سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مواجهۀ آقای مصری با تذکرنصرالله پژمان فر؛

اتفاق جالب در مجلس

نصر الله پژمان فر عضو فراکسیون روحانیون مجلس در تذکری شفاهی خواستار برخورد با روزنامۀ «همدلی» شد چرا که به اعتقاد این نمایندۀ مجلس در این روزنامه به یک امام جمعه اهانت شده است.عبدالرضا مصری نایب رییس جدید مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: «شخص مورد توهین حق دارد در همان روزنامه بیانیه یا اظهار نظر ارایه کند.
سهم 8 درصدی کودکان در آمار کشته‌های حوادث رانندگی تاسف‌بار است؛

رای مثبت مجلس به الزامی شدن صندلی کودک در خودروها

سرهنگ عین‌الله جهانی معاون اجتماعی پلیس راهور از اجباری شدن صندلی کودک خبر داد و گفت: والدین موظف هستند نسبت به استفاده از صندلی کودک در داخل خودروها اقدام کنند.
تغییرات در آخرین پرده مجلس دهم؛

اصلاح طلبان یک کرسی در شورای عالی انقلاب فرهنگی را از دست دادند

روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس انتخاب شدند؛ در این تغییرات دو اصلاح طلب به ریاست کمیسیون‌های اقتصادی و بهداشت رسیدند و در عوض کمیسون‌های مهم فرهنگی و آموزش از دست اصلاح طلبان خارج شد.
جزئیاتی از جلسه غیر علنی مجلس با حضور وزیر صنعت ؛

روایت سه نماینده از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور وزیر صمت

نماینده خلخال، پیرانشهر و نهاوند جزئیاتی از جلسه غیر علنی پارلمان را تشریح کردند.
در پیامی مطرح شد؛

دعوت قالیباف ازجوانان برای نامزد شدن درانتخابات مجلس

دعوت ویژه دکتر محمدباقر قالیباف از جوانان برای نامزد شدن در انتخابات مجلس: اگر وارد میدان نشوید در بر همان پاشنه قبل خواهد چرخید.
آبستراکسیون⁩ علیه ⁧فلاحت‌پیشه؛

چرا انتخابات هیات‌رئیسه کمیسیون امنیت ملی برگزار نشد؟

رحیمی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از آبستراکسیون⁩ طیف مقابل ⁧فلاحت‌پیشه در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی خبر داد که به گفته وی دلیل عدم برگزاری انتخابات هیأت رئیسه این کمیسیون بوده است.
امیدی ها آبستراکسیون کردند انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی به تعویق افتاد؛

سهم فراکسیون‌ها از کرسی ریاست کمیسیون‌ها

امیدی‌ها بالاخره بعد از چند شکست، یک روز موفقیت‌آمیز را در بهارستان تجربه کردند، روزی که برای آنها همراه بود با کسب کرسی ریاست کمیسیون‌های اقتصادی و بهداشت مجلس. هر چند در این میان کرسی ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات را به رقیب اصولگرای خود وا نهادند. اما اهمیت هیچ‌کدام از این تحولات به انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نمی‌رسد، انتخاباتی که دیروز به تعویق افتاد. در واقع چه بسا نتیجه انتخابات آن کمیسیون به اندازه همه کمیسیون‌های دیگر می‌تواند کام جریان برنده را شیرین کند. آن هم در روزهای سخت رویارویی با فشارهای امریکا و تلاش‌های دیپلماتیک دولت که هر جریانی می‌خواهد بیشترین تأثیر را روی آن بگذارد و حرف خود را قوی‌تر به کرسی بنشاند.
سیده فاطمه حسینی:

حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی شد

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از انتخاب الیاس حضرتی به عنوان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
به ریاست لاریجانی؛

جلسه علنی مجلس با ۶۱ کرسی خالی برگزار شد

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی برگزار شد.
انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون‌های تخصصی؛

ترکیب کامل اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس+ گرایش فراکسیونی

ترکیب کامل اعضای هیئت‌رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در سال پایانی دوره دهم پارلمان مشخص شد.
در اجلاسیه چهارم مجلس دهم؛

عبدالرضا عزیزی بر کرسی ریاست کمیسیون اجتماعی تکیه زد

عبدالرضا عزیزی در اجلاسیه چهارم مجلس دهم، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد و علی ساری و محمد وحدتی هلان به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم انتخاب شدند.
سوال نمایندگان از آذری جهرمی ؛

اولین کارت زرد وزیر جوان کابینه دولت از نمایندگان مجلس

در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، سوال محمود نگهبان سلامی نماینده مردم خواف و رشتخوار از آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج در بند ط. ماده ۳ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر ضرورت راه اندازی دولت الکترونیک در دستور کار قرار گرفت.
محمودزاده خبر داد؛

تهیه طرح استیضاح حجتی با ۲۰ محور و ۵۳امضا+ اسامی امضا کنندگان و متن کامل محورها

جلال محمود زاده نماینده مهاباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح این وزیر در ۱۸ فروردین و در اولین جلسه مجلس در سال جدید تهیه شده است، گفت: این استیضاح در روز دوشنبه ۲۰ خرداد از سوی هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون کشاورزی مجلس ارجاع شد تا طبق آئین‌نامه در دستور کار قرار گیرد.
دقیقه۹۰ لابی‌ها؛

ترس اصلاح‌طلبان از ورود عارف به‌بازی ریاست‌کمیسیون‌ها

قرار است امروز سرنوشت سه کمیسیون دیگر مجلس مشخص شود، در این میان ماجرای کمیسیون امنیت ملی و کمیسیون آموزش تقریبا یک بازی حیثیتی است و کسی که بداند بازنده است ترجیح می‌دهد وارد این بازی نشود تا وارد میدان شود و طعم شکست را بچشد.
انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی؛

نگاهی تاریخی به روسای کمیسیون امنیت ملی مجلس

دوازدهمین رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس امروز مشخص می‌شود؛ انتخابی که به جهت تاثیرگذاری زیاد این کمیسیون از اهمیت بسیاری برخوردار است.
خطر کم‌رنگ شدن هویت سیاسی؛

مقصران شکل‌گیری مجلس بی‌هویت چه کسانی هستند؟

در حالی به انتخابات 98 مجلس نزدیک می‌شویم که هشدارها نسبت به شکل گیری مجلسی فاقد «هویت سیاسی» و متکی به «رانت‌های اقتصادی» هر روز رنگ و بوی جدی‌تری به خود می گیرد.انتخابات ٩٨ پیش رو است و هر چه پیش تر می رویم نگرانی ها از ترکیب مجلس یازدهم شکل جدی تری به خود می گیرد. اگر تا پیش از این هشدارها تنها جناح اصلاح‌طلب را هدف گرفته بود که قافیه را باخته و مجلس آینده را به گروه رقیب واگذار خواهد کرد.
پزشکیان:

مشکل گرانی مسکن دامن نمایندگان شهرستانی مجلس را هم گرفته است

نایب رییس مجلس گفت: مشکل بخش مسکن تا حدی مزمن است که تعدادی از نمایندگانی که از شهرستان آمده و در تهران منزل اجاره کرده اند برای اینکه دوباره بتوانند در همان واحد مسکونی سال ابتدایی مستقر شوند باید مبالغ هنگفتی پرداخت کنند و پولی ندارند.
نماینده دشتی:

ایران هیچگاه طرفدار جنگ برای سلطه طلبی نیست

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس گفت: ایران اسلامی در مقابل عهدشکنی ها، زیاده خواهی ها و تحریم های یکجانبه آمریکا ایستادگی می کند و نشانه های مثبت این مقاومت نیز هویدا شده است.
محمدرضا پورابراهیمی عنوان کرد؛

ایران با کسی تعارف ندارد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با کسی تعارف ندارد،‌ گفت:‌ آمریکایی‌ها دنبال این هستند که ما هیچ مراوده اقتصادی با دیگر کشورها نداشته باشیم.
موسوی لارگانی:

با بدحجابی و سگ‌گردانی مبارزه کنید

نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: اتفاقات چند روز پیش در شمال کشور و کشف حجاب شایسته نظام و خون شهدا نیست. مواظب باشید سیل متدینین شما را نبرد.
صفحه  از ۱۶۷
نظرات و گلایه ها