلی می‌خواهد با استفاده ابزاری از فرزندان برخی بزرگان، رفتار‌های امروز خود را تکرار ‏عملکرد رهبران سیاسی کشور در دهه نخست انقلاب نشان دهد و با این روش، هم برای خود مشروعیت تاریخی بیافریند و هم با ‏ایجاد اختلاف میان نام بزرگان، به تخریب چهره آنها و کاهش محبوبیت و مرجعیت اجتماعی‌شان بپردازد.
یاسر جبراییلی:

مردم بدانند این جماعت نسبتی با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ندارند

آقای آخوندی پنج سال عهده‌دار وزارت راه و شهرسازی این کشور بود، اما مردم کارنامه او را به حساب انقلاب اسلامی ننویسند، مردم بدانند این جماعت هیچ نسبتی با امام و انقلاب و ولایت فقیه ندارند.
آقازاده ها؛

پست جدید ژن خوب علی مطهری

پسر نایب رئیس مجلس عضو هیئت مدیره موسسه نشر شهر وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شد.
هشدار شدید عضو مجمع تشخیص درباره ردCFT؛

صدر: روز رد CFT روز جشن ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیاست خارجی با منافع ملی و مصالح کشور در ارتباط است بنابراین نمی توان در این حوزه رگ گردن را برجسته کرد و فریاد کشید بر این اساس اگر cft را نپذیریم موضع ترامپ در تحریم ایران را تقویت کرده ایم.
کانال تلگرامی دولت بهار نزدیک؛

یک وزیر دیگر دولت احمدی نژاد به اوین منتقل شد

کانال تلگرامی دولت بهار نزدیک به محمود احمدی نژاد صبح امروز ادعا کرد که "پرویز کاظمی" وزیر سابق رفاه و تامین اجتماعی به اندرزگاه شماره 4 زندان اوین منتقل شده است.گفتنی است: کاظمی مدتی هم رییس هیت مدیره بانک سرمایه و عضو هیات امنا صندوق ذخیره فرهنگیان بود.
در پی انتشار تصویری از نوادۀ دختری آیت‌الله محمد یزدی؛

توضیح روزنامۀ جوان دربارۀ نوۀ آیت‌الله یزدی در نیویورک (+عکس)

در پی انتشار تصویری از نوادۀ دختری آیت‌الله محمد یزدی رییس شورای عالی جامعۀ مدرسین حوزۀ علمیۀ قم در صفحه اینستاگرام خود با موضوع «چراغ‌های روشن دانشکدۀ محل تحصیل» توضیحی منتشر کرد.
وقتی ترامپ تاب سوالات خبرنگاران را ندارد؛

درگیری لفظی ترامپ با خبرنگاران در نشست خبری

ترامپ که می خواست پیروزی اندک جمهوریخواهان در سنای آمریکا را نشانه ای از تفوق سیاست های خود نشان دهد، در برابر سوالات خبرنگاران نسبت به برخی عملکرد دولتش تاب نیاورد و خواستار خاموش کردن میکروفون آنها شد.
همه اخراجی های ترامپ؛

اخراجی های ترامپ در دایره قرمز

اخراج‌های عجولانه و میلی «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا را می‌توان یکی از شاخصه‌های اصلی زمامداری وی در دوران یک‌ساله حضورش در کاخ سفید دانست.
صفحه  از ۱۲۷
نظرات و گلایه ها