سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
روحانی:

فکر می‌کنند هرچه زن در جامعه نباشد ایمان مردم بهتر حفظ می‌شود/ مردها در ورزشگاه حرف نازیبا بزنند زن‌ها باید تاوان دهند؟

رئیس جمهور در دیدار صمیمی با ورزشکاران، حضور در جمع ورزشکاران و قهرمانان پرافتخار کشور را در ماه مبارک رمضان موجب خرسندی دانست و گفت: ورزشکاران کشور در رشته‌های مختلف ورزش قهرمانی همواره برای ملت ایران و جوانان امیدآفرین بوده‌اند.
نوبخت در نشست خبری:

برای بعضی از دوستان انتخابات تمام نشده است/ آمریکایی‌ها نوسانات بازار ارز را پیروزی خود می‌دانند

سخگوی دولت خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور نیاز به آرامش دارد بی جهت اوضاع را تشویش نکنیم.
رییس دفتر رییس‌جمهور عنوان کرد؛

دولت عقب‌نشینی نکرده

رییس دفتر رییس‌جمهوری با تاکید بر اینکه دولت به دنبال تحقق وعده‌های خود است و از هیچ چیزی نیز عقب‌نشینی نکرده است، اظهار کرد: آنچه که آقای رییس‌جمهوری به مردم اعلام کردند برای چهار سال است و تحقق آن‌ها نیازمند برنامه‌ریزی، زمان، پول و امکانات است.
نوبخت:

فعالیت اقتصادی فرزندان ظریف، زنگنه تلویحا تایید شد

نوبخت امروز گزارش تفحص از دوتابعیتی‌ها را که اعلام کرده بود، فرزندان ظریف و زنگنه فعالیت اقتصادی در خارج دارند را تلویحا تایید کرده و گفته، بخشی از ابزارها را که در دوران تحریم کمک می‌کردند، سوزاندیم.
در دیدار جمعی از زنان و جوانان؛

ایجاد۸۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ به معنای ادای دین و پیمان بود/ دولت آمریکا می‌خواست ایران را منزوی کند نتیجه عکس گرفت

رئیس جمهور گفت: ۱۲ معاون وزیر و روسای سازمان، و ۴۶ مدیرکل از بانوان انتخاب شده اند. بزرگترین آرمان ۲۹ اردیبهشت، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. ایجاد۸۰۰ هزار شغل در سال ۹۶ به معنای ادای دین و پیمان بود.
وزیر اطلاعات:

مدیر دوتابعیتی دولتی نداریم

صبح امروز رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از مدیران دوتابعیتی لیستی از سمت‌های مدیران دولتی و غیردولتی اعم از معاونان روحانی و برخی وزرای دوتابعیتی را منتشر کرد بااین‌حال وزیر اطلاعات برای چندمین بار می‌گوید: مدیر دوتابعیتی دولتی نداریم.
معاون علمی‌فناوری رئیس‌جمهور:

تلگرام حاصل بی‌عرضگی خودمان است

معاون علمی‌فناوری رئیس‌جمهور معتقد است که مقاومت در برابر شکل‌گیری و رشد استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، پیامدی جز ورود خارجی‌ها به همراه ندارد و «تلگرام» را مثالی از این ماجرا می‌داند.
یک نماینده مجلس در سالگرد انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم:

کسانی که در رقابت با روحانی شکست خوردند به دنبال ایجاد ناامیدی هستند/ دولت باید در زمینه ی مسائل داخلی قوی‌تر عمل کند

یک عضو فراکسیون امید معتقد است که دولت در بخش امور خارجه موفق بوده است. او می‌گوید هرچند که برخی از ملاحظات باعث شده که زحمت‌ها در این راستا نادیده گرفته شود اما اگر از شروع دولت مسئله برجام پیش نیامده بود ما در حال حاضر یک ملت متجاوزی جلوه داده می‌شدیم.
راهی را باهم شروع کرده‌ایم و تا پایان باید باهم ادامه دهیم؛

استوری اینستاگرام روحانی در سالروز انتخابات سال گذشته+ عکس

اینستاگرام رئیس جمهور با انتشار تصویری در استوری به مناسبت سالروز انتخابات سال گذشته نوشت: ما راهی را باهم شروع کرده‌ایم و تا پایان باید باهم ادامه دهیم.
سعيد حجاريان:

جايگاه رييس‌جمهور نزد حاميان خود افول کرده است

سعيد حجاريان هم تغيير كرده، مگر مي‌شود كسي فرزند زمانه‌اش باشد و تغيير نكند؛ اما يك چيز در او بي‌تغيير مانده، او هيچگاه از راه رفتن نا‌يستاده، خيلي از ما با سرعت از كنارش رد شديم، خسته شديم و از راه بازمانديم اما او در حال پيمودن راهي است كه انتهايش براي كسي معلوم نيست، سياست براي او تمام نمي‌شود.
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

ملت بزرگ ایران را کسی نمی‌تواند به زانو درآورد/امروز روزی نیست که همدیگر را پای میز سوال ببریم

رئیس جمهور استفاده از فرصت‌های ماه مبارک رمضان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: ماه رمضان ماه استقامت، صبر، ایستادگی، اتحاد و برادری بیشتر و زدودن دل‌ها از همه کینه‌ها، قهرها و دودستگی‌ها است و ان‌شاءالله اتحاد و ایستادگی ملت ایران در این ماه مبارک و در این برهه تاریخی ، بیش از پیش خواهد شد.
دولت جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای تاکید کرد؛

ایران جنایت اخیر صهیونیستها و اقدام دولت آمریکا را شدیدا محکوم می کند

دولت جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای با محکومیت شدید جنایات اخیر صهیونیستها که در سناریویی مشترک و تحریک کننده با دولت آمریکا به عنوان بزرگترین ناقض عهدنامه ها و مقررات انسانی و بین المللی انجام گرفت، از جامعه بین المللی خواست با شکستن سکوت طولانی خود، پایان اشغالگری و تامین حقوق فلسطینیان بعنوان صاحبان واقعی سرزمین های اشغالی را تضمین کند.
در نشست خبری مطرح شد؛

واکنش سخنگوی دولت به بیانیه مجلس خبرگان درباره برجام

سخنگوی دولت گفت: در حال حاضر ارز مسافرتی به مقدار هزار یورو داده می‌شود آن هم برای مسافت دور و برای کشور‌های همسایه این ارز ۵۰۰ یورو است.
بیانیه دولت؛

واکنش دولت به برخی موضع‌گیری ها درباره برجام

در پی برخی موضع گیری ها در خصوص برجام دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت بیانیه ای را صادر کرد.
سلیمی نمین :

چرا اصولگرایان می گویند روحانی بخاطر برجام نباید سرش را بلند کند؟/خروج آمریکا از برجام تاثیری بر آرایش سیاسی کشور نخواهد داشت

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: نباید از تصمیم ترامپ برای خروج از برجام استفاده تبلیغاتی برای انتخابات آتی مجلس و ریاست‌جمهوری کرد چون این اتفاق به تأثیرگذاری بیشتر اقدام آمریکایی‌ها کمک می کند .
کاخ سعدآباد؛

استقبال روحانی از رئیس جمهوری سریلانکا

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری صبح یکشنبه به طور رسمی از «مایتریپالا سیریسنا» رئیس جمهوری سریلانکا در مجموعه فرهنگی – تاریخی سعدآباد استقبال کرد.
روحانی در جلسه ستاد اقتصادی دولت:

روحانی خواستار تحقق منافع اقتصادی ایران از توافق برجام شد

در جلسه ستاد اقتصادی دولت که به ریاست رئیس جمهور و با شرکت مسئولان اقتصادی دولت تشکیل شد، پیگیری اجرای سیاست های اقتصادی دولت در پی تحولات اخیر در برجام مورد بحث و تصمیم گیری قرار گرفت.
750 سکه برای هیچ؛

تلاش پنج ساله ای که دستاوردی نداشت، لطفا 750 سکه را به بیت المال بازگردانید

آقای روحانی! حقوق های نجومی پیش کش، سکه ها و مدال های داده شده را به بیت المال بازگردانید؛ 750 سکه تقریبا برای هیچ
وزیر بهداشت:

خروج آمریکا از "برجام" به نفع ماست/مقاوم سازی و بهره برداری از بیمارستان سرپل ذهاب تا شهریور

وزیر بهداشت با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: این خروج به نفع ماست.
تماس تلفنی رئیس جمهور ایران و صدراعظم آلمان؛

روحانی: منافع تهران در برجام باید دقیق تضمین شود/مرکل:اتحادیه اروپا همچنان برجام پایبند خواهد بود

رئیس جمهور ایران و صدر اعظم آلمان به صورت تلفنی گفتگو کردند.
صفحه  از ۶۷
نظرات و گلایه ها