سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
لاریجانی:

هیأت تطبیق مصوبات، اشکال قانونی به مصوبه ۲۰۳۰ نگرفت

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه ۲۰۳۰ در هیأت تطبیق مصوبات از نظر شکلی مورد بررسی قرار گرفت و مغایرتی با قانون ندارد.
احتمال ائتلاف سه فراکسیون تا چه اندازه جدی است؟

جلسه اضطراری فراکسیون امید و معرفی رقیب لاریجانی برای کرسی ریاست

انتخابات هیات رئیسه مجلس قرار است 10 خرداد یعنی روز چهارشنبه برگزار شود و انتظار می رود رایزنی های فراکسیون مجلس برای کسب کرسی بیشتر در ترکیب نهایی این هفته افزایش یابد.
تابش:

رفع محدودیت‌ها صدای غالب در این انتخابات بود

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی رفع محدودیت‌ها را صدای غالب در این انتخابات عنوان کرد و گفت که باید با تمکین به این قاعده دموکراتیک به دنبال گفت‌وگو و اجماع ملی بر سر همه مسائل کشور باشیم.
نقوی حسینی خبر داد؛

احتمال ارائه لیست مشترک از سوی سه فراکسیون مجلس برای انتخابات هیئت رئیسه

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت که در حال حاضر بحث‌هایی بین سه فراکسیون مجلس برای داشتن چهار نماینده از هر فراکسیون در انتخابات هیئت رئیسه مطرح است که هنوز هیچ فراکسیونی در این‌باره به جمع بندی و توافق نرسیده است.
نماینده نزدیک به پایداری:

حرف از حذف مطهری گنده‌بازی یک عده خاص است

بهرام پارسایی با اشاره به اعلام توافق فراکسیون‌های مستقلین و ولایت برای انتخابات هیأت رئیسه گفت که در صورت عدم تحقق مطالبه این فراکسیون برای حفظ وضع موجود، فراکسیون امید برای تمام ارکان هیأت رئیسه لیست مستقل ارائه خواهد کرد.
پروژه جدید مجلس؛

گزینه فراکسیون امید برای صندلی ریاست مجلس؛ پزشکیان یا عارف؟!

انتخابات هیئت رئیسه مجلس در دستور کار این هفته خانه ملت قرار گرفته است و فراکسیون ها در تلاشند تا بتوانند بیشترین کرسی‎های صدر مجلس را به خود اختصاص دهند.
پزشکیان و مطهری خط قرمز هستند؛

واکنش عارف به تلاش‌‌هابرای حذف مطهری ازنایب رئیسی و رقابتش با لاریجانی

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم‌گیری این فراکسیون برای انتخابات هیأت رئیسه مجلس در هفته جاری گفت که حفظ مطهری و پزشکیان، نواب رئیس فعلی مجلس خط قرمز این فراکسیون خواهند بود.
نعمتی خبر داد؛

انتخابات هیات رئیسه مجلس به چهارشنبه ۱۰ خرداد موکول شد

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ، از تغییر زمان برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خبر داد و اظهار داشت:
در هفته آینده ؛

انتخابات هیات رئیسه مجلس هفتم خرداد برگزار می شود

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفتم خرداد رئیس و اعضای هیات رئیسه خود را برای دومین سال فعالیت دوره دهم مجلس انتخاب می کنند.
انتخابات هیأت رئیسه مجلس؛

توافق سه فراکسیون سیاسی مجلس بر ریاست مجدد لاریجانی در سال دوم

سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی سه فراکسیون مجلس برای انتخابات هیأت رئیسه گفت که ریاست علی لاریجانی در سال دوم فعالیت مجلس از سوی هر سه فراکسیون پذیرفته شده است.
پروانه مافی؛

هیات رئیسه مجلس دهم؛ تن به تغییر خواهد داد؟

نایب رئیس کمیسیون شوراها می گوید: فراکسیون امید در سال دوم مجلس دهم برای ریاست خانم ها، بر 2 کمیسیون تخصصی برنامه دارد.
نامه ۵۲ نماینده مجلس به علی لاریجانی؛

هیأت نظارت بر انتخابات شوراها تخلفات گسترد‌ه‌‌ای مرتکب شده

۵۲ نفر از نمایندگان در نامه‌ای به رئیس مجلس با اشاره به تخلفات گسترده هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، اعلام کردند متأسفانه صلاحیت افرادی با سابقه فساد اخلاقی، مالی و شرب خمر یا مشکلات شدید امنیتی توسط این هیأت تأیید شد.
لاریجانی:

ایران با انتخابات اخیر در منطقه حضور قوی پیدا کرد

رئیس مجلس به کمیسیون شوراها ماموریت داد با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس، وزارت کشور و شورای نگهبان طرحی برای ساماندهی بهتر انتخابات ارائه کند.
سیاست یک بام و 2 هوای مجلس در ایام انتخابات؛

پرونده وزیر آموزش یک روزه رسیدگی و مختومه شد اما گزارش مدرک تحصیلی فریدون چهار ماه معطل!

علی لاریجانی که برای مبرا نشان دادن وزیر آموزش و پروش در پرونده قاچاق کالا و عضویت وی در 2 شرکت به کمیسیون اصل 90 مجلس دستور صریح داد اما برای قرائت گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در خصوص تخلف مدرک تحصیلی حسین فریدون نه تنها هیچ دستوری نداد، بلکه در مقابل وقت کشی و تخلف آئین نامه برخی نمایندگان در این زمینه فقط سکوت اختیار کرد.
لاریجانی مطرح کرد:

نسبت به کاندیداها نظری اعلام نکردم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «حضور مردم در انتخابات سپر امنیتی برای کشور ایجاد می‌کند» گفت: بنده نفیاً یا اثباتاً نسبت به کاندیداها نظری اعلام نکردم و اگر کسی این را بگوید من تکذیب می‌کنم.
تاکیدبرمشارکت‌بالادرانتخابات؛

بهارستان میزبان روحانی/ انتقاد از وعده‌های یارانه‌ای و تخریب‌ها

170 نماینده مجلس امروز صبح در تالار مدرس ساختمان مشروطه مجلس میزبان روحانی شدند. بهارستان امروز میزبان حسن روحانی شده بود، نه در صحن علنی که در ساختمان مشروطه.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس:

طرح شفاف سازی اموال نامزدها، ایده خوبی است

رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس درباره طرح شفاف سازی اموال نامزدها گفت: این یک ایده خوب و به جایی است که امیدواریم این اتفاق بیفتد. با اینکار خیلی از موضوعات و اتهاماتی که به نامزدها وارد می شود از بین میرود.
روزنامه کیهان نوشت؛

چه کسانی بیانات رهبر معظم انقلاب را تحریف کردند؟!

رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور با اشاره به این سخن که «حضور مردم تضمین‌کننده امنیت و رفع‌کننده سایه جنگ است» فرمودند:
در صحن علنی مجلس مطرح شد؛

دستور رسیدگی کمیسیون آموزش درباره سند ۲۰۳۰، برای تحقق نظرات رهبر معظم انقلاب

رئیس مجلس شورای اسلامی درباره سند ۲۰۳۰، گفت: لازم است کمیسیون آموزش و تحقیقات رسیدگی و نظارت جدی کند که اولاً نظرات رهبر معظم انقلاب در اسرع وقت تحقق یابد و ثانیاً رسیدگی شود که چرا این مسیر طی و نظرات کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اخذ نشد؟، لازم است که نتیجه را به مجلس گزارش نمایند.
حسن‌خانی خبر داد؛

طرح تشکیل «دیوان اصل ۹۰ مجلس» در مراحل نهایی

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: طرح تشکیل دیوان اصل ۹۰ به جای این کمیسیون مراحل نهایی را طی می‌کند.
صفحه  از ۵۶
نظرات و گلایه ها