رییس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب:

بیانات راهگشای حضرتعالی مایه دلگرمی خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد

رییس‌جمهور در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی، با قدردانی از بیانات راهگشای ‏معظم‌له در نخستین روز سال نو که مایه دلگرمی همه خادمان ملت و فعالان اقتصادی شد، ‏گفت: نخستین جلسه دولت در سال جدید، به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و ‏افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت و گزارش پیشرفت کار به طور منظم به اطلاع مردم ‏عزیز و رهبری معظم خواهد رسید.‏

روحانی فرا رسیدن سال جدید را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت

رییس جمهور در گفت‌وگویی تلفنی با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت.
وزیر کشور:

کشته شدن ۵۸ نفر در موج اول سفرهای نوروزی تأسف‌بار است

وزیر کشور گفت: متأسفانه در چند روز ابتدایی سفرهای نوروزی شاهد کشته شدن ۵۸ از هموطنان بودیم که این وضعیت تأسف‌بار است.

توییت‌های کنایه‌آمیز مشاور رییس‌جمهور!

مشاور رئیس جمهور در صفحه توئییتر خود یادداشت کوتاهی تحت عنوان "طرح ساده‌ای از یک عملیات ایذایی" منتشر کرد.
نگرانی جلایی پور؛

رای جمع کردن برای روحانی در شرایط کنونی کار سختی است

حمید رضا جلایی پور از اصلاح طلبان فعال با اشاره به نظر سنجی های انجام شده درباره جایگاه روحانی از همه نیروهای اصلاح طلب خواست تا به جمع آوری رای برای روحانی اقدام کنند.
رویایی فانتزی به نام برجام؛

آقای معاون مردم فراموش نمی کنند!

توقع رشد اقتصادی در سایه توافق هسته ای در میان مردم برخواسته از الگوی رفتاری برخی از مسولین در قبال برجام شکل گرفته بود که ادبیات سیاسی کشور نیز با واژه جدید پسا تحریم مواجه گشت. اما دوران پسا تحریم نیز نتوانست سایه تحریم را از سر ملت ایران دور کند و مسولان نیز به ناچار با چرخشی نرم در مواضع خود، واژه پسا برجام را جایگزین آن ساختند تا شاید توقع خود ساخته از رفع تحریم ها، در افکار عمومی کاهش یابد.
حواشی سفر هیات دولت به کرج؛

تکلیف اخبار هزینه میلیاردی سفر دولت به البرز چه می شود؟

اخبار منتشر شده از حواشی سفر هیات دولت در آبان ماه سال جاری به البرز، اخیرا در سرخط خبرهای این استان قرار گرفته است. خبرهایی که واکنش هایی را نیز در پی داشته است اما علی رغم آن تکلیف آنها مشخص نشده است.
از بیسواد رئیس جمهور تا بیشعور وزیر بهداشت؛

مدیریت عصبانی جریان موسوم به اعتدال برای تبلیغ عملکرد دولت

شاید کلیدی ترین جمله ی وزیر بهداشت به فرماندار بدره این بود تو نماینده ی دولت هستی و نه مردم و این جمله این معنی را تداعی می‌کند که در نگاه دولت یازدهم خدمت به مردم جایگاهی نداشته و تنها میخواهند دولت را تبلیغ کنند.
روحانی در جمع خبرنگاران:

اقدامات صورت‌گرفته در اقتصاد مقاومتی را به مردم گزارش می‌دهیم

رئیس جمهور گفت: به مردم گزارش داده خواهد شد که چه اقداماتی در خصوص اقتصاد مقاومتی انجام شده است.
علوی در گفتگوی ویژه خبری مطرح کرد؛

مدیر دولتی «دوتابعیتی» نداریم/ توصیه روحانی به وزیر اطلاعات

وزیر اطلاعات گفت: بر اساس تحقیقاتی که کارشناسان ما به عمل آورده اند، در کشورمان هیچ مدیر دولتی دو تابعیتی نداریم و نمی شناسیم.
وزیر دادگستری:

بر اساس آمار مستند و قابل اثبات قدرت اقتصادی و خرید مردم افزایش پیدا کرده است

وزیر دادگستری گفت: فرهنگ خوب دیدن، زیبا دیدن و حسن ظن، فرهنگ الهی است و بدانیم که فرهنگ سوء ظن، همه را به نابودی می کشاند.

روحانی چقدر حقوق می‌گیرد؟

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه مصوبه مجلس در مورد سقف حقوق مدیران توسط مجمع رد شده است گفت: بر اساس آنچه که دولت خودش تصویب کرده حقوق رئیس جمهور هم ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.
محمدباقر نوبخت:

کیلویی حرف زدن جواب کارشناسی نیست/ کار رسانه ملی سخیف است

سخنگوی دولت گفت: منتقدان می‌توانند چالش کنند، اما وقتی آمار رسمی ارائه می‌شود عده‌ای کلی‌گویی می‌کنند که این‌گونه نیست و با این کار شبهه القا می‌کنند.
جهانگیری:

بهترین رابطه بین رهبری و رییس‌جمهور وجود دارد

معاون اول رییس جمهوری با انتقاد از کسانی که می گویند رییس جمهوری در مقابل فلان مطلب رهبر معظم انقلاب ایستادگی کرده یا انجام نداده است، گفت: بهترین رابطه بین رهبری و رییس جمهوری وجود دارد.
مهرداد بذرپاش:

ناکارآمدی در حوزه اقتصاد مهمترین مشکل کشور است / در هر خانه ای یک جوان بیکار وجود دارد

عضو هیات رئیسه مجلس نهم گفت: ناکارآمدی در حوزه اقتصاد مهمترین مشکل کشور است و بیکاری یکی دیگر از مشکلات کشور است به طوری که امروز در هر خانه ای یک جوان بیکار وجود دارد.
قاضی‌پور:

آقای روحانی در اداره کشور موفق نبود / رئیس‌جمهور خود را معطل برجام کرد اما چیزی عایدش نشد

نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه آقای روحانی در اداره مملکت موفق نبود، گفت: رئیس‌جمهور به جای تکیه بر سرمایه و استعدادهای داخلی، خود را معطل برجام کرد ولی چیزی عاید وی نشد و وعده‌های اقتصادی‌اش نیز تحقق نیافت.
هفته پرچالش دولت؛

از تکذبیه جهانگیری پیرامون اظهاراتش درباره روحانی تا تعیین نحوه توزیع یارانه مسکن

هیئت دولت در هفته گذشته روزهای پرکاری را سپری کرد، مخاطبان ما می توانند در این بسته خبری اهم این اتفاقات را مطالعه کنند.
در دیدار نخبگان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی؛

از آرامش به گشایش رسیده‌ایم، زمان جهش برای رویش‌هاست

رییس‌جمهور با بیان این‌که «دنیا با مشاهده قدرت اقتصادی ایران، کاهش تورم و رشد اقتصادی در حین تحریم؛ و همزمان تلاش مسرانه ایرانیان برای احقاق حق خود سر تسلیم فرود آورد» گفت: وقتی قدرت اقتصادی ایران با ایجاد رشد اقتصادی، مهار تورم و آرامش در بازار به رخ جهانیان کشیده شد، حاضر شدند پای برجام را امضاء کنند.
روحانی:

جنگ، جنگ اراده‌هاست

رییس‌جمهوری با تاکید بر این‌که جنگ‌های امروز، جنگ اراده‌هاست، گفت:این چه سوالی است که ما پیروز اقتصاد مقاومتی بوده‌ایم یا خیر؟ از این سوال بدتر نمی‌شود. ما پیروز اقتصاد مقاومتی بوده‌ایم.
بهتر است دولت عوض نشود؛

گروکشی انتخاباتی با سهام عدالت؟

وعده پراخت سود سهام عدالت در اسفند ۹۶ این گمانه را تشدید می‌کند که "می‌خواهند تلویحاً به مردم بگویند، از آنجایی که معمولاً دولت‌های جدید وعده دولت‌های قبلی را عملی نمی‌کنند، اگر می‌خواهید مطمئن شوید که به سود می‌رسید، بهتر است دولت عوض نشود".
صفحه  از ۲۶
نظرات و گلایه ها