سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
درباره اجرای سند 2030؛

عذرخواهی یک روحانی از آذری‌جهرمی

حجت‌الاسلام بی‌آزار تهرانی درباره آذری جهرمی گفت: پاسخگو بودن ایشان نعمت بزرگی است.
اظهارات عجیب سعید قاسمی ؛

سعید قاسمی و دو آتشه های دیگر: خائن یا نادان؟!

اگر کسی بگوید سعید قاسمی، از آن نیروهای نفوذی است که با ظاهری حزب اللهی در صدد ضربه زدن به نظام و کشور در زمان مناسب است، نمی توان بدون داشتن مستندات قوی اطلاعاتی تأییدش کرد اما او و نظایرش گاه سخنانی می گویند که جز تضعیف داخل نتیجه ای ندارد. حرف هایی که یا از نفوذی ها بر می آید که مأموریت دارند در لباس دوست، دشمنی کنند یا از سر ندانم کاری است که در هر دو حال، خروجی اش یکی است.
عضو کمیسیون آموزش مجلس ؛

اگر دولت به افرادی قول وزارت داده نیازی نیست وزارتخانه جدید درست کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه در بسیاری از کشورها، تولید و بازرگانی ساختار واحدی دارند و وزارت جداگانه‌ای با عنوان بازرگانی ندارند،گفت: اگر دولت به افرادی در مورد این پست‌ها قول داده، لازم نیست وزارت‌خانه جدید درست شود.
شخصیت های سیاسی؛

آیت الله منتظری؛ پیشگام تشیع سیاسی

آیت الله حسینعلی منتظری یکی از مشاهیر ایران در علوم حوزوی و البته سیاست بود که سال ۱۳۰۱ به دنیا آمد و در سال ۱۳۸۸ چشم از جهان فروبست. گزارشی از فراز و فرود زندگی او را در ادامه بخوانید.
نماینده تهران:

تحریم «آیفون» شوخی است!

رحیمی، نماینده تهران در توییتر خود نوشت: تحریم شرکت اپل (و به اصطلاح طراحان، آیفون) به شوخی بهارستانی شبیه تر است تا قانونگذاری در مجلس.
از سردار سلیمانی تا قالیباف و ضرغامی ؛

مسدود شدن صفحات اینستاگرامی مقام‌های نظامی کشور

صفحات اینستاگرام سرلشگر قاسم سلیمانی، سرلشگر باقری، سردار جعفری، سردار پاکپور، سردار کمالی، محمدباقر قالیباف و عزت الله ضرغامی امروز از دسترس خارج شده است.
فایل صوتی اظهارات سردار نقدی ؛

سند عجیبی که کریمی قدوسی برای اثبات ادعایش علیه رئیس دولت اصلاحات ارائه کرد

محمد جواد کریمی قدوسی گفته است: سندش برای ادعایی در مورد رئیس دولت اصلاحات، فایل صوتی اظهارات سردار نقدی است.
عبدالرضا داوری:

اگر احمدی‌نژاد گفته بود انقلاب کار انگلیسی‌ها بود، حتما در شنود دفترش لو می‌رفت

روزنامه اعتماد بدنبال مطرح شدن جمله «انقلاب ۵۷ کار انگلیس‌ها بود»، «وضع آزادی از زمان طاغوت بدتر شده است» از سوی احمدی‌نژاد با عبدالرضا داوری از نزدیکان وی مصاحبه کرده است.وی بیان میدارد که مواضع آقای احمدی‌نژاد مواضع دوگانه‌ای ندارد که در جلسات خصوص یک مدل حرف بزند و در مواضع بیرونی طور دیگری سخن بگوید. حداقل آقای احمدی‌نژاد در عمل نشان ‌داده‌ که شجاعت ایستادگی بر مواضع خود را دارد.
درآمد پوتین؛

حقوق سالانه ولادیمیر پوتین چقدر است؟

درآمد سالانه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در سال ۲۰۱۸ میلادی با کاهش قابل ملاحظه، بیش از ۵۰ درصد کمتر از سال ۲۰۱۷ گزارش شده است.
مهدی زاده مطرح کرد؛

هفت ماه است داماد رئیس جمهور شده‌ام، اما سابقه علمی چندین ساله دارم

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های انرژی معاونت علمی گفت: هفت ماه است که داماد رئیس جمهور شده ‌ام اما سابقه علمی‌ چندین ساله دارم، اگر سابقه علمی مرا بخوانید متوجه می‌شوید که تجربه کار آکادمیک و اختراع داشته‌ام
به شایعات توجه نکنید؛

حال اکبر ترکان مساعد است

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی گفت: حال برادرم مساعد است و به زودی از بیمارستان مرخص می‌شود.
دیدگاه‌های امام خمینی، همواره منطبق بر مبانی فقه شیعه بوده؛

تخطئه امام خمینی از سوی فائزه هاشمی؟

فائزه هاشمی در مصاحبه‌ای با تخطئه دیدگاه امام خمینی در مورد زنان گفته که رفتن به فرانسه باعث دنیا دیده شدن امام خمینی و تغییر نظرات ایشان در مورد زنان شده است و برای آنکه ایران بهشت شود، لازم بوده تا امام بیشتر از این در پاریس می‌ماندند.اما باید در پاسخ گفت که دیدگاه‌های امام خمینی، به عنوان مرجعیت شیعه و ولی فقیه همواره منطبق بر مبانی فقه شیعه بوده و اینکه محل زندگی یا اطرافیان بتوانند بر نظرات ایشان مؤثر باشد، تخطئه مقام مرجعیت و فقهی ایشان است.
درخواست حسین فریدون از کریمی‌قدوسی:

فایل ادعایی تقلید صدای رییس‌جمهور را منتشر کن

کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی مدعی شده فایل صوتی در اختیار دارد که در آن حسین فریدون با تقلید صدای رییس جمهور برخی درخواست ها را از مدیران دولتی می کند. حسین فریدون در واکنش به این ادعا گفت: من از آقای کریمی قدوسی می خواهم اگر چنین فایل صوتی در اختیار دارد یکبار برای همیشه منتشر کنند.
عباس عبدی:

تداوم حمایت از سپاه بستگی به تجدیدنظر این نهاد نسبت به انتقادات دارد

عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به تشدید تنش بین ایران و آمریکا گفت: اینکه سپاه فکر کند با فشاری که ترامپ آورده و سیاستی که او اتخاذ کرده می‌تواند از این موضوع استفاده و همه را پشت خود بسیج کند، تصور می‌‌کنم برداشت نادرستی است و به نتیجه نمی‌رسد.
مرگ احياگر نوانديشي ديني؛

به بهانه هفدهمين سال درگذشت دكتر يدالله سحابي

23 فروردين 81 بود كه يدالله سحابي، پيشگام علم زمين‌شناسی در ايران و از بنیان‌گذاران نهضت آزادی درگذشت؛ مردي كه در تاريخ معاصر ايران به اعتدال راستين شهره است، چنان‌كه ميراث او، محمود طالقاني و مهدي بازرگان يعني نهضت آزادي ايران نيز همواره بر اين خط حركت كرده است و حتي در مقابل به انزوا رانده‌شدن‌ها تلاش كرد تا با تأكيد بر مصالح ملي عامل ايجاد تنش و از‌بين‌رفتن وحدت نباشد.
بهرام قاسمی از سخنگویی وزارت خارجه خداحافظی کرد؛

خداحافظی دهمین سخنگوی وزارت خارجه از رسانه ها

بهرام قاسمی دهمین سخنگوی وزارت امور خارجه امروز (جمعه) در پایان فعالیتش در این سمت از رسانه ها خداحافظی کرد.
نوروزی در تذکر شفاهی:

تروریست خواندن سپاه و دخالت در امور داخلی کشورها خلاف منشور ملل متحد است

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس با اشاره به ماده 2 قانون سازمان ملل، گفت: اقدام ترامپ رئیس جمهور آمریکا در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی، خلاف این ماده و غیر قانونی است.
یاداشت محمود صدری؛

نیرنگ ترامپ و تدبیر ایران

قدرت اقتصادی و نظامی آمریکا قطعا از ایران بیشتر است و تصمیم اخیر ترامپ و پمپئو درباره سپاه پاسداران، مستظهر به همین قدرت است. اما قدرت سیاسی و بین‌المللی آمریکا، با همه بزرگی و گستردگی‌اش، برای تحقق هدف‌های نهفته در این تصمیم کفایت نمی‌کند؛ زیرا تحقق این هدف‌ها مستلزم عبور از چند مانع حقوقی و سیاسی و تبلیغاتی است که امکان‌ناپذیر می‌نماید.
حاجی‌بابایی عنوان کرد؛

وزارت خارجه تمام ظرفیتش را در اختیار اروپا گذاشته است

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه وزارت خارجه باید محوریت اروپا را تغییر داده و به سمت کشورهای دیگر به ویژه شرق برود، گفت: از گور آمریکا و اروپا برای ما چیزی در نمی‌آید.وی با بیان اینکه وزارت خارجه باید محوریت اروپا را تغییر داده و به سمت کشورهای دیگر به ویژه شرق برود.
علم‌الهدی پیش‌بینی کرد:

فروپاشی آمریکا در سال ۲۰۱۹ در صورت برخورد نظامی با سپاه

آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد در تجمع بزرگ حوزویان خراسان در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : موقعیت مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در داخل کشور و بخشهای دفاعی و امدادی برای مردم و دنیا تثبیت شده است و محبوبیت سپاه به عنوان یک نهاد مقدس و دفاعی، یک واقعیت پوشیده نبود لذا با این حرکت آمریکا در اهانت به سپاه، مانوری ملی در حمایت از این مجموعه ایجاد شد که با هیچ فعالیت دیگری این مانور حمایتی به وجود نمی آمد.
صفحه  از ۱۵۶
نظرات و گلایه ها