سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
مجمع وزیران ادوار؛

همه وزیران بعد از انقلاب زیر یک سقف

روز سه شنبه در سازمان مدیریت صنعتی مجمع عمومی سالیانه تشکل مردم نهاد "مجمع وزیران ادوار" برگزار شد.
روحانی:

اقدامات اخیر حداقل واکنش ایران به نقض برجام بود

رئیس‌جمهور در جریان جلسه هیئت دولت گفت:‌ توقف برخی اقدامات در چارچوب بندهای ۲۶ و ۳۶ برجام به‌رغم تبلیغات ناصحیح بعضی کشورها، حداقل اقدام تهران در واکنش به نادیده گرفتن روح اصلی برجام است.
چهار سفیر جدید به دیدار روحانی رفتند؛

چهار سفیر جدیدبا روحانی دیدار کردند +تصاویر

چهار سفیر از کشورهای اروپایی و آسیایی استوارنامه‌های خود را به رئیس جمهور تحویل دادند.
تاکید رئیس‌جمهوری بر توسعه گردشگری؛

تأکید روحانی بر رفع موانع توسعه بوم‌گردی در جلسه هیئت دولت

رئیس‌جمهور در جلسه امروز هیئت دولت بر توسعه بوم‌گردی و تسهیل فرآیندهای آن تأکید کرد.
روحانی:

با هیچ ملت و کشوری قصد جنگ نداریم

رئیس جمهور اساس جنگ بدخواهان با ملت ایران را جنگ امید یا اراده ها دانست و تاکید کرد: هدف نقشه های شوم دشمنان، ناامید کردن ملت ایران از آینده توسعه کشورشان است اما ملت ایران با امید وسرزندگی ، دشمنان را در رسیدن به اهدفشان ناامید می کند و پیروز جنگ اراده ها خواهد بود.
در دیدار سفیر جدید فرانسه در تهران؛

روحانی: از بین رفتن برجام به نفع ایران، فرانسه، منطقه و جهان نیست

رئیس جمهوری گفت: فرانسه همچنان فرصت دارد در کنار دیگر اعضای برجام و در فرصت بسیار کوتاهی که وجود دارد، نقش تاریخی خود را برای حفظ این توافق ایفا کند چرا که بی تردید از بین رفتن برجام به نفع ایران، فرانسه، منطقه و جهان نیست.
حسن روحانی، رئیس‌جمهوری؛

دولت در کنار تولیت آستان قدس رضوی است

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری گفت: دولت برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و زائران حرم حضرت رضا (ع) در حد توان در کنار تولیت آستان قدس رضوی است.
روحانی در جلسه هیئت دولت؛

ظرفیت فشارهای آمریکا به پایان رسیده است

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ظرفیت فشار تحریم‌های آمریکا به پایان رسیده است، گفت: امروز مردم ما از ۶ ماه و یکسال پیش آرامش بهتری دارند.
روحانی:

قرارداد کرسنت تبعات منفی زیادی دارد

در شرایطی که اخیراً زنگنه با ژست طلبکارانه‌ای تهدید به افشاگری درخصوص قرارداد کرسنت کرده، حسن روحانی سالها پیش اعلام کرده بود: این قرارداد آثار منفی زیادی برای کشور خواهد داشت و زنگنه در این باره پاسخ نمی‌دهد.
یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

آقای ربیعی لطفا با هیچ کسی تعارف نداشته باشید!

حالا که آقای علی ربیعی سخنگوی دولت شده است باید بگویم ایشان قطعا از آقایان نوبخت و رحمانی فضلی سخنگوی بهتری خواهد بود.
رفتن‌هایی که برای روحانی دردسر می‌شود؛

دولت در چه صورت از حد نصاب می‌افتد؟ +جدول

۶ وزارتخانه در دولت دوازدهم دستخوش تغییر در سطح وزیر شده‌اند؛ وزرایی که یا با استیضاح برکنار شده و یا خود استعفا داده‌اند، حالا باید دید سیر تغییرات در بین وزرا در عدد ۶ باقی خواهند ماند؟
پاسخ واعظی را بخوانید؛

چرا روحانی تاکید دارد اختیاراتش افزایش یابد؟

رئیس دفتر رئیس‌جمهور بیان کرد: روحانی اختیاراتی را دارد که برای حل مشکلات کشور و رفاه حال مردم از آن‌ها استفاده خواهد کرد.
"استعفا" نسخه تکراری دولت برای آموزش و پرورش؛

دولت روحانی در آستانه افتادن از حدنصاب قانونى است؟

با اعلام استعفای وزیر آموزش و پرورش شرایط دولت دوازدهم بیش از گذشته نابسامان و آشفته شده است به نحوی که طبق قانون، تنها با استیضاح یا استعفای فقط یک وزیر دیگر، دولت روحانی از حدنصاب می‌افتد و برای ادامه‌ فعالیت نیاز به رای اعتماد مجدد از مجلس خواهد داشت.
روحانی؛

اقدام نابخردانه از سوی دیگران، با پاسخ پشیمان‌کننده ایران مواجه می‌شود

رئیس جمهور گفت: ایران تمایلی به درگیری با کشورها ندارد، اما اگر از طرف آنها اقدام نابخردانه ای شروع شود، بی تردید با پاسخ قاطع و پشیمان کننده ای مواجه خواهد شد.
منشور حقوق شهروندی یا منشور ریاست جمهوری؟

خروج 45 میلیارد از نهاد ریاست جمهوری با کدام مصوب بودجه؟ + سند

رئیس جمهور منتخب ملت که دم از منشور حقوق شهروندی می زند و تدوین آن را یک راهکار اساسی برای تبیین موضوعات کلان و رعایت انصاف می داند آیا از مزاحمتهایی که طی دو سه سال گذشته از طرف نهاد ریاست جمهوری برای عده ای از شهروندان ایجاد شده آگاهی دارد؟
روحانی:

اگر راه دیگری جز مقاومت بود، صراحتاً اعلام می‌کردم

رئیس‌جمهور گفت: اگر راه دیگری جز مقاومت وجود داشت، صراحتاً آن را اعلام می‌کردم، اما امروز غیر از ایستادگی راه دیگری نداریم.
روحانی:

اگر امیدوارانه بایستیم، پیروز نبرد خواهیم بود

رئیس جمهور با بیان اینکه اگر امیدوارانه بایستیم، پیروز نبرد خواهیم بود، گفت: اهل منطق و مذاکره با کسی هستیم که با احترام سر میز بنشیند، نه اینکه فرمان مذاکره صادر کند.
در دیدار وزیر خارجه تاجیکستان؛

روحانی: ایران می‌تواند امن ترین مسیر ترانزیتی برای کالاهای تاجیکستان باشد

رییس جمهوری اسلامی ایران توسعه بندر چابهار را در ترانزیت کالا در منطقه بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: ایران می‌تواند امن ترین و بهترین مسیر ترانزیتی برای کالاهای تاجیکستان باشد.
روحانی:

معامله قرن قطعا به ورشکستگی قرن تبدیل می‌شود

رئیس جمهور گفت: بی‌تردید موضوع معامله قرن نیز به ورشکستگی قرن تبدیل خواهد شد و قطعا به نتیجه نخواهد رسید.
روحانی:

اگر با پایبندی به تعهداتشان به میز مذاکره بازگردند، راه به روی آنها بسته نیست

رئیس جمهور، مردم را برای حضور گسترده در مراسم روز قدس فرا خواند و با بیان اینکه ملت ایران ، قدس و مظلومان تاریخ را هرگز تنها نخواهد گذاشت و در برابر ستمگران سکوت نمی کند ، تصریح کرد: ملت ایران امسال نیز با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس، ندای حمایت از مظلومان تاریخ بویژه مردم فلسطین سر خواهند داد و اعلام می‌کنند که تا رسیدن به پیروزی ، در برابر ظالمان می‌ایستند.
صفحه  از ۱۰۱
نظرات و گلایه ها