سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
روحانی در نشست خبری؛

روابط تجاری ایران و عراق ۲۰ میلیارد دلار می‌شود

رئیس‌جمهور گفت: امروز روابط اقتصادی بین دو کشورایران و عراق به حدود ۱۲ میلیارد دلار می‌رسد که می‌توانیم با تلاش دوجانبه در آینده نزدیک این رقم را به ۲۰ میلیارد دلار برسانیم.
تغییرات در تیم اقتصادی دولت؛

روحانی با استعفای مسعود نیلی موافقت کرد

خبر موافقت حسن روحانی با استعفای نیلی در حالی منتشر می‌شود که او پیش از این هم در تیرماه امسال از دستیاری ویژه اقتصادی رئیس‌جمهور استعفا داده بود. آن زمان گفته شد او مدت‌هاست استعفایش را تقدیم رییس‌جمهور کرده اما مورد پذیرش قرار نگرفته است.پیش از این محمدرضا تابش اعلام کرده بود با توجه به استعفای آقای دکتر نیلی از سمت دستیار ویژه اقتصادی رئیس‌جمهور، ایشان از روز سه شنبه از ادامه حضور در جلسات شورای پول و اعتبار انصراف داد و اعضای شورا نیز ضمن قدردانی از زحمات ایشان، وجود آقای دکتر نیلی برای این شورا را مغتنم عنوان کردند.
آرایش جدید تیم اقتصادی دولت؛

طیب‌نیا به کابینه بازگشت

رئیس جمهوری روز گذشته با استعفای مسعود نیلی به عنوان دستیار ویژه اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی موافقت کرد. پس از این استعفا با پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و تأیید رئیس جمهوری، علی طیب نیا جایگزین مسعود نیلی در شورای پول و اعتبار شد.در دولت دوازدهم ارتباط طیب نیا با کابینه قطع شد اما در جریان تغییرات تیم اقتصادی دولت، اعلام شد که او به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه فعالیت خواهد کرد. حتی برخی شنیده‌ها حاکی از آن بود که تغییرات در وزارت اقتصاد و بانک مرکزی با مشاوره او صورت گرفته و قادر خواهد بود که اگر مسئولیتی در دولت بپذیرد، با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی در تعامل بالا به فعالیت بپردازد.
در جلسه هیات دولت؛

رئیس‌جمهور: آمریکایی‌ها شکست می‌خورند

رئیس‌جمهور گفت: آمریکایی‌ها حتما در این مسیر شکست می‌خورند چرا که راهی که انتخاب کرده‌اند راه غلط و اشتباهی است و خودشان را بیشتر در جهان رسوا می‌کنند.
معاون حقوقی رئیس‌جمهور؛

لزوم رصد و تهیه گزارش از آثار بازگشت تحریم ها

معاون حقوقی رئیس‌جمهور با تاکید بر لزوم رصد و تهیه گزارش از آثار بازگشت تحریم ها، گفت: ثبت دقیق آثار بازگشت تحریم‌ها به یافتن راهکارهای مقابله با آنها و ثبت برای آیندگان کمک می‌کند.
برسی های آماری ؛

دخل و خرج جورِ دولت

پژوهش‌های آماری نشان می‌دهد کف درآمد قابل تحقق دولت از سقف مخارج کشور تا پایان سال ۹۷ بیشتر است، دولت در سال اخیر توانسته ۲۵ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی را محقق کند.
روحانی در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور؛

تقویت امید و تلاش برای رفع نگرانی‌ آسیب‌های اجتماعی ضروری است

رئیس‌ جمهور در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور، تقویت امید به آینده و تلاش برای تحکیم و تقویت اطمینان و امنیت خاطر برای مردم را در حوزه رفع نگرانی‌ها از آسیب‌های اجتماعی، مورد تأکید قرار داد.
روحانی در جلسه هیات دولت مطرح کرد؛

اتمام بازسازی ۷۰ هزار واحد مسکونی/کمک به زلزله‌زدگان کار ملی بود

رئیس جمهور با بیان اینکه گزارش اقدامات انجام شده در روند امداد، اسکان موقت و بازسازی واحدهای زلزله زده استان کرمانشاه بسیار دلگرم‌کننده است، گفت: کمک به زلزله زدگان کرمانشاه یک کار ملی بود.
روحانی هفت ماه محصور در پاستور؛

سفرهای استانی دولت ۳۰۰ درصد کاهش یافت

سفرهای استانی ۱۵ ماه اول دولت دوازدهم در مقایسه با دولت یازدهم کاهش ۳۰۰ درصدی را نشان می‌دهد.
روحانی بیان کرد؛

توزیع اولین بسته حمایت غذایی دولت در آبان

دولت اولین بسته حمایت غذایی را در آبان به افرادی در فشار بیشتری هستند و جزو افرادی هستند که مشکلات بیشتری دارند، پرداخت می‌کند و این روند در چند نوبت ادامه پیدا خواهد کرد. حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در پایان نشست با سران قوا گفت: دولت اولین بسته حمایت غذایی را در آبان به افرادی در فشار بیشتری هستند و جزو افرادی هستند که مشکلات بیشتری دارند، پرداخت می‌کند و این روند در چند نوبت ادامه پیدا خواهد کرد.
روحانی در حاشیه نشست سران قوا؛

آمریکا با اعمال تحریم‌ها می‌خواهد بر معیشت مردم تاثیر منفی بگذارد

رئیس جمهور گفت: هیأت حاکمه آمریکا با اعمال تحریم‌های نابجا و غلط می‌خواهد در زندگی و معیشت روزمره مردم تاثیر منفی بگذارد.
دیدار با طیف‌های مختلف سیاسی؛

چرا دیدار روحانی با اصولگرایان بعد از حدود یک ماه هنوز برگزار نشده است؟/ اصولگرایان: خبر نداریم

دیدار اصولگرایان با حسن روحانی بعد از گذشت حدود یک ماه از صحبت‌های واعظی مسئول دفتر او برگزار نشده است. تمایل جریان‌های فکری حامی برای ملاقات‌های خصوصی‌تر با رییس‌جمهوری و مشاوره دادن و نظر گرفتن در هر دو دوره ریاست‌جمهوری روحانی وجود داشته، اما او چقدر به این خواسته پاسخ مثبت داده است؟
"دو صد گفته چون نیم کردار نیست"؛

آقای روحانی! ما هم بلدیم از بانک ها انتقاد کنیم

همه حرف‌ها تبلیغاتی است. این دولت آن دولت ندارد. آنقدر تن به حرف‌ها داده‌ایم که مسؤولان فکر می‌کنند مشکلات کشور با سخنرانی حل می‌شود.
اربعین مستحب اولی و حج جزو واجبات است؛

انتقاد وزیر کشور از برخی اظهارات درباره اربعین

وزیر کشور از اظهارنظرهایی درباره مراسم راهپیمایی اربعین که به گفته او بسیار سطحی و نارساست، انتقاد کرد.
جهانگیری:

دنبال نگران‌کردن مردم نیستیم

معاون اول رئیس جمهور با اشاره به این که عبور از شرایط پیش رو جز با همراهی مردم امکان پذیر نیست، گفت: باید با مردم صادقانه صحبت و شرایط کشور را تبیین کرده، البته این به آن معنا نیست که مردم را نگران کنیم.
جعفرزاده ایمن آبادی:

دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه دولت ۱۲۰ هزار میلیارد تومان به تامین اجتماعی بدهکار است،گفت: اجرایی کامل طرح پزشک خانواده گامی استوار برای کاهش هزینه‌های جاری درمانی است.
حسن روحانی:

رهبران چهار کشور برای ملاقاتم با ترامپ واسطه شدند

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه امروز خوشبختانه در این ماجرا و تخلف اخیر آمریکا، آمریکایی‌ها از همیشه منزوی‌تر هستند، گفت: شما در سازمان ملل دیدید که استقبال افکار عمومی دنیا از سخنان مسئولین ایرانی چه مقدار و از مسئولین کاخ سفید چه مقدار بود.
رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت:

برگزاری روز مبارزه با استکبار نشان ازشوق مردم به انقلاب است

رئیس جمهوری اسلامی ایران در جلسه هیات دولت با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان گفت: برگزاری روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نشان از دلبستگی مردم به انقلاب اسلامی است.
رئيس ‌دفتر رئيس‌جمهوري پس از تخليه ساختمان ياسر خبر داد:

محل جديدي در اختيار رئيس دولت اصلاحات قرار مي‌دهيم

يکشنبه هفته گذشته انتشار عکسي از چند کارتن بسته‌بندي‌شده نشان از آن داشت که رئيس دولت اصلاحات ساختمان سفيدرنگ معروف در خيابان ياسر را ترک کرده است؛ ساختماني که در سال 85 از سوي مؤسسه تنظيم و نشر آثار امام خميني براي انجام کارها و قرار ملاقات‌ها به سيدمحمد خاتمي داده شده بود؛ اما با توجه به اختلاف اين مؤسسه با بنياد مستضعفان، او اين ساختمان را ترک کرد.
حسینی:

دولت به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید می کند دولت صرفا به دنبال افزایش قیمت بنزین نیست.
صفحه  از ۸۵
نظرات و گلایه ها