سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
اولین جلسه هیات دولت دوازدهم؛

مردم چک سفید و به صورت بدون حساب و کتاب به ما رأی ندادند

رییس جمهور در اولین جلسه هیأت دولت دوازدهم، رای مردم به دولت را مشروط به اعتدال و عمل به وعده ها دانست و با تاکید بر اینکه مشروعیت ما منوط به خدمت به مردم است، اظهارداشت: دولت وظیفه ای بالاتر از تولید و اشتغال ندارد و رشد بالا و تحول اقتصادی جز با هماهنگی و جذب سرمایه و فناوری ممکن نیست.
جهانگیری:

شرط کروبی انجام شده است

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد که سیاست‌های اقتصادی دولت یازدهم به خصوص در زمینه اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ادامه خواهد یافت.
کابینه دولت دوازدهم؛

نتایج رای اعتماد به دولت دوم حسن روحانی اعلام شد + جدول آرا

سرانجام مجلس شورای اسلامی پس از ۸ جلسه علنی کار بررسی رای اعتماد به کابینه دوازدهم را به پایان رساند. نتیجه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوم حسن روحانی به شرح زیر است:
حساسیت های ناشی از انتصاب وزیر ارتباطات امنیتی؛

روحانی وزارت‌ارتباطات را شعبه‌ای از وزارت‌اطلاعات کرده است

محمد كيانوش‌راد فعال سیاسی اصلاح طلب در بخشی از گفتگوی خود با اعتماد گفت: برخي از وزرا مثل وزير كشور، آموزش و پرورش و وزارت علوم كه اصلاح‌طلبان نظرات و تقاضاي جدي‌تري دارند اما به نظر من در مجموع اين كابينه را مي‌توان كابينه قابل قبولي ارزيابي كرد.
امیر حاتمی بیشترین رای را کسب کرد؛

رای اعتماد مجلس به تمامی وزرای پیشنهادی به جز بیطرف

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی (یکشنبه) بعد از استماع دفاعیات پایانی رئیس‌جمهور درباره وزرای پیشنهادی‌اش نظر خود را در خصوص صلاحیت هریک از وزرا جهت حضور در هیئت وزیران اعلام کردند.
زنگنه و ظريف، برند بين‌المللی هستند؛

درخواست روحانی از مجلس: به هر ۱۷ وزیر رأی قاطع بدهید

رئیس جمهور از نمایندگان مجلس خواست تا علاوه بر اعمال وظایف نظارتی خود در طرح سوال و تذکر به وزرا، آنها را در انجام وظایفشان نیز تشویق کنند. او از نمایندگان مجلس خواست به هر ۱۷ وزیر رای قاطع بدهند تا کارشان را زودتر آغاز کنند.
بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی؛

ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز جزو برنامه‌های رحمانی فضلی

مجلس شورای اسلامی پس از بررسی صلاحیت وزیران پیشنهادی آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی، امور خارجه، بهداشت و درمان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهاد کشاورزی و دادگستری، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت و فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی کشور را آغاز کردند.
کیانوش راد:

معدل کابینه از برخی جهات بهتر شده است

عضو حزب اتحاد ملت ایران گفت: در مجموع معدل کابینه با کابینه قبلی تفاوت معناداری ندارد و در برخی جهات بهتر هم شده است.
رییس جمهوری در دیدار جانباز مرتضی رضیعی:

مجاهدت خستگی ناپذیر جانبازان الگویی بی بدیل برای جوانان است

رییس جمهوری در دیدار جانباز قطع نخاع دفاع مقدس ، صبر، تلاش و مجاهدت خستگی ناپذیر جانبازان را به رغم تمام مشکلات جانبازی الگویی بی بدیل برای جوانان دانست.
پیرامون وزرای پیشنهادی؛

نقد کردن بدون خط قرمز

با معرفی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، حال و احوال جراید حامی دولت به همین شکل شده و ترجیح داده شده از نقد و زیر سوال بردن دوری شود. این محدودیت، همان آفتی است که اگر به جان عقلانیت بیفتد، نتیجه‌اش زوال تدریجی اندیشه و مکتب است.
در پی اظهارات کریمی قدوسی؛

اطلاعیه دفتر روحانی در خصوص اظهارات یک نماینده مجلس

دفتر رئیس‌جمهور درخصوص اظهارات یکی از نمایندگان مجلس اطلاعیه‌ای صادر کرد.
برنامه پیشنهادی وزرا؛

برنامه ها و وعده های وزیر پیشنهادی کشور

وزیر پیشنهادی کشور برای تصدی پست وزارت برنامه زیر را ارائه کرده است.
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد:

رئیس‌جمهور بر خلاف وعده‌های انتخاباتیش عمل‌کرد

یک کارشناس سیاسی گفت: در حالی رئیس جمهور در وعده های انتخاباتیش از انتخاب وزرای جوان و همچنین وزیر زن سخن گفت که اکنون خلاف آن عمل کرده است.

کنایه روحانی عملکرد نامناسب قالیباف

حسن روحانی در سخنانش به عملکرد قالیباف در شهرداری تهران انتقاد کرد .
تاجگردون: دو وزیر در معرض خطر هستند؛

پزشکیان: ۸۰ تا ۹۰ درصد از وزرای پیشنهادی از مجلس رأی می‌گیرند

نایب رییس مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حاشیه صحن علنی امروز مجلس درباره وضعیت وزرای پیشنهادی اظهارنظر کردند.
نگاهی به عملکرد جهرمی؛

وزرای پیشنهادی دولت فاقد کارایی و صلاحیت های علمی

اکنون و در آستانه شروع فعالیت دولت دوازدهم و معرفی اعضای پیشنهادی کابینه خبر از معرفی یک گزینه جوان البته فنی به عنوان وزیر ارتباطات به گوش می رسد که در همین ابتدا هجمه های زیادی بر علیه آن ایجاد شده است.
استاندار تهران:

برای انتخاب وزیر زن نگاه سخت‌گیرانه‌ وجود دارد

استاندار تهران با بیان این‌که «نسبت به انتخاب زنان در وزارتخانه‌ها نگاه سخت‌گیرانه‌ای وجود دارد» گفت: رئیس‌جمهور با انتخاب زنان در کابینه، اعتقاد خود را به استفاده توانمندی‌های آن‌ها عملی کرده است.
وزرای کابینه دوازدهم؛

«ننه من غريبم»‌هاي اصلاح‌طلبان براي روحاني

از 17 وزير پيشنهادي رئيس‌جمهور به مجلس پنج نفر آنان در دولت اصلاحات وزير بوده‌اند...

کنایه روحانی درباره حرف و حدیث های فیلتر تلگرام

نمی توان فضای مجازی را بست و قفل زد
تصفیه حساب یا تسویه حساب؟

فریادهای"دو دو"نمایندگان در انتظار رحمانی فضلی

شش ماه مانده به دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری رسانه های نزدیک به دولت خبر دادند ، رابطه ی روحانی با وزیر کشور به دلیل انتصاب برخی مخالفان افکار رییس جمهور در کلیدی ترین سمت های وزارت کشور و حفظ مدیران سیاسی احمدی نژاد رو به وخامت و سردی نهاده است. با این وضعیت ، علت معرفی رحمانی فضلی به مجلس چیست؟
صفحه  از ۴۵
نظرات و گلایه ها