سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سید علی ادیانی راد مطرح کرد؛

گزارش‌کمیسیون‌انرژی‌درباره"قراردادتوتال"

نایب‌ رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس از ارائه گزارش کمیسیون متبوعش درباره قرارداد توتال به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.
ابطحی:

دارندگان گرین کارت و افراد دو تابعیتی نباید بعنوان وزیر به مجلس معرفی شوند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس نسبت به افراد دو تابعیتی و دارای گرین کارت حساس هستند، گفت: دارندگان گرین کارت و افراد دو تابعیتی نباید بعنوان وزیر به مجلس معرفی شوند و در صورت معرفی، مجلس به آنها رای نخواهد داد.سیاسی اخبار ویزه
قانون اساسی؛

ارائه مشروح مذاکرات مجلس شورای اسلامی، اصل فراموش شده قانون اساسی

با وجود اینکه قانون اساسی در اصل 69 تصریح دارد که جلسات مجلس باید علنی بوده و به اطلاع مردم برسند، متاسفانه ارائه مشروح مذاکرات صحن علنی (بعنوان حداقل چیزی که مجلس باید ارائه بدهد) به شیوه ای کاملا سنتی و از طریق پخش زنده رادیویی و روزنامه رسمی انجام میشود!

تذکر حیدری نماینده تهران در صحن علنی مجلس درباره رفع حصر

تذکر حیدری نماینده تهران در صحن علنی مجلس از رئیس جمهوری جهت تقاضا از مقام معظم رهبری در خصوص رفع حصر آقایان کروبی و موسوی و خانم رهنورد.
لاریجانی:

هیچ وزیری برای ماندن دست به دامن ما نشده است

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار برخی رسانه ها گفت: هیچ وزیری را سراغ ندارم که برای باقی ماندن دست به دامن مجلس شده باشد؛ این تصورات نادرست است.
ابطحی:

سوال از رئیس جمهور باید به کمیسیون اقتصادی ارجاع شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال از رئیس جمهور باید به کمیسیون اقتصادی ارجاع شود، گفت: نمایندگان از توضیحات دولتی ها قانع نشدند و سوال باید در دستور کار مجلس قرار گیرد.
ذوالنوری:

از ورود افراد فاقد شاخصه‌های مدنظر اصولگرایان به کابینه جلوگیری می‌کنیم

نماینده اصولگرای قم با تشریح ویژگی‌های مدنظر اصولگرایان مجلس برای تشکیل کابینه اعلام کرد که اعضای دو فراکسیون نمایندگان ولایی و روحانیت اقداماتی به‌منظور جلوگیری از ورود افراد فاقد شاخصه‌های لازم به کابینه انجام خواهند داد.
واکنش روحانی به شائبه وجود فشار در انتخاب وزرا؛

مهمترین نگرانی رئیس‌جمهور در دیدار با اصولگرایان مجلس

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات جلسه این فراکسیون با رئیس جمهور را که صبح روز یکشنبه برگزار شد، تشریح کرد.
فریدون حسنوند خبر داد؛

متن قرارداد توتال در کمیسیون انرژی مجلس

فریدون حسنوند از بررسی متن قرارداد توتال با مسئولیت رئیس کمیسیون انرژی و با حضور رئیس مرکز پژوهش‌ها و کارشناسان مربوطه در مجلس خبر داد.
درخواست پدر عماد از رئیس مجلس؛

چرا کسی به درمان عماد کمک نکرد؟

پدر کودک معروف حادثه تروریستی مجلس گفت: از رئیس و نمایندگان مجلس تقاضا دارم به فریاد ما برسند، چشم امید من و خانواده‌ام برای درمان «عماد» به آنان است و از آنها تقاضا دارم به ما کمک کنند.
نعمتی خبر داد؛

تشکیل جلسه فراکسیون مستقلین ولایی با رییس‌جمهوری درباره کابینه دوازدهم

عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی از دیدار برخی اعضای این فراکسیون با رییس‌جمهوری به‌منظور گفت‌وگو درباره نحوه چینش کابینه دوازدهم خبر داد.
پارسایی خبر داد؛

درخواست نمایندگان در خصوص ادامه فعالیت وزیر نفت در کابینه دوازدهم

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از نامه ۲۱۴ نماینده خطاب به رییس جمهور در حمایت از سیاست‌های نفتی چهارسال گذشته وزیر نفت خبر داد.
عضو شورای شهر پنجم:

جنس فراکسیون زنان از بقیه فراکسیون‌ها متفاوت است

منتخب مردم در شورای پنجم ماهیت و جنس فراکسیون زنان را از فراکسیون‌های دیگر متفاوت دانست و گفت: علاقه‌مند به تشکیل فراکسیون‌های مختلف نیستیم اما جنس فراکسیون زنان متفاوت است.
سهم خواهی جریان های سیاسی؛

دورخیز فراکسیون‎ها برای کابینه دوازدهم

عزم روحانی برای معرفی کابینه در همان روز مراسم تحلیف جدی است و بعید است از فرصت قانونی بیشتر استفاده کند. برای همین است که افراد و گروه‎ها به ویژه در میان تقسیم بندی‎های سیاسی مجلس به تکاپو افتادند تا بتوانند سهمی از کابینه دوازدهم داشته باشند.
اعلام رضایت از وزارت نفت؛

حمایت 214 نماینده مجلس از عملکرد وزیر نفت

214 نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس جمهوری با تقدیر ازعملکرد وزیر نفت اعلام کردند: بسیار خرسندیم که در پایان چهار سال فعالیت بی نظیر مهندس بیژن زنگنه و همکارانشان، وزارت نفت دستاوردهایی همچون بازگشت ایران به جایگاه قبل از تحریم در اوپک، افزایش سهم تولید همزمان با کاهش تولید و طراحی جدید قراردادهای نفتی که تامین کننده منافع ملی و نیازهای توسعه و گواه توفیق در برجام نفتی است را به همراه داشته است.
کابینه دوازدهم ؛

کواکبیان: روحانی از دوزیست‌ها درکابینه استفاده‌نکند

کواکبیان در تذکری از رئیس‌جمهور درخواست کرد که برای معرفی وزرای کابینه «اصولگرایی که هویتش مشخص است برای ما در مجلس بهتر از کسانی است که دو زیست و چند زیست هستند»، نکته‌ای که موجب شد تا نماینده جبهه‌پایداری خطاب به کواکبیان بگوید: ایشان اثبات کرد که اصولگراست!
پس‌لرزه‌ توهین تند یک‌فرمانده نیروی‌انتظامی به نمایندگان؛

پزشکیان:بخاطر حرف بی‌ربطش با او برخورد شود

صحبت‌های فرمانده نیروی انتظامی فارس مبنی براینکه «نمایندگانی که با پول کثیف قاچاق به مجلس می‌روند باید از قاچاقچیان دفاع کنند.»، پس از تصویب طرح کاهش مجازات اعدام قاچاقچیان مواد مخدر، موجب واکنش مجلس و درخواست برخورد با این فرمانده شد.
عضو هیات رییسه مجلس:

لاریجانی دو نفر را از حضور در کابینه منع کرد

عضو هیات رییسه مجلس با اشاره به این‌که زمان برگزاری دیدار با رییس‌جمهور درمورد تشکیل کابینه دوازدهم هنوز مشخص نشده، تاکید کرد که رییس مجلس تاکنون از حضور دو نفر در کابینه جلوگیری کرده است.
با رای اکثریت نمایندگان؛

تصویب طرح مقابله‌با اقدامات آمریکادرمجلس

نمایندگان مجلس یک فوریت طرح مقابله با اقدامات خصمانه آمریکا را به تصویب رساندند.
کامران در نطق میان دستور؛

شاهد حضور کارچاق‌کن‌ها در تیم همراه وزرا به هنگام رأی اعتماد هستیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزرا برای کسب رأی اعتماد یک گروه آدم را همراه خود می‌آورند که در میان آنها کار چاق‌کن‌هایی هم حضور دارند.
صفحه  از ۶۴
نظرات و گلایه ها